Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
#1211715 11/05/2007 01:28
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Jest temat o imprezach sportowych, a nie ma o koncertach wink

13 maj - Redman - Katowice/megaclub

18 czerwiec The Rolling Stones - Warszawa/bemowo

3 lipiec Red Hot Chili Peppers - Chorzów/slaski stadion

6 lipiec KoRn - Katowice/spodek

Wybiera sie ktos na cos?
Na Kornie atrakcja wink perkusista bedzie Joey ze Slipknot hura

Bonus: Unibet
lupus #1211736 11/05/2007 01:33
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
W sobote Eldo w Toruniu ;]

shane #1211742 11/05/2007 01:34
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
A jutro Boys i Akcent w Lublinie smile

Kylo #1211745 11/05/2007 01:35
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Boys u nas w Bydzi na Juwenaliach zagraja hehehe

shane #1211757 11/05/2007 01:38
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
U nas to sie nazywa Feliniada wink

www.feliniada.pl [feliniada.pl]

W tym samym czasie mamy Juwenalia, a Kozienalia dokladnie nie wiem.

Kylo #1211772 11/05/2007 01:40
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
U nas dzisiaj Boys i Akcent, prowadzi Skiba, a na koniec koncert Big Cyca.

Bym se poszedł i posłuchał Skiby, ale nie wytrzymałbym słuchania disco polo.

Zbigniew #1211837 11/05/2007 01:53
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Ja bardzo bym chciał pojechać na opener festiwal. Może być na prawdę dobra impra

Zbigniew #1211849 11/05/2007 01:55
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by Zbigniew
U nas dzisiaj Boys i Akcent, prowadzi Skiba, a na koniec koncert Big Cyca.

Bym se poszedł i posłuchał Skiby, ale nie wytrzymałbym słuchania disco polo.

Taaa,

nikt nie słucha Disco Polo, a na Kortowiadzie w Olsztynie po 30 tyś osób się przy tym bawi. W ulewnym deszczu laugh

Szewa #1211853 11/05/2007 01:57
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Nie interesuje mnie Kortowiada w Olsztynie i te 30 tysięcy osób. Nawet jakby miliard się bawił, to nadal bym się brzydził tej muzyki.

Szewa #1211872 11/05/2007 02:00
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
A u nas tak to wygląda:

http://www.neptunalia.gda.pl/?p=program

Najlepszy zestaw jest 17 maja grin

A tak na poważnie to kilku wykonawców rzeczywiście wartych posłuchania:

Coma, Indios Bravos, Tymon, Lech Janerka, Sidney Polak, Akurat, Hey, Piersi, Homo Twist.

Będzie się działo smile

Zbigniew #1211881 11/05/2007 02:02
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Ja czekam na 17 Juwenalia w Pozku wink reggae dzień wink Ale bede wtedy kiedy zdam tego samego dnia ustna z polaka. jezeli nie to przesiedze w domu . jak zdam to poznan jest moj tongue

Zbigniew #1211888 11/05/2007 02:04
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by Zbigniew
Nie interesuje mnie Kortowiada w Olsztynie i te 30 tysięcy osób. Nawet jakby miliard się bawił, to nadal bym się brzydził tej muzyki.

Chodziło mi raczej o to, że każdy gardzi tą "muzyką", na każdym kroku podkreśla, że tego nie słucha, a na koncertach tłumy znające na pamięć wszystkie piosenki.

Nie uwierzę, że jest chociaż jedna osoba, która nigdy nie bawiła się przy disco polo wink

Szewa #1211908 11/05/2007 02:08
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Ja mialem raczej na mysli, jakas lepsza muzyke od dicho, raczej wielkie koncert, zachodnich gwiazd.

Ja prawdodpodobnie jade na Korna, jedzie ktos jeszcze?

Szewa #1211913 11/05/2007 02:09
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
To uwierz, że ja jestem taką osobą. Nigdy przenigdy nie bawiłem się przy tej muzyce, a jej dźwięk wywołuje u mnie wyjątkowe uczucie wku.rwienia. Dla mnie ta muzyka nie jest nawet śmieszna, żeby się z niej śmiać.

Zbigniew #1211935 11/05/2007 02:13
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by Zbigniew
To uwierz, że ja jestem taką osobą. Nigdy przenigdy nie bawiłem się przy tej muzyce, a jej dźwięk wywołuje u mnie wyjątkowe uczucie wku.rwienia. Dla mnie ta muzyka nie jest nawet śmieszna, żeby się z niej śmiać.

piwo

Mój tekst nie był skierowany bezpośrednio do Ciebie, raczej przedstawiał pewne charakterystyczne zjawisko smile

peace

lupus #1212147 11/05/2007 03:10
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Originally Posted by lupus
18 czerwiec The Rolling Stones - Warszawa/bemowo

18 czerwca to był ten słynny zeszłoroczny koncert na który już miałem bilety w ręku, a tu, o losie, Keith spadł z palmy laugh

W tym roku ma być chyba 25.07

Szewa #1212153 11/05/2007 03:11
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Originally Posted by Szewa
Originally Posted by Zbigniew
Nie interesuje mnie Kortowiada w Olsztynie i te 30 tysięcy osób. Nawet jakby miliard się bawił, to nadal bym się brzydził tej muzyki.

Chodziło mi raczej o to, że każdy gardzi tą "muzyką", na każdym kroku podkreśla, że tego nie słucha, a na koncertach tłumy znające na pamięć wszystkie piosenki.

Nie uwierzę, że jest chociaż jedna osoba, która nigdy nie bawiła się przy disco polo wink

u mnie w mieście z okazji majówki wystąpił zespół Raven (takie okręgowe disco polo, znane i lubiane przeboje Polaków) ..siostra cioteczna mnie zaciągnęła i się leciało, że ho ho ho smile
a za 9 dni mam weselisko u brata ciotecznego, tam to dopiero będzie disco polo smile hehehe

gnacik #1212235 11/05/2007 03:33
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
kto nie poczuł smaku Kortowiady niech żałuje smile

co do zespołów diskopolowych...tam też można znalezc perełki wink

KeeP #1212543 11/05/2007 04:40
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
W TĄ ŚRODE PRZY UTP ( BYŁY ATR) W BYDGOSZCZY ZESPÓŁ BOYS JA SIE PISZE laugh BEDZIE ZAJEBIŚĆIE

rybek #1212544 11/05/2007 04:41
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Tez ide tongue

Strona 1 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników ($-man, latajaca_holenderka, aker, Sensei, Lukasz111, rymoholik, alfa, betowiec, rafal08, ANZELMO), 1,005 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,152
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1