Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 6 1 2 3 4 5 6
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Originally Posted by Llama
Originally Posted by Marcel
kosa tenisowa
Koellerer laugh
to ten austriacki oszołom, co wyżywa się na wszystkich wokół a czasem i na przeciwniku?
Ta Crazy Dani laugh
http://www.menstennisforums.com/showthread.php?t=60835

tutaj jest sporo ciekawych historii związanych z tym prowokantem

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Ancic vs Capdeville


Massu vs Coria

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
I saw him even try to change the (manual) score of a match in a challenger a few weeks ago.

lol laugh

leżę haha

Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764
Slask Wroclaw - Arka Gdynia
Slask Wroclaw - Widzew

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Hewitt - Argentyna

Dzis o 11 ciąg dalszy pod tytułem Chela - Hewitt tongue

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
GKS Katowice-Ruch Chorzów

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Wszystko ok w tym temacie tylko dlaczego gnacik piszesz nazwe tak zasłużonego klubu jakim niewątpliwie jest Inter z małej litery ? smirk Rozumiem ze za nim nie przepadasz ale chyba na 'szifta' móglbys sie zdobyc ..

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Originally Posted by platynowy007
Wszystko ok w tym temacie tylko dlaczego gnacik piszesz nazwe tak zasłużonego klubu jakim niewątpliwie jest Inter z małej litery ? smirk Rozumiem ze za nim nie przepadasz ale chyba na 'szifta' móglbys sie zdobyc ..


o prosze, nie sądziłem, że ktoś zwróci na to uwagę smile ..ok, przy najbliższej okazji zrobię wyjątek i będzie pełna nazwa klubu smile

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Dla jednych nie ma to znaczenia dla innych ma.
Dla mnie osobiście ma. NAwet najbardziej nielubianego klubu nazwe staram się pisać 'normalnie'
Prosze tez o to w stosunku do Interu cool

Dołączył: Aug 2006
Posty: 188
L
member
member
L Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 188
ZAGLEBIE LUBIN-SLASK WROCLAW

Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,771
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,771
Wczoraj niezłe akcje działy się w Ostrowcu.Pewnie mieliście już okazje zobaczyć w Faktach albo w Panoramie.W skrócie kibice KSZO chcieli wejść do klatki Polonii(w której nota bene było więcej kibiców Korony Kielce).Jednak tylko nieliczni podjęli walkę.Chwilę później całe towarzystwo rozpędziła policja.Zawinęła 12 osób i na tym się skończyło.Trzeba powiedzieć, że kosa między KSZO a Koroną jest rzeczywiście jedną z tych najbardziej spektakularnych, że się tak wyrażę, w naszym kraju.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by gnacik
Legia Warszawa - Lech Poznań

tylko dla Nich, bo dla Legii ten klub na 4 miejscu, a po fuzji to stracili na znaczeniu już w ogóle smile Oni szyją specjalne antylegijne szaliczki na mecz, a my to mamy w dupie.

Widzew - Legia, to jest para. Tu jest zawsze wojna, bo z tą czerwoną hołotą to się nie ma co pierdolić grin

Nie wiem czemu, ale wiem, że Osasuna Pampeluna strasznie nienawidzi Realu Madryt, kiedyś wnikałem, ale zapomniałem.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Osasuna to separatyści, a Real nie przez przypadek nazywa się "Królewskimi".

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
To się bierze z dawnych lat, nie da się zapomnieć tego meczu przejebanego u siebie w końcówce. Jest za to o tym świetny reportaż w wywiadami, także z sędzią. Polecam. Super zrobiony, podobnie jak ten zagraniczny o finale LM Liverpool - AC Milan.

Dzisiaj zdecydowanie bardziej przyjemne byłoby wpierdolić Lechowi 4-0 u siebie niż Widzewowi.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Originally Posted by młody gniewny
Originally Posted by gnacik
Legia Warszawa - Lech Poznań

tylko dla Nich, bo dla Legii ten klub na 4 miejscu, a po fuzji to stracili na znaczeniu już w ogóle smile Oni szyją specjalne antylegijne szaliczki na mecz, a my to mamy w dupie.

Widzew - Legia, to jest para. Tu jest zawsze wojna, bo z tą czerwoną hołotą to się nie ma co pierdolić grin

ahaha a ty myślisz że dla Widzewa jesteście też na 1 miejscu ? laugh
ja pierdole Warszawa-Poznań to chyba z +/-350 km z Wawy do Łodzi ok 150.To taki Ruch czy Górnik nie traktuję jako kosy którą należy wyróżniać, odległość to ok 60 km a styczność zerowa laugh

Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
trzeba to rozpatrywać bardziej indywidualnie. Oczywiscie celem numero uno sa zawsze dziewczyny z k6.

A co do innych klubów to faktycznie, cisnienie na Widzew ostatnio jakby wieksze niż na reszte..

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Dla Widzewa to zdecydowanie ŁKS i Lech, po tym co się działo w ostatnich latach na froncie łódzko-śląsko-poznańskim.
Zresztą odmul się kolejnym razem, gdy zaczniesz odpowiadać na posty sprzed 4 lat wink

Największymi kosami u nas w kraju można nazwać Lechia-Arka, Wisła-Cracovia, Widzew-ŁKS czy całą sytuacje na Śląsku a nie jakieś Legia-Wisła czy Lech dla obu tych ekip.Choć nienawiść faktycznie jest duża to jak to się przekłada na życie codzienne to dobrze wiemy (spotkanie 2x do roku, napinka przez kraty i wio do domu)
Inna sprawa podejścia kibiców takiego Lecha bo oni w całym województwie nie mają poważnego konkurenta, ale podobnie można powiedzieć o was w pryzmacie rywala zza miedzy, że Widzew.
Zresztą całe to ciśnienie po długiej suszy odnowił Widzew buchając wam flagę gdzieś pod Szczecienem.

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
W piłce nie ma chyba takich rywalizacji jak w krykiecie pomiędzy Indiami a Pakistanem, gdzie jak grają między sobą to jest wojna światów, ale jak np. Pakistan gra z kimś innym to wtedy większość Indian życzy im... wygranej. smile

U nas to chyba tylko w pucharach europejskich życzymy wszystkim polskim drużynom dobrych wyników.

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by mat2000
trzeba to rozpatrywać bardziej indywidualnie. Oczywiscie celem numero uno sa zawsze dziewczyny z k6.

I to bardzo. Dla niektórych Polonia w ogóle nie istnieje, kim oni w ogóle są? Turyści zwiedzający Ekstraklasę, po czym wrócą do domu czyli do pierwszej ligi. smile

Według mnie zdecydowanie #1 szlagierem dla Legii jest mecz z Lechem. I mam wrażenie, że te odczucie jest wzajemne.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
royal w temacie było o najbardziej nienawidzących się klubach, więc nie potrzebnie wyszydzasz.

Ja zauważam większe ciśnienie na Widzew niż na Lech, może wydawać się ono zbliżone ze względu na to, że piłkarsko klub z Poznania więcej znaczy, ale ogólnie to klub z Widzewa jest na pierwszym miejscu.

Może dla Widzewa nie jesteśmy jedynką, bo Polonia w Warszawie istnieje tylko przy wsparciu Craxy czy Arki, co było widać jak domagali się stadionu.

dzięki Radek za odpowiedź piwo

Strona 4 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (forty, latajaca_holenderka, rafal08, Lukasz111, betowiec, Akhu, burbon, rymoholik, Sensei, $-man, 11kera11, aker), 2,773 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,670
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1