|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
nalezy wplacic 30e czy 30 funtow, bo na ich stronie pisze 30 f. a na mecz.pl podaja 30 e inni 25 e? jak to w koncu jest???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
aha wie ktos czy Blesq obsluguje neteller lub MB? jesli tk to mozna wplacac kase przez nich i diostane freebeta?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 54
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2005
Posty: 54 |
Free £25 bet for first time users To claim your free bet simply register and place a win single of at least £25 (or currency equivalent). Blue Square will then credit your account with a £25 betting token.Token value is not included in bet returns - Token expires after 1 month - Offer limited to one per person. Moze mi ktos to przetlumaczyc bo ja cienki jestem z angola
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987 |
Do przypisania Ci free beta po prostu sie zarejestruj i wnies wygranego singla na conajmniej 25funtow(lub rownowrtosc w innej walucie). Blues Square przyzna Ci na Twoje konto kredyt 25funtow. Od Twojego wygranego kuponu z freebetem odejma sobie te 25funtow -dostaniesz to co wygrasz --nie wiem jak to powiedziec po polskiemu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Masz na to miesiac i ze jeden free bet na jedna osobe.
Pozdrooo
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 54
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2005
Posty: 54 |
Ale trzeba najpierw wniesc depozyt???
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987 |
Tak trzeba... zebys mogl postawic zaklad za minimum 25funtow...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 122
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2003
Posty: 122 |
Your account is undergoing verification. Deposits and withdrawals will become available in the next 24 hours.
Mial ktos cos takiego przy probie zrobienia depozytu? I czy zawsze tzreba czekac 24h czy do 24 i mzoliwe ze jeszcze dzisiaj bede mogl dokonac depozyt?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12 |
Temat wydaj się martwy od czerwca 2006. Ale teraz dojrzałem promocję Free token 25 funtów po postawieniu 25 funtów. Szczegóły na bluesq [ bluesq.com] Co wy na to?
Last edited by Conrad; 19/02/2007 16:11.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
Rejestrowałem się jakieś 2 lata temu. niezły buk, żadnych kłopotów nigdy z nimi nie miałem, support w miarę . Wpłaty to chyba tylko karta i neteller. Wpłacałem kartą, wypłata po kilku dniach na karcie.
Na twoim miejscu poczekałbym na weryfikację, coś dziwnego porobiło sie w brytyjskich bukach już w kilku miałem problem z wpłatą kartą, Better. ST.James
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 358
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2006
Posty: 358 |
Wczoraj wpłaciłem do nich 30 euro postawiłem całość po kursie 1.80 i trafiłem, ale free beta nie dostałem. Napisałem do nich maila z zapytaniem... odpisali natychmiast, tylko nie bardzo wiem o co chodzi;)
Proszę o jakieś streszczenie ich wypowiedzi...
"Many thanks for your email regarding your free bet.
In order to get the free bet, you need to place a win single of at least EUR 35.00. once you do this, you will get the free bet automatically.
Moving forward, should you require any assistance now or in the future then please do not hesitate to contact us."
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215 |
Aby dostac freebeta musisz zagrac singla, ktory okaze sie wygrany za conajmniej 35 E, wtedy dopiszą Ci freebeta automatycznie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
5 euro za mało było 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 358
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2006
Posty: 358 |
a jak zagram teraz za 35 to dostane czy nie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471 |
Krupier odezwij się na gg a nie się ukrywasz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 915
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 915 |
mam takie pytanie jak wplace 25funtów i zagram singla z ako 2 i dajmy na to przegram to dostane spowrotem te 25funciaków czy tylko w przypadku wygranej dopisują freebeta
|
|
|
Link skopiowany do schowka