Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 5 1 2 3 4 5
Dołączył: Oct 2005
Posty: 80
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 80
Tak jak w temacie. Da się zarabiać na zkładać? Czy tylko czasem wygrywać?

Wiadomo, że bukmacherzy ustalają kursy tak, żeby nasza walka z nimi nie była równa i żebyśmy w dłuższym okresie czasu przegrali.

Według mnie jeśli już chcemy zarabiać to musimy grać tylko na jak największe kursy, czyli wszystkie 1.5, 1.20 itp. jako single odpadają. I nie mam tu także na myśli kursów 2.0, 3.0, tylko jeszcze większe.

Na stronie STS-u jest dział "Jak grają nalepsi" - można w nim znaleźć ciekawe zlepki kursów na wysokie AKO, ok. 7 czy nawet 10. Przedstawię tutaj choćby bardzo dobry dobór kursów na AKO 7:

1.85
1.55
1.55
1.35
1.15

AKO: 7,08

Myślę, że łatwiej trafić takie AKO stosując powyższe kryteria budowy kuponu, niż grając raz tak, raz inaczej.

Dobrym sposobem byłoby granie tego progresją, może w formie ciągu Fibonacciego lub tej stały zysk.

Według mnie jeśli już mam dalej grac to chyba tylko podobnym sposobem.

Sprawdzałem już trochę sposobów gry (progresja remisowa okazała się niestety rozczarowaniem...), jednak żadnym nie byłem w stanie wygrywać więcej niż tych kilka tygodni... zawsze kończyło się bankrutem (nie gram za duże stawki). Dodam może jeszcze, że obstawiam tylko piłkę nożną i to głównie po dwa powyżesz/poniżej, lub po dwa remisy do przerwy.

Przedstawiłem mój sposób gry, jeszcze nie sprawdzony w praktyce, jednak myślę, że ciekawy.

Bardzo chciałbym się dowiedzieć, czy po prostu na bukmacherce da się zarabiać, jeśli się nie da i wszyscy przegrywają to niestety trzeba będzie sobie dać spokój z zakładami. Czy ktoś z Was ma regularne dochody?

Dziękuję za uwagę smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Juz byl taki jeden Heart - po krotkiej przygodzie skonczyl pokazywanie swoich typow bo byla duza strata. A bardzo byl przekonany, ze mozna sie z tego latwo utrzymac.


Da sie zarabiac na bukmacherce ale nie jest to latwe i tylko niewiele osob zarabia ...

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
da się zarabiać, pytanie tylko jakich zysków oczekujesz?

Dołączył: Jul 2005
Posty: 4,496
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 4,496
Originally Posted by spokojest
Na stronie STS-u jest dział "Jak grają nalepsi" - można w nim znaleźć ciekawe zlepki kursów na wysokie AKO, ok. 7 czy nawet 10.

Nie twierdzę, że należy grać tylko single (chociaż ja tak gram), ale nie dziwi mnie, że bukmacher zachęca do gry ako. Grając combo zwiększasz tylko marże bukmachera. To fakt.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Nie można zarabiać regularnie na bukmacherce, tak jak nie można utrzymywać się z giełdy. Chyba, że masz tyle pieniędzy... że po co w ogóle tracić czas na głupoty. Na bukmacherce zarabiają firmy i portale bukmacherskie rosnące jak grzyby po deszczu.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 80
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 80
Originally Posted by Skipper
da się zarabiać, pytanie tylko jakich zysków oczekujesz?

Proporcjonalnie do kapitału. Po wielu miesiącach uświadomiłem sobie że nie da się z 200 zł zarobić czegoś godziwego (no chyba, że ryzykując całość za każdym razem). Grając single można uzyskać 10% rocznie od włożonego kapitału, jednak i do tego trzeba mieć wysoką skuteczność.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Wg mnie bardzo wazne jet to na ile cenisz swoj czas. Pewnie poswiecajac kilka godzin dziennie na analizy i granie da sie zarobic 10% rocznie np. od 50000 PLN (wiecej trudno bo jak sie zacznie wygrywac to pojawia sie limity) ale jak policzysz ile to wyjdzie na godzine to moze sie okazac, ze bardziej oplaci sie inne zrodlo dochodu.

