Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#1214796 12/05/2007 02:41
Dołączył: Mar 2007
Posty: 385
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Mar 2007
Posty: 385

Dzisiaj nadszedł ten dzień w którym zdecydowałem się założyć temat i zapodawać na nim swoje typy. Postaram się wklejać po kilka typów (z analizami) na tydzień.

Witam i zapraszam. Tijk piwo

Bonus: Unibet
Tijk #1214810 12/05/2007 02:44
Dołączył: Mar 2007
Posty: 385
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Mar 2007
Posty: 385

Alemannia Aachen - VfL Wolfsburg 15:30

Przed nami przedostatnia kolejka Bundesligi. Na Tivoli Stadion dojdzie do konfrontacji pomiędzy Alemannią Aachen a Wolfsburgiem. Obie ekipy walczą o utrzymanie w lidze, zajmując odpowiednio 16 miejsce z dorobkiem 33 punktów i 15 miejsce z trzema punktami więcej. Liga niemiecka jest trudna do typowania, a fakt ten potwierdza wyrównany poziom drużyn, gdzie między pozycją 15 a 5 różnica punktowa wynosi zaledwie 9 oczek. "Wilki" w tym sezonie walczyły o europiejskie puchary, jednak strata paru punktów na wyjazdach sprawiły, że są oni zagrożeni spadkiem do 2.Bundesligi (teoretycznie-przyp. Tijk). Alemania ciągnie za sobą czarną serię , która wynosi już 6 przegranych. Ulegając tydzień temu na wyjeżdzie z Eintrachtem 4-0 ich szanse na utrzymanie są już minimalne a wręcz graniczące z cudem. Większość zawodników po sezonie odchodzi z Aachen bez względu na końcowy wynik, więc może dlatego nie widać u nich zaangażowania, jakieś większej motywacji czy nawet chęci gry. Faktem jest, że zespół prezentuje się na prawdę słabo i odważe się napisać, że jest to taki odpowiednik naszego Górnika Ł. Podsumowując, gościom wystarczy do utrzymania tylko remis aczkolwiek nie wyobrażam sobie aby tacy gracze jak Marcelinho, Klimowicz czy nasz Jacek byli wpełni usatysfakcjonowani jednym punktem, dlatego stawiam na Wolfsburg za małą stawkę.

Mój typ: Wolfsburg
Stawka: 2j

Tijk #1214817 12/05/2007 02:46
Dołączył: Mar 2007
Posty: 385
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Mar 2007
Posty: 385
Originally Posted by Tijk
Alemannia Aachen - VfL Wolfsburg 15:30

Przed nami przedostatnia kolejka Bundesligi. Na Tivoli Stadion dojdzie do konfrontacji pomiędzy Alemannią Aachen a Wolfsburgiem. Obie ekipy walczą o utrzymanie w lidze, zajmując odpowiednio 16 miejsce z dorobkiem 33 punktów i 15 miejsce z trzema punktami więcej. Liga niemiecka jest trudna do typowania, a fakt ten potwierdza wyrównany poziom drużyn, gdzie między pozycją 15 a 5 różnica punktowa wynosi zaledwie 9 oczek. "Wilki" w tym sezonie walczyły o europiejskie puchary, jednak strata paru punktów na wyjazdach sprawiły, że są oni zagrożeni spadkiem do 2.Bundesligi (teoretycznie-przyp. Tijk). Alemania ciągnie za sobą czarną serię , która wynosi już 6 przegranych. Ulegając tydzień temu na wyjeżdzie z Eintrachtem 4-0 ich szanse na utrzymanie są już minimalne a wręcz graniczące z cudem. Większość zawodników po sezonie odchodzi z Aachen bez względu na końcowy wynik, więc może dlatego nie widać u nich zaangażowania, jakieś większej motywacji czy nawet chęci gry. Faktem jest, że zespół prezentuje się na prawdę słabo i odważe się napisać, że jest to taki odpowiednik naszego Górnika Ł. Podsumowując, gościom wystarczy do utrzymania tylko remis aczkolwiek nie wyobrażam sobie aby tacy gracze jak Marcelinho, Klimowicz czy nasz Jacek byli wpełni usatysfakcjonowani jednym punktem, dlatego stawiam na Wolfsburg za małą stawkę.

