|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Jest temat o imprezach sportowych, a nie ma o koncertach  13 maj - Redman - Katowice/megaclub 18 czerwiec The Rolling Stones - Warszawa/bemowo 3 lipiec Red Hot Chili Peppers - Chorzów/slaski stadion 6 lipiec KoRn - Katowice/spodek Wybiera sie ktos na cos? Na Kornie atrakcja  perkusista bedzie Joey ze Slipknot 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
W sobote Eldo w Toruniu ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
A jutro Boys i Akcent w Lublinie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Boys u nas w Bydzi na Juwenaliach zagraja hehehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
U nas to sie nazywa Feliniada www.feliniada.pl [ feliniada.pl] W tym samym czasie mamy Juwenalia, a Kozienalia dokladnie nie wiem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
U nas dzisiaj Boys i Akcent, prowadzi Skiba, a na koniec koncert Big Cyca.
Bym se poszedł i posłuchał Skiby, ale nie wytrzymałbym słuchania disco polo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
Ja bardzo bym chciał pojechać na opener festiwal. Może być na prawdę dobra impra
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
U nas dzisiaj Boys i Akcent, prowadzi Skiba, a na koniec koncert Big Cyca.
Bym se poszedł i posłuchał Skiby, ale nie wytrzymałbym słuchania disco polo. Taaa, nikt nie słucha Disco Polo, a na Kortowiadzie w Olsztynie po 30 tyś osób się przy tym bawi. W ulewnym deszczu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Nie interesuje mnie Kortowiada w Olsztynie i te 30 tysięcy osób. Nawet jakby miliard się bawił, to nadal bym się brzydził tej muzyki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
A u nas tak to wygląda: http://www.neptunalia.gda.pl/?p=programNajlepszy zestaw jest 17 maja  A tak na poważnie to kilku wykonawców rzeczywiście wartych posłuchania: Coma, Indios Bravos, Tymon, Lech Janerka, Sidney Polak, Akurat, Hey, Piersi, Homo Twist. Będzie się działo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525 |
Ja czekam na 17 Juwenalia w Pozku  reggae dzień  Ale bede wtedy kiedy zdam tego samego dnia ustna z polaka. jezeli nie to przesiedze w domu . jak zdam to poznan jest moj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Nie interesuje mnie Kortowiada w Olsztynie i te 30 tysięcy osób. Nawet jakby miliard się bawił, to nadal bym się brzydził tej muzyki. Chodziło mi raczej o to, że każdy gardzi tą "muzyką", na każdym kroku podkreśla, że tego nie słucha, a na koncertach tłumy znające na pamięć wszystkie piosenki. Nie uwierzę, że jest chociaż jedna osoba, która nigdy nie bawiła się przy disco polo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Ja mialem raczej na mysli, jakas lepsza muzyke od dicho, raczej wielkie koncert, zachodnich gwiazd.
Ja prawdodpodobnie jade na Korna, jedzie ktos jeszcze?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
To uwierz, że ja jestem taką osobą. Nigdy przenigdy nie bawiłem się przy tej muzyce, a jej dźwięk wywołuje u mnie wyjątkowe uczucie wku.rwienia. Dla mnie ta muzyka nie jest nawet śmieszna, żeby się z niej śmiać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
To uwierz, że ja jestem taką osobą. Nigdy przenigdy nie bawiłem się przy tej muzyce, a jej dźwięk wywołuje u mnie wyjątkowe uczucie wku.rwienia. Dla mnie ta muzyka nie jest nawet śmieszna, żeby się z niej śmiać.  Mój tekst nie był skierowany bezpośrednio do Ciebie, raczej przedstawiał pewne charakterystyczne zjawisko  
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
18 czerwiec The Rolling Stones - Warszawa/bemowo 18 czerwca to był ten słynny zeszłoroczny koncert na który już miałem bilety w ręku, a tu, o losie, Keith spadł z palmy  W tym roku ma być chyba 25.07
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
Nie interesuje mnie Kortowiada w Olsztynie i te 30 tysięcy osób. Nawet jakby miliard się bawił, to nadal bym się brzydził tej muzyki. Chodziło mi raczej o to, że każdy gardzi tą "muzyką", na każdym kroku podkreśla, że tego nie słucha, a na koncertach tłumy znające na pamięć wszystkie piosenki. Nie uwierzę, że jest chociaż jedna osoba, która nigdy nie bawiła się przy disco polo  u mnie w mieście z okazji majówki wystąpił zespół Raven (takie okręgowe disco polo, znane i lubiane przeboje Polaków) ..siostra cioteczna mnie zaciągnęła i się leciało, że ho ho ho  a za 9 dni mam weselisko u brata ciotecznego, tam to dopiero będzie disco polo  hehehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372 |
kto nie poczuł smaku Kortowiady niech żałuje  co do zespołów diskopolowych...tam też można znalezc perełki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776 |
W TĄ ŚRODE PRZY UTP ( BYŁY ATR) W BYDGOSZCZY ZESPÓŁ BOYS JA SIE PISZE  BEDZIE ZAJEBIŚĆIE
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Tez ide 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|