uke: uke:
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 12 1 2 5 6 7 8 9 11 12
#123715 19/08/2003 17:25
Dołączył: Jul 2003
Posty: 110
P
member
member
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 110
wlkpaster palant to ty jestes i zamknij jape gedilu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

Bonus: Unibet
#123716 19/08/2003 17:27
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
no szkoda że nie umiesz się klawiaturą obsługiwać i mylisz literki :rolleyes: ciężki przypadek

#123717 19/08/2003 17:29
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
PIRAT z calym ****a mac szacunkiem ale moglbys pisac :zobacz: do ***a normalnie

#123718 19/08/2003 17:31
Dołączył: Jul 2003
Posty: 110
P
member
member
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 110
dobra sory bede pisał wyraznie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> to przez pospiech jestem na kilku furum

#123719 19/08/2003 17:33
Dołączył: Apr 2003
Posty: 139
J
member
member
J Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 139
Panowie!!! Poziom tej dyskusji jest żenujący..... Od "takich" pogaduszek jest chat....
Tutaj podajemy typy....
szanujmy się nawzajem......

pozdr.

#123720 19/08/2003 17:33
Dołączył: Jul 2003
Posty: 110
P
member
member
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 110
wlkpastar wes sie nie podniecaj bo dostaniesz wytrysku z tymi literkami ze pomyliłem

#123721 19/08/2003 17:34
Dołączył: Jul 2003
Posty: 110
P
member
member
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 110
ja to rozumiem ale gosc sie podnieca i bardziej to przezywa niz temat na ktorym pisze i co pisze

#123722 19/08/2003 17:35
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
stop Przestań przeklinać i żygać itp. to nie jest temat od tego pirat17 stop

#123723 19/08/2003 17:47
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Quote
Oryginalnie wysłał walben:
[qb]Coutelot Nicolas FRA - Navarro Salvador ESP
kurs w B&W 1.20
profesjonal 1.78[/qb]
no i widzicie w gaszczu tego pieprzenia uciekla wszystkim bardzo ciekawa wiadomosc, jak wiadomo oddsmakerzy z profa nie zawsze umieja dobrze kursy dobrac i wyglada na to ze tu sie mogli sporo walnac, tak samo wyglada sytuacja z meczami Marin - Balcells, na Balcellsa w profie bylo 1,81 a w b&w kolo 1,17 oraz Wawrinka - Schukin w profie 1,42 w b&w 1,12

ja skorzystalem z tego i mam nadzieje ze dobrze zrobilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
PS walben <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla Ciebie za spostrzegawczosc i za podzielenie sie informacja z kolegami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> oby bylo ok

#123724 19/08/2003 17:55
Dołączył: Jul 2003
Posty: 110
P
member
member
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 110
sory za moje zachowanie a co do profa to takei kursy codziennie od*******ąo 20 30 groszy wieksze

#123725 19/08/2003 18:05
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,018
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,018
B&W przeważnie ma jedne z najniższych kursow na tenis, a jak wiadomo niski kurs nie jest pewnikiem zwycięstwa ale w ty przypadku roznica jest duza i naprawde warto sprobowac, tym bardziej ze wiadomo jakie pojecie maja naszi "experci" z sts czy profa.Pomiedzy B&W a sts i profem sa takze roznice w kwalifikacjach us open, juz nie tak duze-zreszta sprawdzcie sami.

#123726 19/08/2003 18:08
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,064
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,064
znaci wyniki meczu D.Perez-T.Nieminen????????

#123727 19/08/2003 18:43
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Zvonareva - Pistolesi tu moim zdaniem moze być 2
corretja - sargsian mimo swojej kontuzji sargsian moze to wygrać
a pozatym moje mecze ktore dziś dałem
dementiewa - farina 1
J.Blake - Bjorkman 1
Blanco - Kato 1
M.Lopez - Petzschner 1
Greul - L.Ketola 1
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#123728 19/08/2003 18:48
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Long Island
[Linked Image]

A. Clement - J. Morrison Typ:1 1.40
J. Blake - J. Bjorkman Typ:1 1.35
P. Srichaphan - N. Davydenko Typ:1 1.35

#123729 19/08/2003 19:03
Dołączył: Oct 2001
Posty: 393
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 393
Quote
Oryginalnie wysłał A.S.Romek:
[qb]Long Island
[Linked Image]

A. Clement - J. Morrison Typ:1 1.40
J. Blake - J. Bjorkman Typ:1 1.35
P. Srichaphan - N. Davydenko Typ:1 1.35[/qb]
stop A.S.Romek stop postow z typami nie mozna edytowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ,wiec twoje typy sa NIEWAZNE i nie mozesz dac zastepczego hihihi!
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#123730 19/08/2003 19:30
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
Dementieva-Farina 1 1,35
Davenport-Dokić 1 1,18
Zvonarieva-Pistolesi 1 1,45
Okun-Etlis 1 1,45
Thomann-Baccanello 1 1,45
Dancevic-Ascione 1 1,45
Srichaphan-Davydenko 1 1,35
Clement-Morrison 1 1,4
Blake-Bjorkman 1 1,35
Stoke-Rochdale 1 1,4
kurs:25,15
Co waszym zdaniem powinienem wyrzucić,co jest najmniej pewne-proszę o porady <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#123731 19/08/2003 19:37
Dołączył: Aug 2003
Posty: 191
$
member
member
$ Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 191
Quote
Oryginalnie wysłał wlkpstar:
[qb]Dementieva-Farina 1 1,35
Davenport-Dokić 1 1,18
Zvonarieva-Pistolesi 1 1,45
Okun-Etlis 1 1,45
Thomann-Baccanello 1 1,45
Dancevic-Ascione 1 1,45
Srichaphan-Davydenko 1 1,35
Clement-Morrison 1 1,4
Blake-Bjorkman 1 1,35
Stoke-Rochdale 1 1,4
kurs:25,15
Co waszym zdaniem powinienem wyrzucić,co jest najmniej pewne-proszę o porady <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
no napewno Tobie to wejdzie:D
zycze powodzenia

#123732 19/08/2003 19:38
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Quote
Oryginalnie wysłał wlkpstar:
[qb]Dementieva-Farina 1 1,35
Davenport-Dokić 1 1,18
Zvonarieva-Pistolesi 1 1,45
Okun-Etlis 1 1,45
Thomann-Baccanello 1 1,45
Dancevic-Ascione 1 1,45
Srichaphan-Davydenko 1 1,35
Clement-Morrison 1 1,4
Blake-Bjorkman 1 1,35
Stoke-Rochdale 1 1,4
kurs:25,15
Co waszym zdaniem powinienem wyrzucić,co jest najmniej pewne-proszę o porady <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
uwazaj na Okuna i Thomanna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#123733 19/08/2003 19:39
Dołączył: Aug 2003
Posty: 191
$
member
member
$ Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 191
Po pierwsze tenis w tym tygodniu jest baaaaardzo ryzykowny, a po drugie prawdopodobieństwo ze trafisz taki kumulacyjny jest bardzo małe....ale zycze powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#123734 19/08/2003 19:42
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,018
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,018
uważaj tez na stoke. w tamtym roku odpadli bodajze w pierwszej rundzie.....a za 1.4 to nie wiem czy gra warta swieczki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Strona 7 z 12 1 2 5 6 7 8 9 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, aker, alfa), 2,926 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,850
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1