Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 21 z 25 1 2 19 20 21 22 23 24 25
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Teraz gdy mamy to EURO to reklamy bukamcherów nasilą sie jeszcze bardziej......juz sobie wyobrazam zakaz rekalmy a tym bardziej hazardu w necie........to moim zdaniem w obliczu tego święta piłkarskiego jest jeszcze bardziej nierealne i nieadekwatne do rzeczywistosci.........musieliby zakazać przyjazdu większosci drużynom bo to zywe reklamy.......pozdro

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Aha i jescze jedno co sie tyczy TOTO-LOTO .......Ministerstwo Skarbu zażądało od nich 50 % zysku czyli gówno może TOTO przeznaczyc na rozwój w przyszłym roku....kiepski byłby z nich "goły monopolista".

Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
Originally Posted by AGASSI
Teraz gdy mamy to EURO to reklamy bukamcherów nasilą sie jeszcze bardziej......juz sobie wyobrazam zakaz rekalmy a tym bardziej hazardu w necie........to moim zdaniem w obliczu tego święta piłkarskiego jest jeszcze bardziej nierealne i nieadekwatne do rzeczywistosci.........musieliby zakazać przyjazdu większosci drużynom bo to zywe reklamy.......pozdro

Portugalia EURO 2004

był, jest i jeszcze będzie całkowity zakaz reklamowania i grania u buków w necie, mimo że to jeszcze starszy członek UE niż Polska...

1 liga portugalska to Bwin-liga za co Bwin ma wieczne spory i sprawy sądowe z portugalskim wymiarem sprawiedliwości i o ile wiem skończy się w ETS, a tam wiadomo że już Bwin wygra te ostateczne odwołanie hehe

Dołączył: Sep 2005
Posty: 523
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 523
Grupa Gaming Intelligence donosi o pozytywnych sygnałach politycznych, dotyczących ograniczeń nałożonych na internetowe zakłady hazardowe w Niemczech, jakie można było dostrzec podczas spotkania przedstawicieli Unii Chrzescijańsko-Demokratycznej i Unii Chrześcijańsko-Społecznej w Strasburgu.


Zawarte zostało porozumienie, wedle którego wystosowana zostanie propozycja likwidacji państwowego monopolu w dziedzinie zakładów sportowych, choć zmiany mają nie dotyczyć rynku loterii, który będzie wciąż regulowany na mocy Traktatu Państwowego z 2004.

W ramach porozumienia, zasady, wedle których zliberalizowany ma zostać rynek zakładów sportowych, mają być określone w oddzielnym Traktacie Państwowym.

"Bardzo cieszy nas to porozumienie", stwierdził Rainer Jacken, dyrektor firmy Fluxx AG, zajmującej się internetowymi zakładami. "Wygląda na to, że zdrowy rozsądek i realistyczne podejście do kwestii gospodarczych zaczynają przeważać, co zaowocuje ustanowieniem Traktatu Państwowego dotyczącego gier. Mamy nadzieję, że opinie polityków i orzeczenia sądów, będą stały w zgodzie z tym, co zasugerowała nam dotychczas Komisja Europejska".

Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,4081489.html

"Gilowska niepotrzebnie chlapnęła o miliardzie na Euro 2012"

[----]

Pomysł jest absurdalny



Gazeta przytacza opinię ekspertów oraz właścicieli kasyn, i salonów gier, według których pomysł jest absurdalny.
Według Jana Koska, wiceprezesa Związku Pracodawców Prowadzących Gry Losowe i Zakłady Wzajemne
rentowność salonów gier wynosi 4,5 proc., kasyn 1,2 proc., a zakładów bukmacherskich 0,9 proc .
Gdzie tu miejsce na 10-procentowe dopłaty - pyta Kosek.

Marek Oleszczuk, w latach 1995-99 zastępca dyrektora, a od 1999 r. do 2006 r.
dyrektor departamentu gier losowych i zakładów wzajemnych w Ministerstwie Finansów uważa,
że realizacja tego pomysłu po prostu zabije branżę hazardową.
I w efekcie wpływy do budżetu i na cele społeczne, takie jak NCS, zamiast wzrosnąć, spadną.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 4,496
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 4,496
uff, i pomyśleć, że ta kobieta kreowała kiedyś politykę gospodarczą PO...

Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
No z tym10% dowalili. Prawda jest taka ze na tym wzmocni się tylko on-line gambling.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
Frank to Introduce US Online Gambling Bill

Tomorrow According to Reuters News Service, House Financial Services Committee Chairman Barney Frank will introduce a bill this week to lift a ban on online gambling. "Why anyone thinks it is any of my business why some adult wants to gamble is absolutely beyond me," Frank told a community bankers group conference. Frank, a Massachusetts Democrat, said he will introduce the legislation on Thursday. Internet gambling in the United States was effectively banned last October when President George W. Bush signed legislation outlawing gaming financial transactions

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Dzis sobie wyczytalem na wp. ze sprawa juz jest bliska finalu! E-hazard ma byc calkowicie zakazany wiec wyglada na to ze nasze panstwo nie potrzebuje pieniedzy albo inaczej zatrudnia w min. finansow "specow" ktorzy nie potrafia wlasciwie rozwiazac tego problemu wiec pozostanie im sciganie graczy! i tu otwiera sie pole do popisu dla sluzb mundurowych gdzie zapewne zostana zwiekszone etaty za ktore oczywiscie zaplaca podatnicy!chory kraj i tyle!!

