Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11
Don #1216101 12/05/2007 20:35
Dołączył: Jan 2007
Posty: 14
C
stranger
stranger
C Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 14
u mnie działa w Firefoxie

Bonus: Unibet
Don #1216104 12/05/2007 20:35
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
Don teraz tak Opera, FF ale już tydzień to padaka. Zawsze w czasie ostatnich tych przerw umiałem sie zaologować IE.

El_Darro #1216153 12/05/2007 20:47
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
D
Don Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
strona się ładuje normalnie ale problem jest z zalogowaniem się... i tak pod Firefoxem mam komunikat:
Quote
Połączenie z www.unibet.com [unibet.com] zostało przerwane podczas ładowania strony.

a pod IE
Quote
Nie jesteś zalogowany.

Albo próbowałeś otworzyć zabezpieczoną stronę bez zalogowania, albo nie byłeś aktywny przez dłużej niż 20 minut. Proszę kliknąć tutaj, aby się zalogować.

to mówicie, że pod Operą zadziała ?

Don #1216217 12/05/2007 21:05
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
Takie same komunikaty otrzymywałem z wyjątkiem IE. Pewnie to wykonałeś czyli czyszczenia ciasteczek z przeglądarki bo to czasami może mieć wpływ na logowanie.

Być może pod operą zadziała ale z tego co widze, to jakiś dziwny problem z ich stroną. Może to być związane coś z DNS-ami jednym działa a drugim nie. Jednak to mało prawdopodobne, bo dlaczego przynajmniej mi w jednej przeglądarce czasami mam problemy a w tym samych czasie w innej chodzi jak trzeba.

Dziś rano sprawdzam czy coś z nocy przybyło w UB, w Operze i sie nie mogłem zalogować a w IE bez problemu

Teraz Opera normalnie mi otwiera to pewnie też i FF.

Zostaje tylko cierpliwość i wysłanie mejla z trescią problemu. Może coś sie zmieni.


El_Darro #1216398 12/05/2007 21:34
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
D
Don Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
niestety u mnie pod Operą też nie można się zalogować frown
czyściłem cache, cookie, nawet cache dns i nie pomogło, także pozostaje tylko czekać aż sami się z tym uporają...

Don #1216697 12/05/2007 22:28
Dołączył: Mar 2005
Posty: 586
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 586
spróbuj tego tez mialem problemy z otwieraniem unibetu poprzez firefoxa Mozna oszukac przegladarke instalujac dodatek ie tab ,ktore zmienia silnik przegladarki na ie. W sumie to samo co uzywanie ie ale jak ktos chce to moze tak sprobowac .Dodatek do pobrania
http://mozillapl.org/katalogi_i_bazy/baza_dodatkow/rozszerzenia/nawigacja_na_stronach/ie_tab
powodzenia

maki #1217188 13/05/2007 00:58
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
D
Don Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
ok Unibet już działa normalnie, tylko pytanie jak z wpłatami przez Moneybookers, nadal ręcznie księgują czy już automatycznie $ są dopisywane do konta ?

Don #1217333 13/05/2007 01:32
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Originally Posted by Don
niestety u mnie pod Operą też nie można się zalogować frown
czyściłem cache, cookie, nawet cache dns i nie pomogło, także pozostaje tylko czekać aż sami się z tym uporają...

Pod Operą można się logować.
W tego typu problemach można użyć:
w menu [Narzędzia] [szybka konfigutacja]] [site preferences]
ew w menu kontekstowym na stronie [site preferences]
wybrać ostatnią zakładkę [Sieć]

i ustawić {identyfikację przeglądarki}
na [Przedstaiaj się jako IE]
a jak nie pomoże,
to [maskuj sie jako IE]





BAHmVIP #1217397 13/05/2007 01:46
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
D
Don Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
nie próbowałem bo Unibet zaczął działac do tego czasu tongue
ale skoro na IE nie chciało działąc to pod emulacją IE na Operze by miało zadziałac ? wątpie...