Mój typ: Wolfsburg
Kurs: 2,7
Stawka: 2j

No teraz jest dobrze smile

Tijk #1217262 13/05/2007 01:19
Dołączył: Mar 2007
Posty: 385
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Mar 2007
Posty: 385
Originally Posted by Tijk
Alemannia Aachen - VfL Wolfsburg 15:30

Mój typ: Wolfsburg
Kurs: 2,7
Stawka: 2j

futbol Wynik spotkania:
Alemania Aachen - VFL Wolfsburg 2:2 (0:0)

Zysk: -2j

mad

Tijk #1220504 14/05/2007 01:05
Dołączył: Mar 2007
Posty: 385
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Mar 2007
Posty: 385

Drugi tydzień maja deszczowo

Kupony zagrane: 1
Kupony wygrane: 0
Jednostki wygrane/przegrane: -2j


Niestety Wolfsburg osiągnął minimalny wynik, dający utrzymanie. Mam nadzieje, ze w następnym tygodniu moje typy będą przynosiły tylko radość i zysk. Pozdrawiam
: cool

Tijk #1221642 14/05/2007 19:02
Dołączył: Mar 2007
Posty: 385
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Mar 2007
Posty: 385

15.05. Wisła Płock - Górnik Łęczna 18.00

Płocczanie pod wodzą nowego trenera Jakołcewicza grają z meczu na mecz coraz lepiej. Może nie widać tego po wynikach, ale ten kto oglądał ostatnie mecze Wisły zgodzi się ze mną, że w ich grze wreszcie zapanował ład i porządek, zawodnicy wiedzą jak grać i starają się wykonywać swoje zadania jak najdokładniej a przede wszystkim "grają do końca". Poprawiła się gra obronna co było widać w meczu z Groclinem zremisowanym 0-0, niestety w sobotnim meczu przeciwko liderowi nie udało się zdobyć punktu, tak cennego i ważnego w kontekście zmierzającego ku końcowi - sezonu. Dla Nafciarzy każdy mecz to walka o życie, jednak wydaje mi się, że ich sytuacja nie jest aż taka tragiczna. Zajmują oni przedostatnie miejsce ze stratą 3 i 4 punktów do Łęcznian i Zabrzan, w zanadrzu mając jeszcze jutrzejszy zaległy mecz z Łęczną. Co do Górnika, ich gra nie wygląda dobrze grają schematycznie, wolno i nieskutecznie. Zawodnicy popełniają dużo indywidualnych błędów które często kończą się stratami bramek. Duży wpływ na to ma zapewne intensywność gier, przez co zawodnikom nie starcza sił do końca spotkań. Moje przypuszczenia potwierdzają słowa Trenera Chrobaka " drużyna gaśnie mi z meczu na mecz". Myślę, że grająca lepszą piłkę Wisła Płock zdobędzie jutro na własnym stadionie komplet punktów.

Mój typ: 1
Kurs: 1,7
Stawka: 4j

Tijk #1225993 16/05/2007 02:59
Dołączył: Mar 2007
Posty: 385
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Mar 2007
Posty: 385
Originally Posted by Tijk
15.05. Wisła Płock - Górnik Łęczna 18.00

Mój typ: 1
Kurs: 1,7
Stawka: 4j

Wynik spotkania:
Wisła - Górnik Ł. 0:1 (0:1)

Zysk: -4j

Stało się, tyle lat czekałem na ten moment laugh gratuluje 2ligi i zebyście szybko nie wrócili.

Moja forma jakby spadła po otworzeniu tematu, dlatego przeczekam ze dwa dni i na weekend przygotuje jakies karty Pozdrawiam

Tijk #1229731 17/05/2007 17:45
Dołączył: Mar 2007
Posty: 385
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Mar 2007
Posty: 385

