Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 15 z 19 1 2 13 14 15 16 17 18 19
Dołączył: Apr 2007
Posty: 11
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 11
Drogi edi8 a może to tow. Lenin do tow. Dzierżyńskiego powiedział??? Najważniejsze, że różowe okulary zostaną zdjęte z Waszych rozgorączkowanych głów.
Niech się świeci 1 maja - święto ludzi pracy a nie naciągaczy i niebieskich ptaków.

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
"tangerine"-słowo się(na pw)rzekło więc "kobyłka u płota"...
Tak jak Ci obiecałem odszukałem już ten potrzebny adres,gdzie podają przy profilu zawodnika także jego biorytm na dany dzień-
a że może to interesować także i innych to tu go podam:
http://7M.cn
Wchodzi się poprzez LEAGUE STANDINGS po lewej stronie,a następnie wybiera drużynę-dalej zaś ze składu drużyny zawodnika i wtedy przy jego profilu są te informacje o stanie biorytmów na dany dzień.
Pozdrawiam.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Zanim się przebijecie trochę zejdzie, więc postanowiłem ułatwić sprawę http://data.7m.cn/matches_data/standing_en.shtml

Dołączył: May 2007
Posty: 16
T
stranger
stranger
T Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 16
Pierwsze polowanie polskiej grupy atakującej TotoGola zakończyło się totalną klapą, ale może teraz im się uda coś "wyskrobać". Kumulacja w Z1 215000 zł, w Z2 255000 zł. Może warto zaatakować TotoGola? smile

Dołączył: May 2005
Posty: 42
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 42
na razie skupmy sie na jednym a jak juz damy sobie rade to wtedy podejmiemy inne ambitne cele:)

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Witam.
Jeżeli ktoś chciałby jednak dać "szczęściu szansę" i zagrać w
TOTO-GOLA Z1 to podaję prognozy wynikowe z 2 źródeł:
a/ od niemieckich ekspertów z http://fussballVorhersage.de
b/ od czeskich typerów z http://www.vitisport.cz a ich typy podaję w nawiasie:
1/HANNOVER-COTTBUS 1-2(1-1)
2/BORUSSIA-BAYERN M.1-2(1-1)
3/WOLFSBURG-DORTMUND 1-0(1-1)
4/SCHALKE-NORYMBERGA 2-0(2-1)
5/HAMBURGER-BOCHUM 2-2(1-1)
6/EINTRACHT-AACHEN 1-2(2-2)

widać wyraźnie,że ani jeden typ bramkowy nie powtórzył się...

Pozdrawiam.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Originally Posted by edi8
Witam.
Jeżeli ktoś chciałby jednak dać "szczęściu szansę" i zagrać w
TOTO-GOLA Z2 to podaję prognozy wynikowe z 2 źródeł:
a/ od niemieckich ekspertów z http://fussballVorhersage.de
b/ od czeskich typerów z http://www.vitisport.cz a ich typy podaję w nawiasie:
1/HANNOVER-COTTBUS 1-2(1-1)
2/BORUSSIA-BAYERN M.1-2(1-1)
3/WOLFSBURG-DORTMUND 1-0(1-1)
4/SCHALKE-NORYMBERGA 2-0(2-1)
5/HAMBURGER-BOCHUM 2-2(1-1)
6/EINTRACHT-AACHEN 1-2(2-2)

widać wyraźnie,że ani jeden typ bramkowy nie powtórzył się...

Pozdrawiam.
To oczywiście zestaw Z2 nr388 na 4-5.05 a nie jak poprzednio napisałem Z1...






Dołączył: Apr 2007
Posty: 130
member
member
Dołączył: Apr 2007
Posty: 130
Supertoto jest na 1 miejscu teraz.

Dołączył: Apr 2007
Posty: 130
member
member
Dołączył: Apr 2007
Posty: 130
KUPON SUPERTOTO juz puszczony w Unibecie laugh

Do Boju !!!

Polska GRUPA Supertoto 3mac kciuki !!! smile

Dołączył: Jul 2005
Posty: 121
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 121
Originally Posted by TotoGol
Pierwsze polowanie polskiej grupy atakującej TotoGola zakończyło się totalną klapą, ale może teraz im się uda coś "wyskrobać". Kumulacja w Z1 215000 zł, w Z2 255000 zł. Może warto zaatakować TotoGola? smile

Tak tak Toto Gol to ciężki kawałek chleba ale możliwy do ugryzienia ! Posiadacie gorszą wersję programu od mojego (tej samej firmy -> Stansoft). No i do zdolności wyszukiwania typów nie macie wprawy ! Tu popełniacie błędy. Życzę jednak powodzenia Grupie.
-------------------
U nas stawiamy na Supertoto bo łatwo można posłać kupony. W Toto Golu jest to wręcz katorgą ! Pani w okienku strasznie powolna i jak widzi , że ktoś ma 100 czy więcej kuponów to --ją trafia !
Z tym jest problem. My zaczekamy aż Wy się wykrwawicie i kasy przybędzie tak na około pół miliona to zagramy bo będziemy mieć za co ! Teraz spokojnie czekamy na sobotnie wyniki Supertoto !
Pozdrawiam wszystkich piwo

