Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#12106 04/11/2001 19:05
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
Dnia 31.10.01 jakiś misiu wysłał w mnie w Profie
kuponik systemowy 2z3 z czego trafił dwie grupy co dało mu wygraną 15.271,10 zł.
Aby było śmieszniej w tej nietrafonej grupie popełnił pięć lub sześć błędów(już niepamiętam dokładnie). Zakład zawarł za 3 zł!!!!!!!!....
PS. Farciaż ten misiek.......
PS2. Ja też chce taką wygraną!!!!!!!!!!!

Bonus: Unibet
#12107 04/11/2001 19:30
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
to nie farciarz tylko mistrzu!!!!! dawny pilkarz ktory zdobyl z druzyna miedzi legnica puchar polski!!!!!!!! i gral w europejskich pucharach z monaco i ac milan !!!!!!!!!! a ze teraz troche juz popija to trafil taki kuponik 2 z 3 gdzie mial 6 bledow ! same tenisowe!!!!!!w grupie B ! ale a i b mu weszly gdzie ako bylo okolo 150 !!!!!!!!
pozdrawiam wzsystkich i zycze tez takich wielkich wygranych! za 3pln wygrana 15 000pln!!!!!!!!!

#12108 04/11/2001 20:22
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
Dawid27 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#12109 04/11/2001 21:00
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
W
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
Quote
Oryginalnie wysłał sexmis:
[QB]
kuponik systemowy 2z3 z czego trafił dwie grupy co dało mu wygraną 15.271,10 zł.
Aby było śmieszniej w tej nietrafonej grupie popełnił pięć lub sześć błędów(już niepamiętam dokładnie). Zakład zawarł za 3 zł!!!!!!!!....

ja za młody chyba jestem i nie rozumiem systemu 2z3 w którym można mieć pięć błędów
:eek: i jeszcze wygrać kupę forsy (AKO coś 5 tys.)
Jak to się robi???? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Ja też tak chcę!!!

#12110 04/11/2001 21:39
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
Witam

Jak ciekawostki, to ciekawostki.
W "Rozmowach kontrolowanych" Barei, w słynnym wicu w sklepie, pan Edzio robi gościowi zdjęcie do gabloty. "Tego Pana nie obsługujemy"....
Wiadomo ..lata 70-te. Ja to pamiętam.
Dlaczego to piszę.
Ponieważ kilka osób uznano za persony non grata w naszej ukochanej bookmacherni.
Zastanawiam się czy to wróciły stare czasy czy starzy ludzie, czy i jedno i drugie.

#12111 04/11/2001 21:45
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
hpc to chyba nie były "rozmowy kontrolowane" jeśli dobrze pamiętam to było "co mi zrobisz jak mnie złapiesz"
u mnie na uczelni w punkcie ksero wisiało zdjęcie citki z podpisem "tego klienta nie obsługujemy" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#12112 04/11/2001 21:45
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
komuna rzadzi to znowu wrocily stare czasy i sa rozne ograniczenia,nawet na sieci!!!!!!!!!!! hahahaaaaa
pozdrawiam wzsystkich i zycze duzych wygranych! takich jak ten mistrz co puscil za 3pln a wygral 15000pln....
ps.nie wiadomo czy go teraz wogole obsluza w profie po takiej wygranej!

#12113 04/11/2001 22:02
Dołączył: Jun 2001
Posty: 394
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 394
Dziwne jak kilka miechów temu chciałem puścić kupon 2z3 powiedziano mi że takiego systemu nie ma a zaczyna się od 2z4.

#12114 04/11/2001 22:54
Dołączył: Aug 2001
Posty: 438
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 438
Widocznie byłeś na gablocie i nie chcieli obsłużyć Twojego kuponu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#12115 04/11/2001 23:41
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
Do Wuzz.
Kupon w tym wypadku który podałem był oparty na systemie 2z3 czyli gracz typuje mecz A, B, C ale
te ABC to po prostu tzw. grupy i tak np. w grupie A było ileś tam meczy grupie B też ileś i C też kilka spotkań. Farta miał o tyle ten gracz o tyle iż błędy jakie popełnił w typowaniu umieścił jako spotkania w jednaj grupie. czyli popełnił tych błędów kilka ale były one w jednej grupie.

#12116 06/11/2001 01:48
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
W
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
Dzieki za wyjaśnienie, sexmis.
Teraz to rozumiem, skąd AKO na np. A*B może być 5000 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Czy wiesz gdzie mogą być opisy wszystkich "systemów" (rozpisów) dopuszczalnych w profie i stsie, np. granie z pewniakami czy właśnie na grupy? Zwykle jest tylko opis rozpisów typu 4z7 itp.
Na miejscu w tych punktach, w których bywam tego nie zauważyłem, podobnie w necie.
Panienki zwykle mówią, że brakło, albo nie mają...
Kryją się z tym?
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#12117 06/11/2001 02:38
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
Do Wuzz
U mnie w Profie zawsze są skserowane krótkie ale zwięzłe informacje o grze systemowej(nieważne jaki system). Tak pozatym to kulturalna obsługa Profa czy też Stsu powinna na Twoje pytanie o grze systemem opowiedzieć Ci pokrótce na czym ta możliwość gry polega, czyli poprostu powinni Tobie pokrótce opisać obstawianie meczy używając systemu(jakiegoś).

#12118 06/11/2001 04:03
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
W
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
Hej sexmis!

