Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 6 1 2 3 4 5 6
Dołączył: Jun 2005
Posty: 428
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 428
Originally Posted by mario 88
Originally Posted by kobiash
Originally Posted by mario 88
Szacunek dla kobiasha i ArtkaPotito:D.Nie ma to jak pokrzyczeć na forum jakie to KSZO jest beee.Ciekawe kobiash kiedy zacząłeś kibicować Koronie, bo ja KSZO to tak na poważnie kiedy spadali z pierwszej ligi...Od tamtej pory nie opuściłem żadnego domowego spotkania...
Zmiana stosunków KSZO z Koroną nastąpiła w 1995 roku i najbardziej prawdopodobną przyczyną jest to, że KSZO wolało trzymać z Lechem Poznań niż z Koroną Kielce(KSZO wolało w jakimś wyjeździe wsprzeć Kolejorza niż Koronę).Pozdrawiam.

PS.Na twoim miejscu kobiash nie przyznawałbym się w Poznaniu do tego, że jestem z Kielc:).

A wiec kibicuje od kiedy awansowali do 1 ligi, wczesniej nawet nie wiedzialem gdzie jest stadion. Ostatnio jednak nie jezdze na mecze bo przeciez slabo graja. Jak zaczna wygrywac to dopiero pomysle zeby sie wybrac na jakies spotkanie. No chyba, ze bedzie w C+ to zostane przed TV.

A z tym drugim to naprawde przesadziles laugh . Niby czemu mam sie nie przyznawac. Za duzo TV chyba ogladasz albo koledzy Ci za duzo opowiadaja historii wyssanych z palca.

Moze przykladzik? W przerwach meczy Lecha jest zawsze konkurs sms-owy, w ktorym zwyciezcy strzelaja karne. I kiedys na jakims tam meczu wylosowali mnie. Haczyk jest tutaj, ze przed strzalem przedstawiasz sie (imie + skad jestes), mowisz do mikrofonu wiec caly stadion slyszy. Powiedialem oczywiscie, ze jestem z Kielc i myslisz, ze co sie stalo? Same pozytywne reakcje. W tym np jeden cytat jak wrociem na trybuny: "Pozdrow Krzysia Gajtkowskiego".

Nie wspomne, ile km przemierzylem w zimie w szaliku Korony po Poznaniu i tez luz.

Wiec idz obejrzyj moze Hooligansow albo Footbal Factory czy cos takiego.

HAHAHAHAHA, ludzie trzymajcie mnie bo zaraz spadnę z krzesełka laugh . Po pierwsze to koledzy nie muszą mi opowiadać historii, bo sam jeżdzę na mecze Kolejorza i w Kielcach też byłem parę razy.Jeżdzę też na Arkę od czasu do czasu, więc o przywiązaniu do klubu mi nie wspominaj.To raczej twoja wiedza jest na podstawie rozmów usłyszanych w tramwaju, bo o kosach i prawdziwym kibicowaniu to nie masz bladego pojęcia.Nie ma to jak kibic Korony na stadionie Lecha - HAHAHA grin .Same pozytywne reakcje mówisz? To i tak, że cie do młyna nie zaprosili w szaliku Korony. Dobrze, że mi poprawiłeś humor bo od rana chodziłem struty.Pozdrawiam oczywiście, bo ja z ludźmi z Kielc umiem żyć, ale oni ze mną chyba nie bardzo:D

PS.A filmy obejrzę przy najbliższej nadażającej się okazji.


kobiash zdanie "kibicuje... odkad awansowali do pierwszej ligi" zdradzilo jaki z ciebie fanatyk. Smiac mi sie troche chce z takiego podejscia do sprawy. No ale co tam, szczerze mowiac to malo wiem o kosach i zgodach w polskiej lidze. Ogolnie polska liga malo mnie interesuje, kiedys interesowalem sie losami Motoru gdy mieszkalem w lbn, wiem anwet ze mieli zgode z legia ale warszawiacy ja zerwali. teraz mieszkam w wawie i tutaj tez nie mam zadnych klubow ulubionych, kibicowalbym pewnie switowi zeby nie spadl bo Legia jakos mnie nie ciagnie a Poloni prawie nie znam.