19.05| Racing Club de Lens - OGC Nice 20.45


W sobotni wieczór na Stade Felix Bollaert dojdzie do konfrontacji Lens z Nice. Obydwie ekipy w tabeli dzieli duża przepaść punktowa. Lens zajmuje 3 miejsce i walczy w tym sezonie o bezpośredni start w Lidze Mistrzów do której prawo dają miejsca 1-2. Z kolei Nice walczy o utrzymanie. Podopieczni Francisa Gillota w meczach wyjazdowych tracą połowę swojej wartości tym samym gubiąc cenne punkty w walce o 2 pozycję. Potwierdzeniem tego faktu jest choćby ostatni ligowy mecz z Lyonem przegrany 3-0. Jest to na pewno duży problem. Na całe szczęście Lens zupełnie inaczej gra na własnym boisku, ulegając przyjezdnym w tym sezonie tylko 2 razy. Racing potrzebuje punktów a w sobotę nadarza się wspaniała okazja na komplet oczek, bo przeciwnikiem jest jedna z najsłabiej spisujących się na wyjazdach drużyn w lidze Nice. Ekipa z nad morza śródziemnego na stadionach rywali triumfowała tylko raz, remisują 7 razy, zdobywając w 18 meczach 10 punktów. Nice ma 5 punktów przewagi nad będącym w strefie spadkowej Troyes. I teoretyczne szanse spadku do Ligue 2, bo aby tak się stało TAC musi wygrać swoje dwa ostatnie mecze i liczyć na to, że OGC nie zdobędzie w nich ani jednego punkcika. Drużyny grały już ze sobą w pierwszej rundzie i wtedy górą okazał się Racing wygrywając 1-2. Tak więc, myślę, że drużyna Lens mająca większy potencjał a także większą determinacje aby w dwóch ostatnich meczach zdobyć komplet punktów wygra ten mecz.

Mój typ: 1
Kurs: 1,7
Stawka: 6j

Tijk #1229899 17/05/2007 18:41
Dołączył: Mar 2007
Posty: 385
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Mar 2007
Posty: 385

18.05| Górnik Łęczna - Zagłębie Lubin 20.00

Walka o mistrzostwo kraju wkracza w decydującą fazę. Na 3 kolejki przed końcem sezonu Zagłębie traci do lidera z Bełchatowa 2 pkt. Jeżeli lubinianie chcą ich dogonić muszą po prostu wygrać ten mecz. Tym bardziej, że GKS gra teraz z będącą ostatnio w na prawdę dużym kryzysie Koroną. Rywal z Łęcznej w środę rozegrał bardzo trudne i ważne dla swojej dalszej przyszłości spotkanie z Wisła Płock wygrane 0-1. Zawodnicy zostawili we wtorkowym meczu dużo zdrowia, kiedy podstawowi piłkarze Michniewicza regenerowali siły przed tym ważnym meczem. Dla mnie sprawa jest jasna, drużyna mająca większy potencjał i walcząca o pierwsze miejsce w lidze musi teraz zdobywać komplet punktów. Jako ciekawostkę dodam, że najprawdopodobniej Drużyna Zagłębia na ten mecz poleci samolotem. "W ostatnich kolejkach sezonu najważniejsza jest świeżość i koncentracja, a te można by stracić wybierając się w podróż autobusem - tym bardziej, że dla lubinian to najdalszy wyjazd w roku"- komentuje prezes. Podobny przypadek mieliśmy w ubiegłym tygodniu kiedy to drużyna Bełchatowa dotarła do Gdyni drogą powietrzną, i wyszło im to na dobre.

Mój typ: 2
Kurs: 1,45
Stawka: 10j

Tijk #1234117 19/05/2007 05:09
Dołączył: Mar 2007
Posty: 385
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Mar 2007
Posty: 385
Originally Posted by Tijk
18.05| Górnik Łęczna - Zagłębie Lubin 20.00

Mój typ: 2
Kurs: 1,45
Stawka: 10j

futbol Wynik spotkania:
Górnik - Zagłębie 2:1

Zysk: -10j

To jest jakies nieporozumienie, naprawde nie wiem jak to inaczej nazwać... confused

Tijk #1234129 19/05/2007 05:13
Dołączył: Mar 2007
Posty: 385
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Mar 2007
Posty: 385

St. Etienne - Marsylia typ:0-0; kurs:7,5; stawka:1j

St.Etienne - Marsylia typ:1-1; kurs:6; stawka:1j

Tijk #1239800 21/05/2007 19:46
Dołączył: Mar 2007
Posty: 385
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Mar 2007
Posty: 385
Originally Posted by Tijk

19.05| Racing Club de Lens - OGC Nice 20.45


Mój typ: 1
Kurs: 1,7
Stawka: 6j

Wynik spotkania:
Lens - Nice 0:0

Zysk: -6j

Tijk #1239801 21/05/2007 19:48
Dołączył: Mar 2007
Posty: 385
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Mar 2007
Posty: 385
Originally Posted by Tijk
St. Etienne - Marsylia typ:0-0; kurs:7,5; stawka:1j

