|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,396
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,396 |
A wypłaty jak idą Wam ostatnio ? Wczoraj z rana zleciłem, i nic .. dotychczas to max kilka godzin się czekało.
Coś mają chyba problemy z Mb .. :/ ja czekam na wyplate na konto bankowe od poniedzialku narazie nic  kurcze u mnie to samo, wypłata zlecona w niedziele na konto bankowe i do dzisaj jeszcze nie ma jej
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 449
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2006
Posty: 449 |
pewnie maja teraz problem bo te wplaty manualne i nie ma kto wyplat robic  zawsze kasa po 2 dniach byla teraz poczekamy mysle z tydzien  co do prowizji to jakas tam jest jak sie wyplaci ponizej 75zl zabieraja chyba 15 zl zreszta to pisze w momencie jak sie wyplaca kaske pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778 |
pewnie maja teraz problem bo te wplaty manualne i nie ma kto wyplat robic  zawsze kasa po 2 dniach byla teraz poczekamy mysle z tydzien  co do prowizji to jakas tam jest jak sie wyplaci ponizej 75zl zabieraja chyba 15 zl zreszta to pisze w momencie jak sie wyplaca kaske pzdr dzieki stary
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
jak jest z prowizjami od wyplat...sa jakies kwoty ponizej ktorych sa prowizje...lub cos takiego??!! jedna wyplata gratis na 24 godziny (powyzej 75 zeta) wyplaty ponizej 75 zeta kosztuja 15 zeta
|
|
|
Link skopiowany do schowka