|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187 |
orientuje sie ktos w jaki sposob sa naliczane te punkty od zcego to zalezy chodzi mi o ta ich lige mistrzow co nabija sie na karty od zcego zalezy ilosc punktow do uzyskania
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187 |
widze ze nikt nie ma pojecie bo wlasnie ja sie tak zastanawiam jak oni licza te punkty do uzyskania
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 534
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2006
Posty: 534 |
www.wzbmilenium.pl [ wzbmilenium.pl] Na samej gorze masz liga mistrzow, tam wszystko pisze
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187 |
wiem ze to tam jest ale w jaki spsob sa pzrelizcane punkty nie ma napisane
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 534
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2006
Posty: 534 |
wysylasz kupon i na kuponie masz napisane ile max punktow mozesz zdobyc. Punkty licza za kazde prawidlowo wytypowane zdarzenie, nawet jak kupon jest przegrany
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 534
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2006
Posty: 534 |
jezeli ci chodzi ile punktow za jaki kurs to nie wiem,ale mozesz sobie postawic jakiegos singla i bedziesz wiedzial
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187 |
no wlasnie wiem ale wczoraj wyslalem kuppony i jedne za 9 dych 6 pozycji punkty do uzyskania 5.03 drugi za 30 zlotych 10 pozycji punkty do uzyskania tylko 3 a wygrane i ako kursy byly wysokie wiec zastanawia mnie jak oni to licza
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 534
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2006
Posty: 534 |
ja wczoraj wyslalam ako 8.50 8 pozycji punkty do uzyskania 2.50 dzisiaj wyslalam ako 3 4 pozycje punkty do uzyskania 1.25
zeby cos z tego miec trzeba wysylac duzo kuponow. u mnie facet wysyla co dziennie tasiemce i jest na 1 miejscu w punkcie i na 300 zl sie zalapie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 534
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2006
Posty: 534 |
ja wczoraj wyslalam ako 8.50 8 pozycji punkty do uzyskania 2.50 dzisiaj wyslalam ako 3 4 pozycje punkty do uzyskania 1.25
zeby cos z tego miec trzeba wysylac duzo kuponow. u mnie facet wysyla ocdziennie tasiemce i jest na 1 miejscu w punkcie i na 300 zl sie zalapie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187 |
no wlasnie tasiemce tu sa potrzebne a skad ty jetses mzoe z lodzi tak jak ja?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 534
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2006
Posty: 534 |
nie zalezy to chyba od kasy za jaka wysylasz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 816
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 816 |
Naprawdę Was podziwiam za emocjonowanie się takimi "atrakcjami" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 534
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2006
Posty: 534 |
do lodzi mam 200 km ogorek to sie nie dziw, u mnie facet co gra za duza kase , mial kupon z 1 bledem . jak masz taki kupon , a trafiles najwiekszy kurs to ci zwracaja cala przegrana kase z calego miesiaca. I trafil ,i mu zwrocili kupe kasy
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187 |
ogorek 300 zlotych bonusa po 3 mieisacach gry zawsze cos a ze nie ma napsiane w regulaminie jak oni te punkty przesylaja wiec sobie rozmawiamy
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187 |
no walsnie a jak to jest z tymi pzregranymi kuponami? bo widze ze ty sie znasz troche na tym ja dopieor gram od 4 dni w milenium bo otworzyli mi nedawno punkt
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 534
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2006
Posty: 534 |
w moim punkcie te rekiny co kosza kupe kasy to obstawiaja mecze z calego tygodnia. Wybieraja po 2,3 z kazdego dnia i obstawiaja na caly tydzien
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187 |
tu sie licza te punkty ta osoba ktora miala na danym kuponie najwiecej do uzyskania ? i mzoe byc nawet kilka bledow?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 534
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2006
Posty: 534 |
jak grasz na karte to te zdarzenia ktore masz wygrane na kuponie licza ci sie do punktow , mimo , ze kupon przegrany.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 534
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2006
Posty: 534 |
moze byc nawet kilka bledow
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187 |
a orientujesz sie ile mial ten koles co mial najwieksza ilosc do uzyskania tu chodzi o tego lucky losera
|
|
|
Link skopiowany do schowka