Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 15 1 2 5 6 7 8 9 14 15
yaaho #1182403 01/05/2007 18:15
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Originally Posted by yaaho
Originally Posted by terkin
a w jaki sposów wysłałęś im ten dowód? Zeskanowałeś i na meila? Czy coś jeszcze musiałeś wysyłać?

tak, zeskanowalem i wyslalem na maila


a info o promocji jest na hiszpanskiej wersji strony, trzeba sobie zmienic jezyk po lewej stronie u gory, po zmienie jezyka warunki promocji mozna przeczytac po nacisnieciu "Oferta Apertura ‹"

jak otrzymac bonus:
-wplacamy 100 euro
-wysylamy od razu skan jakiegos dokumentu tozsamosci na hiszpanski adres supportu [email protected]
-gramy lacznie za 100 euro po kursie wiekszym lub rownym 2 (moze byc AKO)
-po zagraniu "powinnismy" dostac na maila kod do bonusu, a jesli takiego nie bedzie, a nasz dokument tozsamosci jest zweryfikowany to trzeba wbic na chata i napisac, ze sie ma konto zweryfikowane i obrot zrobiony i od razu powinien byc kod na mailu, ma sie konczyc na NCDBE
-kod wpisujemy w Members - Offer Code (nie pamietam jak to bylo po hiszpansku, a nie chce mi sie zmieniac jezyka)
-kasa powinna lezec na koncie i mozna przystapic do obrotu (6 razy 100 po kursie powyzej lub rownym 2.0, moze byc ako)


http://www.freetranslation.com/ - to jest translator z hiszpanskiego na angielski (jak ktos nie zna angielskiego lub hiszpanskiego to te promo nie jest dla niego...bo na chacie troche poigadac trzeba...na hiszpanskim chacie mozna po angielsku rozmawiac )


mysle, ze napisalem to w miare czytelnie i jasno...

Kod można otrzymać przed zrobieniem obrotu 100 EUR k>=2.00
po zrobieniu depozytu
(uwaga - jak przegramy po niższym kursie, to nie bedzie za co zrobic obrotu)
Trzeba wejść w ofertę (po hiszpańsku) i wymusić wysłanie kodu.
(Codigo ofertas).









Bonus: Unibet
BAHmVIP #1183305 01/05/2007 22:23
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
mozna jakos potem przejść po skorzystaniu z bonusu na angielska wersję, czy na wieki wieki jesteśmy skazani na hiszpańskie 365?

gryzonko #1183578 01/05/2007 23:15
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Originally Posted by gryzonko
mozna jakos potem przejść po skorzystaniu z bonusu na angielska wersję, czy na wieki wieki jesteśmy skazani na hiszpańskie 365?

Po hiszpańsku obsługuje akcję bonusową

Obstawiam tylko po angielsku.
(podobnie z Paddy Power. gram po angielsku niemieckie bonusy)

Być może będę skazany na hiszpański support.

gryzonko #1184075 02/05/2007 01:21
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by gryzonko
mozna jakos potem przejść po skorzystaniu z bonusu na angielska wersję, czy na wieki wieki jesteśmy skazani na hiszpańskie 365?

po skorzystaniu mozna sie przezuci na angielska wersje, support tez po angielsku

yaaho #1185792 02/05/2007 18:59
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
dawno rejestrowalem sie przez jakas hiszpanska stronke wlasnie w celu uzyskania bonusu
wszystko pozmienialem na hiszpanski i czekalem, ale kod nie przychodzil, wszedlem na czata, poporosilem czy mozna po angielsku, pani powiedziala mi, ze bonus dostane jak przysle im hiszpanski paszport, to odpuscilem


po przeczytaniu tutaj, napisalem do supportu po angielsku, dzisiaj rano dostalem bonus, zrealizowalem i 100E na koncie


obrot 6x? Nie chce juz na chata wchodzic

ajdam #1185806 02/05/2007 19:05
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
ok juz mam

obrot 600E

ajdam #1186336 02/05/2007 22:20
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
na 3-ciej podstronie rejestracji było pytanie o moje preferencje językowe (przynajmniej trak to zrozumiałem i wybrałem UK - rejestrację zainicjowałem z hiszpańskiej wersji strony, łapię sie na promo?

gryzonko #1186360 02/05/2007 22:25
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
na poczatku otworzylem konto po hiszpansku, nic nie rouzmialem, zmienilem na angielski, pozniej klocilem sie o bonus, zmienilem na spanish, i tak pare razy smile

a wiec to chyba niekonieczne

gryzonko #1186452 02/05/2007 22:49
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Originally Posted by gryzonko
na 3-ciej podstronie rejestracji było pytanie o moje preferencje językowe (przynajmniej trak to zrozumiałem i wybrałem UK - rejestrację zainicjowałem z hiszpańskiej wersji strony, łapię sie na promo?

