Dzisiejszy dzień był całkiem, całkiem... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Weszły typy na Srichaphana (ledwo, ledwo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ), Schutlera, Federera, Bjorkmana, Martina, Rodicka, Sarette (też było ciężko) i Fisha. Tylko Youzhny topił, więc w sumie dzień udany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla wszystkich co wygrali i przegrali, jutro dalszy ciąg 2. rundy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Nie wiecie gdzie puszczaja mecze z Wimbledonu na tv? Ktos cos tu pisal o DSF, moze gdzies jeszcze? Dzieki, pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Ale mnie dzis Juznyj wq..... Wywallem go na najwazniejszym kuponie. Stop dla ruskich Na jutro facetów juz pisalem, a z babek to: Kuzniecowa, Granville, Danilidou, Sharapova. Ciekawe co tym razem nie wejdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> pozdro
Oryginalnie wysłał _sliwa_: [qb]Witam Moje typy : Gambill Jan-Michael - Fish M 2 Schuttler Rainer - Santoro 1 Calleri - Saretta F 2 Martin T - Kuerten 1 Karlovic - Baccanello Paul 1 Chela JI - Hanescu 2 Ljubicic - Mirnyi 2 Gimelstob - Clement 1 Rusedski - Roddick 2 Lapentti Nicolas - Schalken 2
Nie oznacza to ze wszystko to zagram na jeden kupon ale takie sa moje przemyslenia Pozdrawiam [/qb]
Śliwa następnym razem jak będziesz zamierzał trafić wszystko to powiedz albo sms-a chociaż wyślij <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
philipousis - saulnier 2 3.4 po prostu przeczucie , chyba francuz jest w lepszej dyspozycji
escude - ferrero 1 1.89 ,escude bez watpienia jest lepszy na trawie ,ferrero w tamtym roku odpadl w 2 rundzie (z niejakim morrisonem) i wtym bedzie podobnie
dupuis - rochus 2 1.84 dupuis ....hmmm....2 runda to dla tego goscia duzo ...a rochus wydaje sie byc bardziej solidny
sluiter - popp 2 2.45 to chyba najpewniejszy z tych 4 meczy ,popp po kontuzji wraca do swietnej formy ,a sluiter to przecietniak w grze na trawie jego umiejetnisci nie starczy na niemca
Sliwa teraz to ja moge trafic cala oferte!!!!!!! Nastepnym razem podaj typy przed meczem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
Nalbandian-Sa 1 1.3 Kucera-Suzuki 1 1.34 Philippo.-Saulnier 1 1.21 To Moje typy na jutro Kurs 1.9 Wale to za 5% kapitalu bo za wiecej nie gram, zbyt ciezko harowalem pol roku zeby wiecej ryzykowac! :zobacz:
granville - perebynis 2 2.25,stawiam ze powtorzy sie wynik z birningham z tego roku ,chyba ze ukrainka dostanie okresu
sprem - morigami 1 1.7 ,sprem gra ostatnio swietnie obie na trawie graly malo ale w powaznych turniejach wszystkie swoje mecze wygrala sprem (czyli jeden <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )
kuznetsova - cho 2 2.8 tu wezmnie gore doswiadczenie....
Oryginalnie wysłał sigri: [qb]Sliwa teraz to ja moge trafic cala oferte!!!!!!! Nastepnym razem podaj typy przed meczem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: [/qb]
"kolego" sigri zanim skrytkujesz to pomyśl typy zostały wysłane dzis - wysłano 25-06-2003 08:34 -a ja je zacytowałem Wimbledon 2003 6 podstrona ( jeśli nie wierzysz sprawdź - wiem trudno uwierzyć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) niestety z powodu podawania co gem wyników na pewno nie wszyscy zauważają te własciwe posty
czy od razu trzeba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
Oryginalnie wysłał zaki: [qb]sluiter - popp 2 2.45 to chyba najpewniejszy z tych 4 meczy ,popp po kontuzji wraca do swietnej formy ,a sluiter to przecietniak w grze na trawie jego umiejetnisci nie starczy na niemca[/qb]
przeciętniak? sluiter to jeden z najlepszych w rozgrywkach specjalistów od trawy nie mogę uwierzyć że popp grając tak tragicznie wygrał z arazim... niemiec zrobił tyle niewymuszonych błędów że arazi mógł tylko rakietę nastawiać i wygrałby spokojnie... widać nie chciał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Jeżeli byłby ktoś na tyle kompetentny i dobrze znający się na tenisie to czy niemógł by podać mi typów na jutrzejszą 2 rundę wimbledonu z uzasadnieniem czemu tak a nie inaczej bardzo prosze o pomoc chciałbym zagrać za 700 zł tylko musze wiedzieć że te mecze sa naprawde pewne ps.prosze zarówno o pewne małe kursy jak i duże kursy z góry dziękuje powodzenia w wysyłaniu pa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Oryginalnie wysłał Aimarl: [qb]Jeżeli byłby ktoś na tyle kompetentny i dobrze znający się na tenisie to czy niemógł by podać mi typów na jutrzejszą 2 rundę wimbledonu z uzasadnieniem czemu tak a nie inaczej bardzo prosze o pomoc chciałbym zagrać za 700 zł tylko musze wiedzieć że te mecze sa naprawde pewne ps.prosze zarówno o pewne małe kursy jak i duże kursy z góry dziękuje powodzenia w wysyłaniu pa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Oryginalnie wysłał zaki: [qb]sluiter - popp 2 2.45 to chyba najpewniejszy z tych 4 meczy ,popp po kontuzji wraca do swietnej formy ,a sluiter to przecietniak w grze na trawie jego umiejetnisci nie starczy na niemca[/qb]
przeciętniak? sluiter to jeden z najlepszych w rozgrywkach specjalistów od trawy nie mogę uwierzyć że popp grając tak tragicznie wygrał z arazim... niemiec zrobił tyle niewymuszonych błędów że arazi mógł tylko rakietę nastawiać i wygrałby spokojnie... widać nie chciał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb]
hmmm..moze przesadzielem ale Ivo Karlovic -Raemon Sluiter 6-3 6-2 Radek Stepanek Raemon Sluiter 6-3 6-7(5) 6-3 6-3 Michael Russell Raemon Sluiter 7-6(4) 6-2 Tim Henman Raemon Sluiter 6-7(5) 6-4 6-2 Kenneth Carlsen Raemon Sluiter 7-6(3) 6-3 Arnaud Clement Raemon Sluiter 6-7(4) 7-6(7) 6-4 6-4
russel ,stepanek ,karlovic nie mozna powiedziec ze sa to gracze z najwyzszej polki ,mysle ze jednak popp jest od nich lepszy
Dokic-Gagliardi 2 za 3.6 polecam! Dokic jest w katastrofalnej formie i zobaczycie ze odpadnie albo teraz albo w nastepnej rundzie. A Gagliardi w 1 poradzila sobie ladnie. A kursik 3.6 piechota niechodzi POLECAM!