Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#12126 15/11/2001 15:09
Dołączył: Feb 2001
Posty: 154
W
member
member
W Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 154
Witam !!!
Mam pytanie czy w STS można grać tzw. bloki czy tylko Profesjonal to oferuje. Chciałem kiedyś zdać kupon w STS ale Pani mi powiedziała ze to niemożliwe ( wiec poszedlem do Profa). Chciałbym wiedzieć czy ja miałem rację czy ona po prostu nie potrafi mi takiego kuponu wystukać.

Bonus: Unibet
#12127 15/11/2001 15:59
Dołączył: Oct 2001
Posty: 199
M
member
member
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 199
Sts umozliwia obstawianie w rozpisach tylko w "tradycyjny" sposób, a więc jeden blok=jeden mecz i nic wiecej. Do tego dochodzi ograniczenie 16 meczy na kupon razem z pewniakami.
Granie na bloki, zawierajace wiecej niz jedno zdarzenie mozliwe jest tylko w Profesjonalu. I chyba jedynym ograniczeniem jest liczba pozycji w bloku (nie wiem na 100% ale chyba 30 tak jak na kuponie akumulowanym). Do tego mozna oczywiście dokładać pewniaki.
Często gram u nich w ten sposób i nieźle na tym wychodzę. Najlepsze wg mnie systemy to 3 z 6, 7, 8.... przy 3-4 meczach w bloku bez pewniakow. Kursy powyzej 1,5.

#12128 15/11/2001 16:13
Dołączył: Feb 2001
Posty: 154
W
member
member
W Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 154
Wielkie dzieki Muniek za szybka odpowiedz. Uwazam ze ten system jest super rozwiazaniem, bo w sumie ulatwia nam typowanie skracajac wypelnianie kuponow.

#12129 15/11/2001 16:55
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Kiedyś lekko wstawiony zawitałem do Sts-u obstawiałem przy okienku po*******iły mi się numery i podałem jakieś inne. Przychodze do domu patrze na kupon i myśle ****a co to jest kursy po 11 i 8,45 chciałem odrazu go wyżucić ale myśle sprawdze dla zabawy i co wygrałem 4 182,75 zeta.

#12130 15/11/2001 17:02
Dołączył: Nov 2001
Posty: 831
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 831
Quote
Oryginalnie wysłał Muniek:
[qb]Sts umozliwia obstawianie w rozpisach tylko w "tradycyjny" sposób, a więc jeden blok=jeden mecz i nic wiecej. Do tego dochodzi ograniczenie 16 meczy na kupon razem z pewniakami.
Granie na bloki, zawierajace wiecej niz jedno zdarzenie mozliwe jest tylko w Profesjonalu. I chyba jedynym ograniczeniem jest liczba pozycji w bloku (nie wiem na 100% ale chyba 30 tak jak na kuponie akumulowanym). Do tego mozna oczywiście dokładać pewniaki.
Często gram u nich w ten sposób i nieźle na tym wychodzę. Najlepsze wg mnie systemy to 3 z 6, 7, 8.... przy 3-4 meczach w bloku bez pewniakow. Kursy powyzej 1,5.[/qb]
Blokami można gracz także w Betako.

#12131 15/11/2001 17:56
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
wesz łże jak pies !!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
wesz ostro cpa ... pewnie mial jakies zwidy po dobrym dragu .....
najwiecej co wygral to 15 pln ... cieszyl sie jak norka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#12132 15/11/2001 18:02
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
Quote
Oryginalnie wysłał Muniek:
[qb]Sts umozliwia obstawianie w rozpisach tylko w "tradycyjny" sposób, a więc jeden blok=jeden mecz i nic wiecej.[/qb]

Mozna sobie rozpisać te mniej skomplikowane systemy (te bardziej też )

#12133 29/11/2001 16:44
Dołączył: May 2001
Posty: 31,419
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,419
Likes: 2
Jako ciekawostkę widzę dzisiejsze typy Totomixu na losowanie grup elimin.MŚ.bardzo fajne kursy.

#12134 29/11/2001 16:59
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
Cze.
Juz 3raz z rzędu zdażyło mi sie iz wysłany kupon w Profie za 2zl o znaczącym AKO (powyzej 600)
nie wszedł mi z powodu jednego meczu,a ostatni ktory wyslalem niecaly tydzien temu miał dokładnie Ako = 839.4 i na 10meczy trafiłem 9 a ten jeden jedyny nietrafiony to byl mecz Ipswich-Inter za 1,22 (stawialem x2).....myslalem ze mnie szlag trafi....ale chyba tego przypadku nie mozna nazwac pechem....
Czy są jakies systemy dostepne u bukow oprocz 2z4 5z6 itp (wg mnie nie oplaca sie grac w ten sposob no chyba ze na astronomiczne kursy, ale nie na kursy typu 1.6 , 1,7 czy 1,9)

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
Pozdrawiam

#12135 29/11/2001 18:21
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
D
DMK Offline
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
Quote
Oryginalnie wysłał sawi:
[qb]Cze.
Juz 3raz z rzędu zdażyło mi sie iz wysłany kupon w Profie za 2zl o znaczącym AKO (powyzej 600)
nie wszedł mi z powodu jednego meczu,a ostatni ktory wyslalem niecaly tydzien temu miał dokładnie Ako = 839.4 i na 10meczy trafiłem 9 a ten jeden jedyny nietrafiony to byl mecz Ipswich-Inter za 1,22 (stawialem x2).....myslalem ze mnie szlag trafi....ale chyba tego przypadku nie mozna nazwac pechem....
Czy są jakies systemy dostepne u bukow oprocz 2z4 5z6 itp (wg mnie nie oplaca sie grac w ten sposob no chyba ze na astronomiczne kursy, ale nie na kursy typu 1.6 , 1,7 czy 1,9)

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
Pozdrawiam[/qb]

mozesz sobie sam rozpisac kupony - dla 9z10 to tylko 10 kuponow...

#12136 01/12/2001 12:30
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
Oto ctat z :
Wprost 26-12-200 Nr 943

"Hazard dla zawodowców"

.....Skandynawska firma Telenor wybudowała dla Totolotka pod Warszawą centrum obli-czeniowe, do którego przez łącza satelitarne spływają dane z punktów w całym kraju.Sztab informatyków, analityków, dziennikarzy sportowych, byłych trenerów i zawodników :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> na bieżąco ocenia prawdopodobieństwo wygranej, obserwuje zakłady i tak manipuluje stawkami, żeby rozłożyć ryzyko i umożliwić firmie zarobek.........
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

P.S
Myślałem, że "Wprost" to poważne pismo.

Strona 2 z 2 1 2

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (alfa, latajaca_holenderka, rafal08, ANZELMO, Sensei, aker, rymoholik, betowiec, $-man, forty), 1,854 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,372
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1