Przełącz się na hiszpański
wejdż w strefę użytkownika
i zobacz oferowane promocje

BAHmVIP #1195094 05/05/2007 18:33
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
K
member
member
K Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
gdzie zmienia sie jezyk?

i szybko odpisuja na emaila? (wiem, ze jest chat ale juz napisalem email a nie chce bardziej krecic;P)
pzdr

Ka-lolek #1195128 05/05/2007 18:51
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
K
member
member
K Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
sry ze drugi post ale nie mozna edytowac;/

wybralem tak jak gryzonko podczas rejestracji angielski;/ i teraz nawet jak przed logowaniem w lewym gornym zmienie na hiszpanski to po zalogowaniu mam angielski;/ czy do sie to jakos zmienic? i czy wtedy bede mogl wziasc udzial w tej promocji?

Ka-lolek #1195146 05/05/2007 19:00
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Originally Posted by Ka-lolek
gdzie zmienia sie jezyk?

i szybko odpisuja na emaila? (wiem, ze jest chat ale juz napisalem email a nie chce bardziej krecic;P)
pzdr

Miembros
Selecione >>
___Preferencias
Idioma: English/Espańol


JAK "ZAMÓWIĆ" KOD (ofertaz zależna od ustawionego jezyka)

Selecione >>
___Promociones:

Bonus del Primer ingreso de 100% - hasta un máximo de 100 Euros
-clic aquí (to kliknij)

-haga clic aquí. (to wysyła kod na e-mail)


JAK WPROWADZIĆ KOD:
Selecione >>
___Código Oferta: (tu sie wprowadza kod bonusa)


Ver saldo: (pokaże wymagania dot. obrotu depozytem (100) i bonusem (600)


Polecam menu kontekstowe Opery.
Przetłumacz z języka na język prowadzi na stronę
http://babelfish.altavista.com/babelfish/tr?doit=done&lp=es_en&intl=1&trtext=bet365

Ka-lolek #1195153 05/05/2007 19:03
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Originally Posted by Ka-lolek
sry ze drugi post ale nie mozna edytowac;/

wybralem tak jak gryzonko podczas rejestracji angielski;/ i teraz nawet jak przed logowaniem w lewym gornym zmienie na hiszpanski to po zalogowaniu mam angielski;/ czy do sie to jakos zmienic? i czy wtedy bede mogl wziasc udzial w tej promocji?
Przełącz w preferencjach i zobacz co Ci oferują.

Jak przełaczyłem na angielski, to oferte mam inną.



BAHmVIP #1195168 05/05/2007 19:17
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
K
member
member
K Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
ok dzieki, niby jest w ofercie:) ale wczesniej do nich napisalem to wole poczekac teraz na odpowiedz;p
pzdr

Ka-lolek #1195257 05/05/2007 20:02
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
K
member
member
K Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
ok, dostalem kod na 100% bonusa..
ale teraz zeby wykonac obrot moge sie przelaczyc na angielska strone czy musze na hiszpanskiej go robic???
jezeli na hiszp. to gdzie sie sprawdza ile mam teraz kasy?:P

Ka-lolek #1195435 05/05/2007 20:47
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Originally Posted by Ka-lolek
ok, dostalem kod na 100% bonusa..
ale teraz zeby wykonac obrot moge sie przelaczyc na angielska strone czy musze na hiszpanskiej go robic???
jezeli na hiszp. to gdzie sie sprawdza ile mam teraz kasy?:P

Nie wiem. Na razie kasa nie zniknęła cool
Przełączyłem sie na angielską wersję jak obstawiam
i kwoty w balansie są poprawne.

"tłumaczenie" co gram uważam za niebezpieczne.
Po angielsku najmniejsza szansa na niedookreślone warunki zakładu.

Ka-lolek #1195762 05/05/2007 21:38
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by Ka-lolek
ok, dostalem kod na 100% bonusa..
ale teraz zeby wykonac obrot moge sie przelaczyc na angielska strone czy musze na hiszpanskiej go robic???
jezeli na hiszp. to gdzie sie sprawdza ile mam teraz kasy?:P

jak juz masz kod to mozesz sie przelaczyc na angielski

Ka-lolek #1199054 06/05/2007 21:18
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Originally Posted by Ka-lolek
ok, dostalem kod na 100% bonusa..
ale teraz zeby wykonac obrot moge sie przelaczyc na angielska strone czy musze na hiszpanskiej go robic???
jezeli na hiszp. to gdzie sie sprawdza ile mam teraz kasy?:P

...
jak zrobisz obrót depozytem (100) to dostaniesz informację,
że uzycie kwoty bonusa wymaga weryfikacji tożsamości.

Miałem włączony j.ang i maila otrzymałem po angielsku.
Zagadałem na chat po ang. i ustaliłem, że wyślę scan dowodu.
Po wysłaniu po kilkunastu godzinach zostałem zweryfikowany.


BAHmVIP #1208333 10/05/2007 01:16
Dołączył: Aug 2003
Posty: 607
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 607
Ilu z was otrzymalo reload bonus 15% w tego buka. Wie ktos moze jakie sa przeslanki aby go dostac?

Mailman32 #1210352 10/05/2007 16:00
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249
F
veteran
veteran
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249
aktualna promocja??

Strona 7 z 15 1 2 5 6 7 8 9 14 15

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (ANZELMO, rafal08, burbon, Lukasz111, latajaca_holenderka, Akhu, alfa, aker, forty, kamel), 2,748 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,921
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1