Don #1221663 14/05/2007 19:19
Dołączył: May 2006
Posty: 506
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 506
ludzie loguje wam sie na IE czy Operze czy Firefoxie teraz ?

Pele. #1221696 14/05/2007 19:42
Dołączył: May 2007
Posty: 47
J
newbie
newbie
J Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 47
u mnie w IE i Operze OK.
FF nie używam

Pele. #1221699 14/05/2007 19:43
Dołączył: Mar 2005
Posty: 586
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 586
U mnie na IE bez problemu logowanie ,co nie zmienia faktu ze stronka straszna kaszanka dopiero wczoraj miałem problemy z logowaniem frown

maki #1221715 14/05/2007 19:50
Dołączył: Mar 2005
Posty: 586
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 586
moze to ci pomoże wczoraj dostałem to z unibetu
Witamy serdecznie!

Prosze manulanie wpisac pl.unibet.com , sprobowac sie zalogowac.

Jezeli to nie pomoze:

1. Rozwiazanie pierwsze

· Manualnie wpisac w adres pl.unibet.com zamiast www.unibet.com [unibet.com]
· Zalogowac sie

Jezeli to nie pomaga:

2. Rozwiazanie drugie

· W przegladarce Explorer, prosze kliknac na narzedzia ( na górze strony, obok ulubione)
· Prosze opróznic folder Tymczasowe Pliki Internetowe i pliki cookies
· Nastepnie kliknac w zakladke "security" (bezpieczensto)
· Pod "strony zaufane" prosze dodac adres https://pl.unibet.com
· W "mój komputer", kliknij na Dysk:C (prawy przycisk myszy)
· Wybierz "properties" (wlasnosci) I wybierz! "Wyczysc dysk"
Zaznacz wszystkie boxy I kliknij OK.
Restartuj swój komputer
Po wlaczeniu PC , prosze wpisac w adresie www.unibet [unibet] recznie, nie uzywajac opcji w "Ulubione

Pozdrawiam,


maki #1222516 15/05/2007 01:17
Dołączył: May 2006
Posty: 506
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 506
dzięki maki, pomogło smile jak dzisiaj wpłaciłem kase przelewem w banku o 14 to kiedy bede miał ją na koncie gracza w Unibecie ?

Don #1225707 16/05/2007 01:06
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Originally Posted by Don
jak z wpłatami przez Moneybookers, nadal ręcznie księgują czy już automatycznie $ są dopisywane do konta ?

Chyba ręcznie bo ja już czekam naście godzin :/

Ktoś wie ile dokładnie trzeba czekać ?

Stoin #1226850 16/05/2007 15:26
Dołączył: Jun 2006
Posty: 449
addict
addict
Dołączył: Jun 2006
Posty: 449
ja czekalem 2 dni

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
A wypłaty jak idą Wam ostatnio ? Wczoraj z rana zleciłem, i nic .. dotychczas to max kilka godzin się czekało.

Coś mają chyba problemy z Mb .. :/

Stoin #1226861 16/05/2007 15:53
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
Originally Posted by Stoin
Originally Posted by Don
jak z wpłatami przez Moneybookers, nadal ręcznie księgują czy już automatycznie $ są dopisywane do konta ?

Chyba ręcznie bo ja już czekam naście godzin :/

Ktoś wie ile dokładnie trzeba czekać ?

Ja przy wpłacie podałem im emaila z MB i szybciej dopisali. Ale też na poczatku czekałem ponad 2 dni.

Dołączył: Jun 2006
Posty: 449
addict
addict
Dołączył: Jun 2006
Posty: 449
Originally Posted by moonlight
A wypłaty jak idą Wam ostatnio ? Wczoraj z rana zleciłem, i nic .. dotychczas to max kilka godzin się czekało.

Coś mają chyba problemy z Mb .. :/

ja czekam na wyplate na konto bankowe od poniedzialku
narazie nic tongue

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
jak jest z prowizjami od wyplat...sa jakies kwoty ponizej ktorych sa prowizje...lub cos takiego??!!

Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, Lukasz111, Sensei, poozon, latajaca_holenderka), 2,999 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,409
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1