|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 394
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2001
Posty: 394 |
Czy dziś jest czynny prof jeśli tak to od której do której????
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 394
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2001
Posty: 394 |
Czy dziś jest czynny STS jeśli tak to od któej do której???????
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 394
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2001
Posty: 394 |
dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 41
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Oct 2001
Posty: 41 |
to jak moza bylo obstawic mecze na dzisiaj? tylko wczoraj? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> BTW: czy ozna obstawic mecze "juz" na poniedzialek" jesli sa znane kursy?
|
|
|
Link skopiowany do schowka