Dla mnie az tak mocno fanatyczne podejsice jak opisywali poprzednicy do kibicowania to dziwna sprawa. Rozumiem ze mozna komus kibicowac ale wyladowawanie skrajnych emocji na otoczeniu to glupota

Sam kibicuje Auxerre odkad zaczalem sie interesowac liga francuzka, a szczegolnie gdy gra tam Irek.
Jestem za Milanem, podoba mi sie kibicowanie we wloszech, podoba mi sie to ze sciweraja sie z Interem a najciekawsze ejst toz e maja jeden stadion.
Oprocz tego interesuja mnie druzyny w ktorych graja polacy smile


Pzdr dla prawdziwych fanow,

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
TELE to była tzw. Ironia z tym co napisał kobiash laugh

Swoją drogą mario88 ja mam znajomych zarówno kibiców Wisły, Legii jak i KSZO.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,664
Z
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,664
Najwieksze kosy w Europie,to niewatpliwie tam gdzie w walkach chuligańskich gineli ludzie:Feyenoord-Ajax,Crvena-Parizan.
Z powodów narodowościowych Serbia-Chorwacja,jak Crvena Zvezda jechała na mecz P.UEFA do Chorwacji,bodajże rok temu jechali jak na wojne,(ciekawy opis był w TMK plus)kosa pomiedzy ekipami z Bośni i Serbii(podczas meczu gdyby nie obstawa psów na 100%by były ofiary),we Włoszech Napoli-Juve,Lazio-Livorno,Lazio-Roma(aczkolwiek bez radykalizmów),zajebista kosa Leeds-Galatasaray(turasy zakuli dwóch kibiców Leeds).Osobny rozdział to Argentyna,tam nie ma w użytku noży,tylko pistolety,w przeciagu 30 lat 200 osób tam zgineło w walkach Barras Bravas(argentyńscy hools)

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Najbardziej nienawidzące się kluby:

Klub parlamentarny PO - Klub parlamentarny PiS wink

Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
$t$ Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Originally Posted by Bzyku
Najbardziej nienawidzące się kluby:

Klub parlamentarny PO - Klub parlamentarny PiS wink

lol laugh laugh

Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,771
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,771
Słyszałem drfocus, że wybierasz się na zlot? Jak mi się uda dotrzeć to może będziesz miał jeszcze jednego znajomego z Ostrowca:).Gorzej jak kobiash wpadnie i zacznie opowiadać o kosie kszo i korony, a ja nie znam takich klubów...co najwyżej KSZO i Koronę.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Zagłębie Sosnowiec - wszystkie kluby Górnego Śląska

[Linked Image]

Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
Panathinaikos v Olympiakos

Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ChKS Łódź - Łodzianka
Start Łódź - Orzeł Łódź

no i czasem konflikty zapadają między ŁKSem a Widzewem

wink

Dołączył: Mar 2005
Posty: 698
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 698
Jak mi, mario, zdefiniujesz "prawdziwe kibicowanie" to powiem czy mam jakies pojecie o tym.

Jak dotad dalem tylko do zrozumienia, ze nie przepadam za pewnym klubem, a nie, ze jestem jakims tam fanatycznym kibicem czy znam sie na zgodach, kosach i co tam jeszcze mi zarzucasz.

Pozdro dla kumatych.
Kto byl ten wie.






Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Boston Red Sox- New York Yankees wink

Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
Originally Posted by lupus
bez przesady Wahi, tak naprawde tylko wisla za kasperczaka ladnie grala w pucharach, reszta polskich w pucharach, niewazne czy to LM, uefa czy interoto sie tylko kompromitowala.
O jakich klubach mowie, kazdy wie, nie trzeba wymieniac ich z nazw.

ale Legia czy Wisla cos tam zawsze graja. A za przeproszeniem to co pokazalo w tym roku Zaglebie, to co pokazywala Wisla Plock przez 3 sezony czy Lech co pokazal to bylo gowno. I tak samo bedzie z GKSem.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Jak mnie pammiec nie myli Legia odpadla z LM z donieckiem, a potem z Uefa z frajerami z Austrii Wieden.

To, ze grala dobrze iles tam lat temu nie ma znaczenia, liczy sie obecny okres.


Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
no to przeciez mowie. Ze obecnie Legia i Wisla do tej 3 rundy w LM by doszli. A GKS nie dojdzie zaklad o 100zl? smile

Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
Buffalo Sabres v Ottawa Senators -NHL


Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Kosy koszykarskie:

Anwil - Slask

Astoria - Anwil

Astoria - Notec

Czarni - AZS

Stal - Slask


Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
[Z]awisza - Polonia


Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
W Nba to sa kosy polska liga gowna warta, o poziomie nie mowie bo nie warto.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
kosa tenisowa
Luzzi - Koellerer laugh

i ogólnie większośc zawodnik vs Koellerer

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Originally Posted by Marcel
kosa tenisowa
Koellerer laugh
to ten austriacki oszołom, co wyżywa się na wszystkich wokół a czasem i na przeciwniku?

Strona 3 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (forty, rafal08, Sensei, alfa, kamel, betowiec, latajaca_holenderka, aker), 2,533 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,332
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1