To czego mi brakuje to mieć to wszystko na piśmie, żeby można było spokojnie w domu sobie przeanalizować i poustawiać, a nie przy panience z okienka, która wyjaśniała mi ostatnio w STSie jak gra się z pewniakami (dla mnie nowość), a za mną stała kolejka niecierpliwych, co nie wpłynęło dobrze na moje decyzje... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
A w profie dopiero w momencie wysyłania kuponu dowiedziałem się, że nie mają 9z10 (tak jak STS) a najwyżej 8z9 i bólem serca musiałem jeden mecz wyciąć. Oczywiście wszystko weszło, nawet ten wycięty mecz.

Mam regulamin profa (chyba ostatnie wydanie z 1997r.), ale tam jest tylko SOLO i AKO, a nie ma nawet rozpisów X z Y. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Grając "XzY" w profie posługuję się tabelką ściągniętą ze strony STS-u <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Ksero "XzY" tak jak "4", "11" i "26" wisi za szybą, można odpisać, jak ktoś jest cierpliwy
:eek:
Natomiast nie znalazłem informacji o grze pewniakami (np. ile pewniaków min. lub max. i jaki rozpis min. i max., itp.) ani o "grupach", co było dla zupełną mnie nowością i stąd było to moje "głupie" niedowierzanie w AKO 5tys w 2z3 z jednym błędem!

Chciałbym po prostu uzyskać na piśmie informacje o pełnej ofercie naszych ulubionych buków w zakresie gry tzw. systemowej (rozpisowej).
Może ktoś z was wie gdzie je znależć? Uprzedzam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> - znam zawartość stron profa i STS, a o to czego na nich brakuje pytałem w kilku punktach profa i STS, ale jak na razie bez zadowalającego efektu - muszę pytać dalej.

#12119 06/11/2001 12:40
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
A ja trochę z innej beczki.W poprzednią niedzielę jechałem z Białegostoku do Warszawy, a że miałem chwilę czasu to wstąpiłem do punktu Profa koło dworca w Białymstoku. Wybrałem 3 meczyki, pani mi wydrukowała kupon, ale ja mówię że się pomyliła z jednym meczem, że na tablica jest informacja że pod pozycją 23 jest inny mecz niż na kuponie. Natomiast pani na to że się nie pomyliła, że na tablicy jest V23 a nie samo 23(te V wyglądało jak 0). No to ja mówię proszę zmienić ten zakład. A pani na to że nie zmieni, że musi nauczyć klientów porządku. Mało nie zbladłem z wściekłości.Ale że się już śpieszyłem na autobus, więc wyszedłem z punktu z pożegnaniem że się więcej nie zobaczymy.Jednak sie zobaczyliśmy, odebrałem wygraną, która nie byłaby możliwa gdyby pani wbiła mój typ lub później go zmieniła <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Ale i tak więcej u nich nic nie zagram. Prof jest pojebany

#12120 06/11/2001 14:22
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
Miałem ten sam przypadek, ale u mnie skonczyło sie na rozróbie! Kraków-Czyżyny, Prof to najmniej lubiany bukmacher jak dla mnie.

#12121 06/11/2001 14:38
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Quote
Oryginalnie wysłał Mario:
[qb]Miałem ten sam przypadek, ale u mnie skonczyło sie na rozróbie! Kraków-Czyżyny, Prof to najmniej lubiany bukmacher jak dla mnie.[/qb]

Wystarczyło by, żeby monitor był widoczny również dla grającego. Ilość popełnianych pomyłek była by aotomatycznie dużo mniejsza.

#12122 06/11/2001 15:57
Dołączył: Jun 2001
Posty: 203
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 203
Jestem z Białegostoku i też nie lubię profa, ale stawiam tam z konieczności, bo rzadko są tam kolejki.
STS to moj ulubiony buk (może dlatego że pierwszy u którego zacząłem grać),ale w weekendy trzeba tam stac w kolejce nawet godzine.
Najgorszy jest jednak mimo wszystko Toto-mix (gram tam bo mają fajne kursy na NBA).

#12123 07/11/2001 04:03
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
Do Wuzz
Pewniaków w systemowych kuponach można dawać w zasadzie tyle ile chcesz. Uważaj tylko na to aby liczba wszystkich meczy na kuponie nie przekroczyła 50 ponieważ to jest max. ilość zakładów jaką możesz zawrzeć z bukmacherem na jednym kuponie.
Tak z doświadczenia radze Tobie abyś dał sobie spokój z dawaniem pewniaków na kuponie systemowym. Lepiej utworzyć z tego dodatkową grupe niż masz stracić cały kupon przez jeden mecz. A tak jak popełnisz błąd to leci Ci grupa a nie cały kupon. A to jest ogromna różnica.

#12124 08/11/2001 03:46
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
W Zielonej Górze jakiś koles sieknął 5.200zl za 2zl! 7 remisow i cośtam jeszcze.

#12125 15/11/2001 14:17
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Udalo mi sie jak do tej pory nie trafic meczu za 1,01 i 2 meczow po 1,1 na kuponie AKO 1,1*1,1*1,1 ale taki kupon jeszcze mi sie nie udal:

#4 prof 3z5 po 10
492-2 Celjabin.-Sp.Mosk. 1.83 14/14.30
493-1 Jaroslaw-Kazan 1.71
495-1 Nowokuznieck-Perm 1.34 14/13.30
491-1 Magnitogorsk-Omsk 1.98 14/14.30
745-1 Polska-Kamerun 1.83
TT=100

Nic nie weszlo 4 remisy a najwiekszy faworyt przegral.

Postawienie odwrotne (to znaczy 1x zamiast 2 i x2 zamiast 1) daloby jakies 600% zysku...

Wojtek

Strona 1 z 2 1 2

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, Green Arrow, Lukasz111, alfa, rafal08, 11kera11, forty, bukma, rymoholik, Akhu), 815 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,058
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1