Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#1234684 19/05/2007 17:19
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Czas na wielkie zakończenie sezonu 2006/2007 w Anglii. Na nowym Wembley dojdzie do stracia tytanów angielskiej piłki:

futbolChelsea Londyn-Manchester Unitedfutbol
gwizdekpoczątek meczu: godzina 16:00

Panie, panowie czas na największe show XXi wieku cool

Zapraszam wszystkich do komentowania tego wielkiego meczu!

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499
CHELSEA-MANCHESTER UNITED (ZWYCIEżCA) 2-1,80

Finał to zawsze jest jedna niewiadoma, ale zagram na triumf Czerwonych Diabłów. Niby Mourinho i spółce zależy bardziej na tym trofeum, ale nie wiem czy chęci wystarczą. Chelsea ma poważne osłabienia w środku pola(Ballack, wykuruje się Obi Mikel ?) i kto wie czy jeden z najlepszych graczy The Blues na tej pozycji - Essien, nie będzie musiał zastępować Carvalho w obronie. Do tego brak Szewczenki, a występ Robbena po kontuzji to wielki znak zapytania. Manchester też ma jakieś problemy, ale nie tak znaczące jak londyńczycy, którzy w każdej formacji(oprócz bramkarza) mają dotkliwe osłabienia.

Chelsea (from): Cech, Hilario, Cudicini, Geremi, Ferreira, A Cole, Terry, Boulahrouz, Diarra, Makelele, Obi, Lampard, Essien, Kalou, Wright-Phillips, Bridge, Robben, Drogba, Sahar.

Man Utd (from): Van der Sar, Kuszczak, Brown, O'Shea, Ferdinand, Vidic, Evra, Heinze, Ronaldo, Scholes, Carrick, Fletcher, Giggs, Richardson, Eagles, Rooney, Smith, Solskjaer.

Dołączył: Jun 2006
Posty: 3,245
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 3,245
Wielki mecz i myśle że na otarcie łez wygra Chelsea... Mecz można analizować od każdej strony. Przekonuje mnie jeden argument: brak w dzisiejszym meczu Ballacka i Shewy dwóch wielkich niewypałów polityki transferowej Abramowicza:)
Historia meczów FA CUP przemawia za ManU ale czasem historia nie lubi sie powtarzać
Dziś na Wembley puchar dla the Blues:>

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
Originally Posted by Bouldermaster
Przekonuje mnie jeden argument: brak w dzisiejszym meczu Ballacka i Shewy dwóch wielkich niewypałów polityki transferowej Abramowicza:)

To fakt. Wystarczy spojrzeć na osiągnięcia Bayernu na arenie międzynarodowej z Ballackiem w składzie. Nic. Zero.
Już pierwszy sezon w Chelsea pokazał, że tu wcale lepiej być nie musi.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Chelsea Londyn
VS
Manchester United
futbolTyp: Puchar Anglii wygra Manchester Unitedfutbol

Już dzisiaj po siedmiu latach przerwy na Nowym Wembley dojdzie do wielkiego starcia dwóch najlepszych drużyn na Wyspach Brytyjskich. Na przeciw siebie staną najbardziej utytułowane drużyny w ostatnich latach. Chelsea, która jest aktualnym wicemistrzem Anglii zagra z mistrzem - Manchesterem United. W tym sezonie Premiership obydwie ekipy prowadziły wspaniałą korespondencyjną walkę między sobą. Wygranym został Manchester United, który swoją piękną grą podbił serca wielki fanów na Świecie. Był to wyjątkowy sezon choćby dla Christiano Ronaldo. Ten młody pomocnik, choć znienawidzony na wielu stadionach pokazał wielką klasę. Jego dobra gra nie umknęła uwadze i został najlepszym piłkarzem Premiership w tym sezonie. Z resztą trzeba wspomnieć, że w jedenastce sezonu jest, aż siedmiu przedstawicieli "Czerwonych Diabłów" to pokazuje jak wspaniały i udany był to sezon dla tej jedenastki. W tym zbliżającym się wielkimi krokami meczu menedżer sir Alex Ferguson nie będzie niestety mógł skorzystać ze wszystkich swoich graczy. Zabraknie Gary'iego Nevilla i Gabriela Heinze. Tak naprawdę największą stratą jest oczywiście brak Nevilla, bo Heinze w ostatnich kolejkach grał jak na glinianych nogach. Wiele zagrań nie wychodziło mu. Dlatego jego brak nie jest wielką stratą. Miejsca kontuzjowanych powinni zająć Wes Brown i Patrice Evra. Przeciwnikiem Manchesteru United będzie stołeczna Chelsea, która w tym sezonie przegrała praktycznie wszystko. "The Blues" tak naprawdę mają dzisiaj ostatnią szansę na jakikolwiek sukces w tym sezonie. Przegrali przecież tytuł mistrzowski, odpadli z Pucharu Ligi i Ligi Mistrzów. Warto także zwrócić uwagę, że w tym sezonie podopieczni menedżera Jose Mourinho grali naprawdę słabo. Zwłaszcza dużym zaskoczeniem in minus była końcówka ligi, kiedy nie radzili sobie najlepiej. Warto tutaj wspomnieć choćby wygrany (1:0) mecz ze spadkowiczem, Watfordem dosłownie w końcowej minucie spotkania. Także chwały nie przyniósł bramkowy remis (2:2) na Stamford Bridge z Bolton Wanderers. "Kłusaki" były bardzo osłabione a jednak potrafiły zagrać bardzo dobrze z Chelsea. Być może słabsze wyniki w końcówce sezonu ligowego były spowodowane licznymi kontuzjami. Niestety podobnie będzie w dzisiejszym meczu menedżer Jose Mourinho nie będzie mógł skorzystać z usług kilku kontuzjowanych graczy. Zabraknie trzech podstawowych zawodników: Michaela Ballacka, Ricardo Carvalho i Andriya Shevczenko. Także nie wiadomo jak sytuacja wygląda z Arjenem Robbenem, Jonem Obi Mikelem i Ashleyem Colem. Jak widzimy jeśli zabraknie wspomnianej szóstki to Chelsea może mieć poważne problemy aby zdobyć Puchar Anglii. Ostatnio obydwie ekipy spotkały się w lidze. Niestety menedżerowi obydwu klubów zamiast wielkiego show dali nam słaby mecz rezerw klubowych, zakończony bezbramkowym remisem. Myślę, że ten mecz będzie dla nas zupełnie inny. Nareszcie wystąpią najlepsi z najlepszych. Będzie to niesamowita walka o każdy metr boiska. Moim zdaniem zakończony podwójną koroną dla Manchesteru United. "Czerwone Diabły" mają mniejsze problemy z kontuzjami a do tego większa presja będzie na Chelsea, który musi zakończyć sezon jakimś sukcesem. Myślę, że w dniu dzisiejszym raczej się im to nie uda.

