|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,509
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,509 |
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
witam sciagnalem sobie wersje testowa oncourt 4.0, ale pisaliscie, ze crack jest tylko pod wersje 3.6 zatem mam pytanie: czy crack dziala pod 4.0, a jesli nie, to skad sciagnac wersje 3.6? pozdrawiam lukasz
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 486
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 486 |
W którym miejsce znajsuje się ten biorytm? Sciaglem programik, ale pod jaką nazwą angielską kryje sie ta opcja. Czekam na info.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,509
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,509 |
Cubanito > crack do wersji 3,6 działał ale czasami wieszał program; tak w ogóle moc tego programu ujawnia się poprzez ciagłą aktualizację meczy, a do tego niestety niezbędne jest wykupienie abonamentu.... (ważny na rok). Cracka do 4 nie ma i wątpie, żeby był - oncourt ma za dobre zabezpieczenie....
gsm > jeśli porównujemy dwóch zawodników to: daj history, wybierz dwóch, potem ok, potem opcja compare players (pierwsza za dwoma strzałkami)i potem biorhytms na dole ekranu. Forma tam prezentowana może być pomocna w analizie meczu., chociaż to zależy od wielu czynników - np. oncourt nie potrafi przewidzieć, czy komuś w danym dniu będzie chciało się grać ma max, albo czy ma zły dzień, bo żona go rzuciła.... heh
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 342
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 342 |
a ta wersja demo co tu ktos linka zapodal to dlugo dziala itp? ile oryginal kosztuje? fajny program <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,509
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,509 |
15 dni, abonament na update na cały rok prawie 40$
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,509
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,509 |
Pozwole sobie wyciagnąć ten temat do góry, bo wpadło pare zł i chce kupić teraz ten programik. Dlatego może ktoś wie jak za niego zapłacić - jaką kartą i z jakiego banku (myślałem o mbanku, ale mają sporo tych kart..niby visa, ale). KTO Z WAS KUPIŁ TEN PROGRAM I JAK ZA NIEGO ZAPŁACIŁ? tak w ogóle to najchętniej zapłaciłbym przelewem, bo mam obawy żeby mi ktoś potem karty "nie wyczyścił" :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,509
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,509 |
dzięki za odzew, już sam znalazłem co i jak... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> swoją drogą to każdy tutaj chciałby tylko gotowe typy z dwoma stronami A4 uzasadnienia pisanego 10, ale od siebie nic nie da .... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009 |
Pytanie do korzystajacych z tego programu. Czy ta wersja po sciagnieciu dostepna na kilkanascie uruchomien, ma mozliwosc jakiejs aktualizacji na dzien dzisiejszy czy dostepna jest tylko historia sprzed ....? Bo jak otwieram na dzien dziesiejszy, to owszem pokazuje sie 18,02,2004 ale turniej w Wolfsburgu i Wroclawiu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,509
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,509 |
Musisz zapłacić za niego to wtedy masz codzienie uaktualnienia wyników z poprzedniego dnia. Wersja demo ma tylko stare wyniki - nic za darmo, oni też muszą z czegoś żyć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: Ale naprawde warto kupić ten program - wszystko jest podane na tacy i pogrupowane bardzo przejrzyście. Ten progam dla obstawiających tenisa jest super i jeśli ktoś potrafi "czytać z liczb" to może coś zarabić w tym biznesie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 78
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2003
Posty: 78 |
moze ktos kto ma wykupiony abonament wrzuci jakies typy na tenis chce zobaczyc czy ten programik jest wart wykupienia abonamentu
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 552
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 552 |
Mam wielka prosbe do posiadaczy programu On Court poniewaz 15 dniowa wrsja mi sie juz dawno skonczyla. Chcialbym aby ktos sprawdzil mi dwa pojedeynki Henin - Kuzniecowa Federer- Chela jak sie to procentowa przedstawia na nawierzchni hard oraz jak program widzi szanse zawodnkow/czek
Za szybkoi odpowiedz bylbym wdzieczny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