Wojtek

Dołączył: Oct 2005
Posty: 80
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 80
Limity chyba da się obejść, stawiając dane zdarzenie u kilku bukmacherów (karta kredytowa + konto w Money Bookers).

Originally Posted by nowy WK
Wg mnie bardzo wazne jet to na ile cenisz swoj czas. Pewnie poswiecajac kilka godzin dziennie na analizy i granie da sie zarobic 10% rocznie...

Wczoraj uświadomiłem sobie, że samodzielne analizowanie spotkań (przynajmniej w odniesieniu do mnie) mija się z celem. Głównie chodzi o ilość potrzebnego czasu. W sieci jest kilkanaście profesjonalnych serwisów zamieszczających swoje prognozy (z zadowalającą skutecznością), uzyskane w oparciu o obliczenia specjalnych programów komputerowych. Wspomnę choćby www.prosoccer.gr [prosoccer.gr], www.soccervista.com, www.coto.at. [coto.at.]
Nie czuję się lepszymi typerami od nich, a i jaka oszczędnosć czasu!

[quote=tangerine
Nie można zarabiać regularnie na bukmacherce, tak jak nie można utrzymywać się z giełdy.[/quote]

To po co gramy?

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by spokojest
Tak jak w temacie. Da się zarabiać na zkładać? Czy tylko czasem wygrywać?

Wiadomo, że bukmacherzy ustalają kursy tak, żeby nasza walka z nimi nie była równa i żebyśmy w dłuższym okresie czasu przegrali.

Maja przewage srednio 10 punktow procentowych na marzy, ale taka przewage mozna zniwelowac i wtedy sie zarabia.

Dodam ze takich tematow bylo sporo w tym dziale i odpowiedz jest jedna, TAK MOZNA ZARABIAC.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Jak to nie można się utrzymywać z giełdy ? laugh Niektórzy niezły majątek potrafili zrobić na giełdzie.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Bylo pelno takich tematow i takie tematy do niczego nie prowadza. Jedni zarabiaja inni nie. Jak wszedzie. Tak samo jak z innymi biznesami jeden owtorzy sklep i zarabia a inny tez otworzy sklep i traci... Wszystko zalezy. Jak sie ma dobra strategie i pieniadze na inwestycje to mozna zarobic na wszystkim, w tym i na bukach. Jelsi nie masz kasy na inwestycje to trudno zarobic. Nigdy nie da sie zrobic czegos z niczego wink


Dołączył: Oct 2005
Posty: 80
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 80
Cieszę się, że w temacie odezwał się Eska. Chłopak, który zaimponował mi tym, że już dawno powiedział otwarcie, że zarabia na zakładach. Mało tego, napisał nawet szczegółowo w jaki sposób to robi.

Za to Ci wielkie dzięki i szacunek.

Nie wiem jak to Ci się ciągle udaje :), no ale nie będziemy teraz dyskutować o skuteczności progresji.

Dzięki też za odpowiedź na tytułowe pytanie.

Dołączył: Dec 2006
Posty: 115
A
member
member
A Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 115
Da sie, choc trudno. Ty nie pytaj sie czy sie da tylko czy ty potrafisz zarabiac na bukmacherce i zapytaj siebie a nie na forum nieznajomych ludzi. I nie wazne jak - czy grajac swoje typy czy obcych - czy potrafisz zarabiac?

A tak nawiasem mowiac, graj sobie kupony za 5pln stawka plaska - bez wzgledu na kurs oprocz stawiania normalnych za grubsze siano. W tych za 5 zeta lap najwyzsze kursy w sieci. Zobaczysz po roku jak to wyglada. Albo graj na kartce papieru.