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
O ile pamiętam to wg ETS mogą zakazać całkowicie e-hazardu jeśli jest uzasadniona przesłanka,że wyeliminuje to pranie brudnych pieniędzy.....już eksperci mówią,że taki zakaz będzie fikcją nietrudną do obejscia,a wyegzekwowanie go będzie niemożliwe.....pozdro for all

Dołączył: Mar 2006
Posty: 598
addict
addict
Dołączył: Mar 2006
Posty: 598
http://biznes.onet.pl/1,1408697,prasa.html

Ręce opadają...Niech spróbują zakazać - to w końcu ETS zajmie się Polską...na pewno znajdzie się ktoś , kto będzie miał w tym interes , by zaskarżyć ewentualną nowelizację ustawy.

Dołączył: Jul 2006
Posty: 34
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 34
Z tego, co zrozumiałem to zakazana będzie dzialanosc firm e-hazardowych. Po ostatnich wyrokach ETS nie mogą przecież zakazać gry u firm z terenu UE.
Także peace for gamblers.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
Originally Posted by nowik
http://biznes.onet.pl/1,1408697,prasa.html

Ręce opadają...Niech spróbują zakazać - to w końcu ETS zajmie się Polską...na pewno znajdzie się ktoś , kto będzie miał w tym interes , by zaskarżyć ewentualną nowelizację ustawy.

rzecznik praw obywatelskich, stowarzyszenie koliber, expekt, unibet, bwin.............

Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
Niech mi ktoś powie jak oni wyliczyli te koszty 2 mln zł rocznie na sprzęt i 1 na obsługe oprogramowania !!!???? Nie mówiąc już o innych.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 116
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 116
"Ostatnia wersja nowelizacji ustawy o grach i zakładach wzajemnych zakłada, że e-hazard ma być całkowicie zakazany. Eksperci nie mają wątpliwości…"

Wg powyzszego tekstu gra w wirtualnych kasynach jest juz zakazana.
No ale co moze byc dalej ?Rzad zakaze calkowicie gre w necie.
Nie bedziemy mogli przelewac kasy,bo Banki nam tego odmowia ?
Zachodnie Kasyna odmowia nam prawa gry ?.Zawodowi gracze z Polski
beda musieli wyjechac.Ja z pokera sobie dorabiam i nie wyobrazam sobie sytuacji,gdy nie bede mogl zawodowo grac.Pozostanie wyjazd za granice :(Nie jestem zbytnio obeznany w tym temacie.Wiec prosze,napiszcie co wiecie nowego.A takze wszystkie mozliwe czarne scenariusze

Dołączył: Jul 2005
Posty: 4,496
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 4,496
Skoro nie można było zapewnić monopolu toto-shitowi (bo Unia) to najlepiej zakazać takiej działalności, bo wtedy rywalem na rynku będzie profesjonał i inne millenium (pewnie do czasu). Tyle że jeżeli Zyta wierzy, że w ten sposób ściągnie miliard złotych na NCS to chyba sama zacznie skreślać w totka i ustawiać losowania.

W ciągu roku lub dwóch kaczki razem z panem ministrem edukacji narodowej (bo drugi pan wicepremier pewnie wcale nawet nie wie co to internet) wprowadzą regulowaną sieć albo i w ogóle jej zakażą. Wszyscy będzięmy nosić moherowe berety, żyć w ciemnogrodzie i uważać Chiny za ostoję demkokracji.

Nie chce mi się wierzyć, że w lipcowym ministerstwie wymyślono coś, co sprawi że z polskiego sportu ucieknie sporo gotówki (z reklam czy z sponsoringu). NIe trzeba być profesorem ekonomii żeby wiedzieć jakie rozwiązanie byłoby najlepszy dla uregulowania tej kwestii... ale cóz, poltyka uber alles...

Dołączył: Jul 2006
Posty: 34
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 34
Ludzie!
Tak jak nie można wprowadzić monopolu na zakłady, tak nie można zabronić gry w necie u europejskich buków. Dla graczy po nowelizacji sytuacja nie zmieni się, a jeżeli już to tylko na lepsze, bo zgodnie z prawem UE należy wykreślić zapis w polskim prawie o zakazie gry u bukmacherów zagranicznych lub przynajmniej wyłączyć spod niego firmy z terenu UE.
Jedyne, co polski ustawodawca może zrobić, to zakazać rejestracji firm e-hazardowych na terenie Polski ale gry w takich firmach NIE MOżE ZAKAZAć.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Originally Posted by birek
ale gry w takich firmach NIE MOżE ZAKAZAć.
akurat może zakazać, ale pod warunkiem że będzie konsekwentny i zakarze polakom gre we wszystkich grach hazardowych (w tym i totolotek i stsy, itd). Jedynie nie może 'wybiórczo' zakazywać.

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by maycj
Originally Posted by birek
ale gry w takich firmach NIE MOżE ZAKAZAć.
akurat może zakazać, ale pod warunkiem że będzie konsekwentny i zakarze polakom gre we wszystkich grach hazardowych (w tym i totolotek i stsy, itd). Jedynie nie może 'wybiórczo' zakazywać.
................Tu się mylisz. Ziemniaki nie mają nic wspólnego z zakazem gry w necie.Mogą istnieć naziemne i jednocześnie może być zakaz w necie tylko ten zakaz musi być oparty nie na ich pierdołach o braku opłacalności tylko na mocnych dowodach np. że takowy zakaz ukróci pranie brudnych pieniedzy lub inne przestępcze machloje.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
No ale idac dalej tokiem rozumowanie MF (dalsze obcizenia podatkowe) final bedzie taki ze ziemniaki same zaczna likwidowac interes! wycofia sie ze sponsoringu klubowych druzyn netowi! i bedzie zamiast 1 mld. Zyty WIELKI CH..J

Strona 21 z 25 1 2 19 20 21 22 23 24 25

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, rafal08, burbon, forty, Sensei, bukma, latajaca_holenderka), 802 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,638
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1