fedek-chela 72%-28% henin-kuzniecowa 85%-15% pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14 |
CZEŚĆ WSZYSTKIM MOWA TU O JAKIMŚ PROGRAMIE CZY KONIECZNY JEST DO NIEGO INTERNET? I CZY MÓGŁBYM GO OD KOGOŚ DOSTAĆ? BĘDE WDZIĘCZNY ZA ODPOW.!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
www.oncourt.info [ oncourt.info] stąd możesz pobrać ten program Niestety wersja 15-dniowa. Aczkolwiek mozna to obejść zmieniając przed każdym uruchomieniem datę na wcześniejszą. <w danym dniu możesz otworzyć program nieograniczoną ilość razy, czyli np zawsze przed uruchomieniem ustawiamy datę w kompie na 18-III i cały czas mamy pierwszy dzisn użytkowania.> pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 552
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 552 |
dzieki gryzonko, a jak nie wiem kiedy pierwszy raz rozpoczalem uzytkowanie On Courtu co radzisz ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
pisze mi Interface not supported <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> o co kaman :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865 |
Czy bawicie się jeszcze tym programem ??? A jeśli tak to jak efekty ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865 |
No i ściągnąłem sobie ten programik po to, żeby zobaczyć jak to wygląda. Do sprawy takich cudeńek podchodzę baaaardzo sceptycznie i w tym przypadku jest podobnie, ale bardzo mi się podoba. Oczywiście nie mówię o samym typowaniu, ale o statystykach. W ciekawej, przejrzystej formie jest tu dostęp do najważniejszych informacji, można robić bardzo ciekawe prównania - wszystko w jednym miejscu. Baza danych bardzo dobra - generalnie rzecz biorąc jestem pod wrażeniem. Ale... 1) niestety program traci sens bez codziennej aktualizacji a ja nie wyłożę na Niego takiej kasy, 2) nie wiem co jest grane bo w bazie nie ma jeszcze wyników French Open (żadnej rundy), a przecież podobno jest aktualizowany codziennie - czyżby przestali się nim zajmować?, 3)za żadną cholerą nie widzę tej opcji typowania wyników, a w zasadzie ich przewidywania, o której pisano już na forum i która jest też podana w opisie programu na stronce. Niby z angielskim radzę sobie całkiem nieźle ale nie mogę tego znaleźć. Programem bawię się co prawda 15 minut więc mogłem przeoczyć, ale proszę o jakąś informację.
A konkluzja jest taka, że program naprawdę bardzo mi się podoba i gdybym mógł go kupić w Polsce za powiedzmy 20 złotych to bym się nie wahał. Jednak tutaj cena jest dla mnie troszkę za wysoka, a poza tym nie widziałem jeszcze wszystkiego.Pewnie się nie zdecyduję, ale mimo wszystko uważam, że to ciekawa propozycja. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152 |
Oryginalnie wysłał Aslan: [qb]No i ściągnąłem sobie ten programik po to, żeby zobaczyć jak to wygląda. Do sprawy takich cudeńek podchodzę baaaardzo sceptycznie i w tym przypadku jest podobnie, ale bardzo mi się podoba. Oczywiście nie mówię o samym typowaniu, ale o statystykach. W ciekawej, przejrzystej formie jest tu dostęp do najważniejszych informacji, można robić bardzo ciekawe prównania - wszystko w jednym miejscu. Baza danych bardzo dobra - generalnie rzecz biorąc jestem pod wrażeniem. Ale... 1) niestety program traci sens bez codziennej aktualizacji a ja nie wyłożę na Niego takiej kasy, 2) nie wiem co jest grane bo w bazie nie ma jeszcze wyników French Open (żadnej rundy), a przecież podobno jest aktualizowany codziennie - czyżby przestali się nim zajmować?, 3)za żadną cholerą nie widzę tej opcji typowania wyników, a w zasadzie ich przewidywania, o której pisano już na forum i która jest też podana w opisie programu na stronce. Niby z angielskim radzę sobie całkiem nieźle ale nie mogę tego znaleźć. Programem bawię się co prawda 15 minut więc mogłem przeoczyć, ale proszę o jakąś informację.
A konkluzja jest taka, że program naprawdę bardzo mi się podoba i gdybym mógł go kupić w Polsce za powiedzmy 20 złotych to bym się nie wahał. Jednak tutaj cena jest dla mnie troszkę za wysoka, a poza tym nie widziałem jeszcze wszystkiego.Pewnie się nie zdecyduję, ale mimo wszystko uważam, że to ciekawa propozycja. Pozdrawiam[/qb] 1) aktualizacje sa codziennie 2) sa wyniki french open i wszystkich innych badziewiow 3)Opcja typowania jest - np. daj today matches, wybierz pare, a potem w zakladce predict Nie wiem ile teraz kosztuje, ale rok temu dalem za niego 20 Euro i to byly chyba najlepiej wydane przeze mnie pieniadze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|