St.Etienne - Marsylia typ:1-1; kurs:6; stawka:1j

Wynik spotkania:
St.Etienne - Maryslia 1:2

Zysk:-2j

Tijk #1239814 21/05/2007 19:51
Dołączył: Mar 2007
Posty: 385
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Mar 2007
Posty: 385

Trzeci tydzień maja

Kupony zagrane: 5
Kupony wygrane: 0

Zysk: -22j

Czarna seria trwa... frown

Tijk #1239820 21/05/2007 19:57
Dołączył: Mar 2007
Posty: 385
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Mar 2007
Posty: 385

"Dubelek"

Slavia Prag - Tescoma Zlin typ:1

Slovan Liberec - FK Teplice typ:1

AKO 1,9
Stawka: 5j


Sory, że bez analiz ale czas goni. Mam nadzieje, że takich suchych typów będzie jak najmniej. Pozdrawiam Tijk

Tijk #1241269 22/05/2007 04:30
Dołączył: Mar 2007
Posty: 385
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Mar 2007
Posty: 385
[quote=Tijk]
"Dubelek"

Slavia Prag - Tescoma Zlin typ:1

Slovan Liberec - FK Teplice typ:1

AKO 1,9
Stawka: 5j


futbol Wyniki spotkań:
Slavia Prag - Tescoma Zlin 2:1
Slovan Liberec - FK Teplice 2:0

Zysk: +4,5j

Tijk #1241290 22/05/2007 04:38
Dołączył: Mar 2007
Posty: 385
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Mar 2007
Posty: 385

Górnik Zabrze - Wisła Płock

Dla obydwu zespołów 3 punkty są bezcenne dlatego wydaje mi się, że kibice w Zabrzu będą świadkami zaciętego spotkania. Po tym meczu powinno wszystko się wyjaśnić w sprawie spadku do II ligi. Jak wiemy, żadna z drużyn nie imponuje formą, choć ostatnio jakby statystycznie rzecz ujmując renesans formy przeżywa Wisła, może jej gra nie jest najlepsza a nawet nie jest przeciętna, jednak sprzyja im szczęscie.
W Górniku morale są beznadziejne, przed tym jakze ważnym meczem dla 14-krotnego mistrza Polski do dymisji podał się trener Motyka i czy w tej sytuacji duet asystentów a może raczej pierwszych trenerów będzie w stanie odpowiedno zmobilizować zespoł do rozegrania najlepszego meczu w sezonie? Wszystko w głowach i nogacha zawodników. Jednak po ostatnim meczu czarno widze dalszą przyszłość Górnika. Ogółem zawodncy zagrali bardzo słabo, a jeśli chodzi o formacje to obrona zaprezentowała się beznadziejnie, o mały włos nie strzelając gola własnemu bramkarzowi. Zawodnicy w defensywie popełniają dużo błędów, grają haotycznie bez pomysłu na akcje ofensywne. Wydaje mi się, że większe szanse na wygraną i jednocześnie pozostanie w lidze mają Płocczanie.

Mój typ: 2
Kurs: 3,45
Stawka: 1j


piwo

Tijk #1245240 23/05/2007 19:34
Dołączył: Mar 2007
Posty: 385
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Mar 2007
Posty: 385
Originally Posted by Tijk
Górnik Zabrze - Wisła Płock


Mój typ: 2
Kurs: 3,45
Stawka: 1j

futbol Wynik spotkania:
Górnik - Wisła 2:0

Wisła papa

Zysk: -1j


Tijk #1245249 23/05/2007 19:37
Dołączył: Mar 2007
Posty: 385
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Mar 2007
Posty: 385

"Dubelek"

Polonia Warszawa - Piast Gliwice typ:1
Universitat Craiova - UT Arad typ:1

AKO 2,25
Stawka: 5j

Tijk #1247690 24/05/2007 16:57
Dołączył: Mar 2007
Posty: 385
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Mar 2007
Posty: 385
Originally Posted by Tijk
"Dubelek"

Polonia Warszawa - Piast Gliwice typ:1
Universitat Craiova - UT Arad typ:1

AKO 2,25
Stawka: 5j

futbol Wyniki spotkań:
Polonia Warszawa - Piast Gliwice 3:0

Universitat Craiova - UT Arad 2:1

Zysk: +6,25j wink

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Akhu, betowiec, latajaca_holenderka, rymoholik, aker, Lukasz111, forty, alfa, 11kera11, Sensei, bukma), 2,636 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,023
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1