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
"strateg1"-
problemy techniczne(które w swym poście sygnalizujesz)z wysyłką dużej ilości kuponów w TOTO-GOLU to już historia bo kolega "dardaw" wyciągnął asa z rękawa i korzystając z doświadczenia znajomego informatyka ma ten problem już za sobą!
Po szczegóły techniczne odsyłam do żródła tej informacji,czyli samego "dardawa",bo ja jestem 100% analfabetą komputerowym ale wiem,że tamtemu specowi napisanie oprogramowania zajęło 1/2 godz.
Pozdrawiam.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 77
journeyman
journeyman
Dołączył: Mar 2005
Posty: 77
Edi8 To ciekawa informacja . Teraz tylko trzeba zrobić kalkulację i grać .Dużo grać ;-)) .A przede wszystkim WYGRYWAĆ!.
Czego wszystkim Tu bardzo życzę.
P.o.z

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Originally Posted by strateg1
-------------------
U nas stawiamy na Supertoto bo łatwo można posłać kupony. W Toto Golu jest to wręcz katorgą ! Pani w okienku strasznie powolna i jak widzi , że ktoś ma 100 czy więcej kuponów to --ją trafia !
Z tym jest problem.
Pozdrawiam wszystkich piwo
"strateg1"-a dlaczego Pani w okienku ma cokolwiek wypisywać???Gdy podasz jej numery e-kuponów ona je po prostu
WYDRUKUJE NIC RĘCZNIE NIE WPISUJĄC!!!
Oj,chyba dawno nie zagrywałeś w TOTO-GOLA,bo ta forma nadawania od dawna już istnieje w "TOTO-MIXIE"...
Pozdrawiam.

Dołączył: Apr 2007
Posty: 11
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 11
Dobry wieczór!!!!!
Jak wyniki PGS???
Macie choc jedną 13???
Dajcie sobie spokój szkoda pieniędzy , załamania nerwowego , porad psychologa i wizyt u psychiatry!!!

Dołączył: May 2005
Posty: 1,386
veteran
veteran
Dołączył: May 2005
Posty: 1,386
Czy wiecie moze co oznacza ze zaklad jest ewentualny w sportingbecie zagralem zystem 3zx 3 zdazenia mam wygrane jedno mi zostalo na wieczor dalej jest ono w ofercie to jest beysbol a na id zakladu mam napisane ze kupon jest ewentualny do wygrania 0 pomozcie

Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Originally Posted by mały mis
Dobry wieczór!!!!!
Jak wyniki PGS???
Macie choc jedną 13???
Dajcie sobie spokój szkoda pieniędzy , załamania nerwowego , porad psychologa i wizyt u psychiatry!!!
Najkrótszy komentarz twojej twórczości ŻENADA. Szkoda że nie piszesz pod swoim właściwym nickiem, pewnie odwagi zabrakło. Jakoś nie wierzę że wczoraj konto na mecz.pl założyłeś. Ale ty może faktycznie mały jesteś ...

Dołączył: Apr 2007
Posty: 130
member
member
Dołączył: Apr 2007
Posty: 130
Originally Posted by mały mis
Dobry wieczór!!!!!
Jak wyniki PGS???
Macie choc jedną 13???
Dajcie sobie spokój szkoda pieniędzy , załamania nerwowego , porad psychologa i wizyt u psychiatry!!!

Tak mamy nawet 14-ke ta jedyna za 100 tysiakow, ale ciebie to najmniej powinno interesowac bo jestes za maly- taki malutki misio wyjety prosto z kolyski. ehehe, czas isc spac maly misiu, hehe

Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,125
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,125
ale jaja

Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,125
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,125
ale jaja,Valencja zawiodla i wygrala!!!!!!!!!!

Dołączył: Apr 2007
Posty: 11
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 11
Czapki z głów Saris!!!! piwo
Moje gratulacje!!!! smile smile smile
Jak jesteście tacy łaskawi to może i moją skromną osobe dopuscicie w przyszłości do tej beczki miodu??? frown
I kto z Was jest takim typerem??? wink
Musicie miec niezłe systemy i programy komputerowe.
No, no kto by przypuszczał jednak Polak potrafi!!! piwo
I nie bierzcie tak na serio co wcześniej pisałem.To tylko z dobrej woli abyście wszystko dobrze bez ślepego entujazmu dokładnie zrealizowali.I jak widac pomogło. Co mnie cieszy i życze Wam dalszych sukcesów!!!! kasa kasa kasa


Strona 15 z 19 1 2 13 14 15 16 17 18 19

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, rafal08, Akhu, Lukasz111, $-man, Sensei, aker, latajaca_holenderka, betowiec), 765 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,042
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1