|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871 |
22 lata??  :D] Skąd się takie perełki biorą... Z tych co były to jedna zasługuje na uwagę http://www.fotka.pl/profil/czarna567/ Ale moja i tak naj, naj, naj...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
|
|
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209 |
Nie ma żadnych zdjęć:/ ;p
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
|
|
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318 |
Nie ma żadnych zdjęć:/ ;p Wycofała najwidoczniej  ale były żałosne...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Najlepsze jest to że ma 22 lata czyli już chyba troche z tego pisania przez Q i "koffam" powinna wyrosnąć. Jakby miała z 15 lat to można to jeszcze spróbować zrozumieć ale to jest przegięcie albo jakaś prowokacja  "Misiam Loffciam Mrusiam Tosiam Koffusiam Chrupciam Zabciam Kossiam Bumciam!!!! hihihhihihihihi" Można prosić słownik do tego bo za cholere nie wiem co to znaczy  To juz nie ma podzialu na wiek, pokemony sa wsrod nas i to nie tylko gowniary, ale starsze tez  A ten tekst jest swietny po prostu  Nie ma żadnych zdjęć:/ ;p Wycofała najwidoczniej  ale były żałosne... Bana dostala, bankowo. A zdjecia widzialem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
|
|
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318 |
Nie ma żadnych zdjęć:/ ;p Wycofała najwidoczniej  ale były żałosne... Bana dostala, bankowo. A zdjecia widzialem  [/quote] i jak Twoja reakcja  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 130
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2006
Posty: 130 |
Najlepsze jest to że ma 22 lata czyli już chyba troche z tego pisania przez Q i "koffam" powinna wyrosnąć. Jakby miała z 15 lat to można to jeszcze spróbować zrozumieć ale to jest przegięcie albo jakaś prowokacja  "Misiam Loffciam Mrusiam Tosiam Koffusiam Chrupciam Zabciam Kossiam Bumciam!!!! hihihhihihihihi" Można prosić słownik do tego bo za cholere nie wiem co to znaczy  naprawdę, po opisie dałbym lasce 15-17 lat, a te fotki hehe to da jakiegoś magazynu dla panów:-) ja to chyba jestem już rzeczywiście nie dzisiejszy... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 130
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2006
Posty: 130 |
to drugie zdjęcie to już k... lekka przesada, czy dziesiejsze laski są tak porąbane czy ja staroświecki, jeszcze trochę i będą tu zapodawać pornosy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Dziewczyna spod http://www.fotka.pl/profil/martabdg88/ nawet niezła. Na czwartym zdjęciu rarytas !  W tych czasach niedostępne dla nikogo ! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,670 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,670 Likes: 12 |
to drugie zdjęcie to już k... lekka przesada, czy dziesiejsze laski są tak porąbane czy ja staroświecki, jeszcze trochę i będą tu zapodawać pornosy  Faktycznie przesadziła  Mogła sobie chociaz taki paseczek futerka na srodku zostawić 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Jest zajebista  racja Panowie  jutro jej napisze ze pol forum sie nia podjaralo  hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
i dorzuc jej moj nr 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Fajny chlopak na 3 zdjeciu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
albo mi się wydaje albo ten chłopak tak sie opalił jak by nosił stanik
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,034
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,034 |
[url=] http://www.fotka.pl/profil/MadziAnioleK89/[/url] Jak dla mnie anioł, szczególnie jak przeczytałem opis, ma jednak jedną wade, jest już zajęta.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,670 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,670 Likes: 12 |
albo mi się wydaje albo ten chłopak tak sie opalił jak by nosił stanik E tam z góry go słońce ciachneło 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,336
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,336 |
Najlepsze jest to że ma 22 lata czyli już chyba troche z tego pisania przez Q i "koffam" powinna wyrosnąć. Jakby miała z 15 lat to można to jeszcze spróbować zrozumieć ale to jest przegięcie albo jakaś prowokacja  "Misiam Loffciam Mrusiam Tosiam Koffusiam Chrupciam Zabciam Kossiam Bumciam!!!! hihihhihihihihi" Można prosić słownik do tego bo za cholere nie wiem co to znaczy  naprawdę, po opisie dałbym lasce 15-17 lat, a te fotki hehe to da jakiegoś magazynu dla panów:-) ja to chyba jestem już rzeczywiście nie dzisiejszy...  biały kozak mówi wszystko o tej lasce
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
albo mi się wydaje albo ten chłopak tak sie opalił jak by nosił stanik E tam z góry go słońce ciachneło  albo akurat nadeszła chmurka , to też miej na uwadze jak by co 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|