.::Think Twice::. Ignorator.

Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
Chelsea Londyn VS Manchester United

Dzisiaj na nowym Wembley spotkają sie mistrz i w-ce mistrz. Chcialbym przytoczyc wam w moich oczach to spotkanie. Chelsea cały sezon dziadowala i grala jak widac było ,lecz to dało im 2lokate, wszywscy mowia ze Chelsea bedzie walczyc, tak , tylko ze ta druzyna miala walczyc juz o mistrza i co pokazała? NIC , remisy jedynie i nic pozatym. Trener niebieskich Jose Murinho tłumaczył sie głupio gadając, ze po przegranym meczu to i tak Chclsea byla druzyna lepszą i to ona dyktowala warunki gry. Jak zawsze. Manchaster nie raz pokazał charakter wygrywając przegrane mecze ale wpadki rownież mieli. Moim zdaniem dzisiaj na Wembley Manchester przypieczętuje swoja forme, którą pokazywali przez caly sezon. Nie bierzcie pod uwagę ostatniego meczu ligowego pomiedzy Chelsea i Manchesterem. Tam sklady były calkowicie inne niż dzisiaj. A dzisiaj na Wembley londyńczycy wystąpią osłabieni.
W zespole Chelsea na pewno zabraknie kontuzjowanych Michaela Ballacka, Ricardo Carvalho i Andriy'a Shevchenko. Pod dużym znakiem zapytania stoi także występ Johna Obi Mikela i Arjena Robbena, a niepewny gry jest również Ashley Cole. United także mają problemy kadrowe i w efekcie będą osłabieni brakiem Louisa Sahy, Gary'ego Neville'a, Ji-Sung Parka i Mikaela Silvestre'a. Jednak uważam iż absencje w zespole z Londynu są bardziej dotkliwe, połączac to z presją jaka na Chclsea spływa i kaszaną jaka grali przez cały sezon wraz z formą zawodników Fergusona myślę iż FA CUP wygra Manchaster UNITED !

Chelsea Londyn VS Manchester United
TYP: 2 @ 2.60
GB

Lub: Awans Man UTD [czyli zdobycie FA CUP ] @ 1,8

Dołączył: Jan 2006
Posty: 36
newbie
newbie
Dołączył: Jan 2006
Posty: 36
Ciekawią mnie oferty na kartki. Główni kandydaci to jak dla mnie Essien, Scholes i Vidic. Jest to finał więc nie będzie już kalkulacji że przy ewentualnej kartce zawodnik nie zagra w następnym meczu. Myślę że kartki mogą też wynikać z tego że każda z drużyn będzie bardzo ostro walczyły, gdyż jest to już ostatnie trofeum w tym roku do zgarnięcia. Co o tym sądzicie?


Moderatorzy  Akhu, Biszop 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników ($-man, forty, Sensei, alfa, latajaca_holenderka, rymoholik, burbon, Lukasz111, rafal08), 2,750 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,414
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1