|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 110
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2003
Posty: 110 |
wlkpaster palant to ty jestes i zamknij jape gedilu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061 |
no szkoda że nie umiesz się klawiaturą obsługiwać i mylisz literki :rolleyes: ciężki przypadek
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360 |
PIRAT z calym ****a mac szacunkiem ale moglbys pisac :zobacz: do ***a normalnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 110
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2003
Posty: 110 |
dobra sory bede pisał wyraznie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> to przez pospiech jestem na kilku furum
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 139
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2003
Posty: 139 |
Panowie!!! Poziom tej dyskusji jest żenujący..... Od "takich" pogaduszek jest chat.... Tutaj podajemy typy.... szanujmy się nawzajem......
pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 110
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2003
Posty: 110 |
wlkpastar wes sie nie podniecaj bo dostaniesz wytrysku z tymi literkami ze pomyliłem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 110
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2003
Posty: 110 |
ja to rozumiem ale gosc sie podnieca i bardziej to przezywa niz temat na ktorym pisze i co pisze
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Przestań przeklinać i żygać itp. to nie jest temat od tego pirat17 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064 |
Oryginalnie wysłał walben: [qb]Coutelot Nicolas FRA - Navarro Salvador ESP kurs w B&W 1.20 profesjonal 1.78[/qb] no i widzicie w gaszczu tego pieprzenia uciekla wszystkim bardzo ciekawa wiadomosc, jak wiadomo oddsmakerzy z profa nie zawsze umieja dobrze kursy dobrac i wyglada na to ze tu sie mogli sporo walnac, tak samo wyglada sytuacja z meczami Marin - Balcells, na Balcellsa w profie bylo 1,81 a w b&w kolo 1,17 oraz Wawrinka - Schukin w profie 1,42 w b&w 1,12 ja skorzystalem z tego i mam nadzieje ze dobrze zrobilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> PS walben <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla Ciebie za spostrzegawczosc i za podzielenie sie informacja z kolegami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> oby bylo ok
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 110
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2003
Posty: 110 |
sory za moje zachowanie a co do profa to takei kursy codziennie od*******ąo 20 30 groszy wieksze
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,018
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,018 |
B&W przeważnie ma jedne z najniższych kursow na tenis, a jak wiadomo niski kurs nie jest pewnikiem zwycięstwa ale w ty przypadku roznica jest duza i naprawde warto sprobowac, tym bardziej ze wiadomo jakie pojecie maja naszi "experci" z sts czy profa.Pomiedzy B&W a sts i profem sa takze roznice w kwalifikacjach us open, juz nie tak duze-zreszta sprawdzcie sami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,064
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,064 |
znaci wyniki meczu D.Perez-T.Nieminen????????
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Zvonareva - Pistolesi tu moim zdaniem moze być 2 corretja - sargsian mimo swojej kontuzji sargsian moze to wygrać a pozatym moje mecze ktore dziś dałem dementiewa - farina 1 J.Blake - Bjorkman 1 Blanco - Kato 1 M.Lopez - Petzschner 1 Greul - L.Ketola 1 pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Long Island [ Linked Image] A. Clement - J. Morrison Typ:1 1.40 J. Blake - J. Bjorkman Typ:1 1.35 P. Srichaphan - N. Davydenko Typ:1 1.35
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 393
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 393 |
Oryginalnie wysłał A.S.Romek: [qb]Long Island [ Linked Image] A. Clement - J. Morrison Typ:1 1.40 J. Blake - J. Bjorkman Typ:1 1.35 P. Srichaphan - N. Davydenko Typ:1 1.35[/qb]  A.S.Romek  postow z typami nie mozna edytowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ,wiec twoje typy sa NIEWAZNE i nie mozesz dac zastepczego hihihi! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061 |
Dementieva-Farina 1 1,35 Davenport-Dokić 1 1,18 Zvonarieva-Pistolesi 1 1,45 Okun-Etlis 1 1,45 Thomann-Baccanello 1 1,45 Dancevic-Ascione 1 1,45 Srichaphan-Davydenko 1 1,35 Clement-Morrison 1 1,4 Blake-Bjorkman 1 1,35 Stoke-Rochdale 1 1,4 kurs:25,15 Co waszym zdaniem powinienem wyrzucić,co jest najmniej pewne-proszę o porady <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 191
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2003
Posty: 191 |
Oryginalnie wysłał wlkpstar: [qb]Dementieva-Farina 1 1,35 Davenport-Dokić 1 1,18 Zvonarieva-Pistolesi 1 1,45 Okun-Etlis 1 1,45 Thomann-Baccanello 1 1,45 Dancevic-Ascione 1 1,45 Srichaphan-Davydenko 1 1,35 Clement-Morrison 1 1,4 Blake-Bjorkman 1 1,35 Stoke-Rochdale 1 1,4 kurs:25,15 Co waszym zdaniem powinienem wyrzucić,co jest najmniej pewne-proszę o porady <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] no napewno Tobie to wejdzie:D zycze powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Oryginalnie wysłał wlkpstar: [qb]Dementieva-Farina 1 1,35 Davenport-Dokić 1 1,18 Zvonarieva-Pistolesi 1 1,45 Okun-Etlis 1 1,45 Thomann-Baccanello 1 1,45 Dancevic-Ascione 1 1,45 Srichaphan-Davydenko 1 1,35 Clement-Morrison 1 1,4 Blake-Bjorkman 1 1,35 Stoke-Rochdale 1 1,4 kurs:25,15 Co waszym zdaniem powinienem wyrzucić,co jest najmniej pewne-proszę o porady <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] uwazaj na Okuna i Thomanna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 191
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2003
Posty: 191 |
Po pierwsze tenis w tym tygodniu jest baaaaardzo ryzykowny, a po drugie prawdopodobieństwo ze trafisz taki kumulacyjny jest bardzo małe....ale zycze powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,018
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,018 |
uważaj tez na stoke. w tamtym roku odpadli bodajze w pierwszej rundzie.....a za 1.4 to nie wiem czy gra warta swieczki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|