Masz teraz -1/4 na Milan w Pinnacle 2,06. Na -0,5 2,42.
Kurs rewelacja - na takich typach sie najlepiej plasko zarabia.

Bardzo dobre powyzsze typy!

Dołączył: Oct 2005
Posty: 80
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 80
Mi chodziło o to, czy w ogóle się da.. czy to nie jest tak wymyślone jak kasyno, gdzie zawsze w końcu przegrasz

bo co z tego, że zauważysz jakąś fajną zależność w statystykach i wydaje Ci się, że masz jakiś dobry sposób grania, skoro bukmacher też o tym wie, daje na to niski kurs i wszystko się wyrównuje


Dołączył: Dec 2006
Posty: 115
A
member
member
A Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 115
Zle rozumujesz. Z twojej wypowiedzi wynika, ze bukmacher jest bezbledny. Nie jest to prawda. Bukmacher sie tez myli.
Poza tym jak duzo wiary sie rzuca na jedna strone, to dziala jak waga - druga strona sie podwyzsza tworzac value (zwlaszcza na asianach). I to jest przyklad z AC Milanem w dzisiejszym meczu. Na takich typach sie zarabia

Dołączył: Jul 2005
Posty: 4,496
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 4,496
Originally Posted by spokojest
Mi chodziło o to, czy w ogóle się da.. czy to nie jest tak wymyślone jak kasyno, gdzie zawsze w końcu przegrasz

Można.

W postaci idealnej buk zarabia na marży, nie uczestniczy w rynku jako gracz tylko pośrednik między graczami.

Jeżeli jesteś dobry, lepszy niż inni - zarabiasz. Jeżeli jesteś gorszy - płacisz.

Jak w życiu.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 598
addict
addict
Dołączył: Mar 2006
Posty: 598
Kapitał , znajomość dyscypliny , którą się obstawia , sensowna metoda gry - do tego jeszcze odrobina szczęścia i cierpliwości - jeśli spełnisz te wymagania , to w dłuższej perspektywie czasu powinieneś zarobić na bukmacherce.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Originally Posted by spokojest
Mi chodziło o to, czy w ogóle się da.. czy to nie jest tak wymyślone jak kasyno, gdzie zawsze w końcu przegrasz
W kasynie nie mamy praktycznie do czynienia z żadnym czynnikiem ludzkim - tam wszystko można wyliczyć na podstawie mniej lub bardziej skomplikowanych wzorów matematycznych.

Natomiast w bukmacherstwie nie ma żadnego wzoru pozwalajacego z absolutną dokładnością określić szanse procentowe na zwycięstwo poszczególnych drużyn/zawodników.

Bukmacher te szanse SZACUJE, jeśli potrafisz zrobić to lepiej od niego (czyt. znaleźć zakłady w których bukmacher za nisko oszacował daną 'opcję' - ale poprzez obecność marży nie może być to rónica minimalna - i takie zakłady grać) to wtedy zarobisz.

Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
W jaki sposób widzicie zarabianie u buków za 5 lat ?

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
A ja lubię takie tematy. Właściwie omawiamy tutaj sedno sprawy, założenia programowe, a takie rozważania teoretyczne mnie najbardziej interesują.

Na pewno warto zaznaczyć, że na tego typu forach musi istnieć "propaganda sukcesu" odnośnie zakładów bukmacherskich. Bez wiary w możliwość zarabiania takie fora stają się nikomu niepotrzebne. Po drugie skoro istnieją firmy przyjmujące zakłady oznacza to, że jest to dochodowy interes.

Wydaje też mi się, że rynek w Polsce różni się od rynków krajów na prawdę wysoko rozwiniętych (Aaglia, Hiszpania) gdzie szansa na normalną i dobrze płatną pracę są wysokie więc ludzie grają dla rozrywki (nie przejmując się wygraną).


Strona 1 z 5 1 2 3 4 5

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, aker, betowiec, Sensei, Akhu, bukma, alfa, burbon, JelineK), 1,160 gości, oraz 16 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,823
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1