Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 12 1 2 3 4 11 12
Dołączył: Jul 2006
Posty: 884
a.k.a. "HuBciAk KiboL"
a.k.a. "HuBciAk KiboL"
Dołączył: Jul 2006
Posty: 884
Originally Posted by wojbest
Originally Posted by Zulus
W STS-ie już zmienili kurs na 1.25 więc w Profie też pewnie 1.50 nie ma ponieważ wyżej w ofercie na dokładny wynik Polska-Chiny 3:0 jest 1.50.
byłem w STS i jestem w szoku bo zgarałem -1,5 za 1,50 ehhehe jaja PROMOCJA
chyba byles w Profie smile i ja tez bylem o 11.10 i tez zagrałem smile !!

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
w Betgunie na -1,5 jest 1.32 zas na 3-0 1.90

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
W unibecie macie korzystniejszą ofertę, bo nie odejmujecie podatku, Polska z handi -1.5 seta 1.42. Na samą "jedynkę" jest tez w miarę wysoki kurs, bo 1.15 wink

Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Originally Posted by wojbest
Originally Posted by Zulus
W STS-ie już zmienili kurs na 1.25 więc w Profie też pewnie 1.50 nie ma ponieważ wyżej w ofercie na dokładny wynik Polska-Chiny 3:0 jest 1.50.
byłem w STS i jestem w szoku bo zgarałem -1,5 za 1,50 ehhehe jaja PROMOCJA

1,50 * 0,9 = 1,35 Promocja ?

Dołączył: Feb 2007
Posty: 1,005
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 1,005
w Toto-mix wystawili fajne zaklady
Polska-Chiny SP 44,5 1 set
mysle ze jak naszym sie bedzie chcialo to ich walna w pierwszym secie tak do 15... ale pytanie czy im sie chcialo i czy beda mieli tyle motywacji?

Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520
Originally Posted by Gvizdek
Originally Posted by wojbest
Originally Posted by Zulus
W STS-ie już zmienili kurs na 1.25 więc w Profie też pewnie 1.50 nie ma ponieważ wyżej w ofercie na dokładny wynik Polska-Chiny 3:0 jest 1.50.
byłem w STS i jestem w szoku bo zgarałem -1,5 za 1,50 ehhehe jaja PROMOCJA

1,50 * 0,9 = 1,35 Promocja ?
tak smile +barzylia+kuba i BUłGARIA I KURSIK 2 U ZIEMNIAKóW I GRA GITARA smile

Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Polska (-1.5) + Brazylia + Kuba + Bułgaria @2.23 (Prof)

W pełni zgadzam się z wojbest'em co do tych typów, moim zdaniem Polacy wygrają dzisiaj bez nerwów, poziom ligi znacznie się podniósł i moim zdaniem dzisiaj zawodnicy różnych na codzień rywalizujących ze sobą klubów pokażą jak ogromną siłą dysponują grając razem. Ogólnie wydaje mi się że każda drużyna będzie chciała wejść z impetem w rozgrywki ligi światowej a przeciwnicy tacy jak Korea, Egipt czy też Argentyna nie powinni pokrzyżować planów. Poza tym te handi w meczu Polski wygląda świetnie na tle innych ofert (sts, milenium, toto). Moim zdaniem ta kombinacja siada dzisiaj bez problemów wink

Pzdr piwo

Dołączył: Feb 2007
Posty: 1,005
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 1,005
uwaga! Bułgaria gra jutro...
jest pomylka qrde ;/ ja sie na tym przejechalem...
www.lavovi.com [lavovi.com]

Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Polska -1.5 @1.42 w unibecie
Poza tym -3.5 w pierwszym secie rowniez wyglada interesujaco.

Dołączył: Jul 2006
Posty: 884
a.k.a. "HuBciAk KiboL"
a.k.a. "HuBciAk KiboL"
Dołączył: Jul 2006
Posty: 884
Originally Posted by darkoo
Polska (-1.5) + Brazylia + Kuba + Bułgaria @2.23 (Prof)

W pełni zgadzam się z wojbest'em co do tych typów, moim zdaniem Polacy wygrają dzisiaj bez nerwów, poziom ligi znacznie się podniósł i moim zdaniem dzisiaj zawodnicy różnych na codzień rywalizujących ze sobą klubów pokażą jak ogromną siłą dysponują grając razem. Ogólnie wydaje mi się że każda drużyna będzie chciała wejść z impetem w rozgrywki ligi światowej a przeciwnicy tacy jak Korea, Egipt czy też Argentyna nie powinni pokrzyżować planów. Poza tym te handi w meczu Polski wygląda świetnie na tle innych ofert (sts, milenium, toto). Moim zdaniem ta kombinacja siada dzisiaj bez problemów wink

Pzdr piwo


za tez same meczyki mam kurs 2.19 ! na kogo kurs poszeł do gory ? odpowiednio 1.50 1.13 1.03 1.25 smile

Dołączył: Jul 2006
Posty: 884
a.k.a. "HuBciAk KiboL"
a.k.a. "HuBciAk KiboL"
Dołączył: Jul 2006
Posty: 884
Originally Posted by HuBciAk KiboL
Originally Posted by darkoo
Polska (-1.5) + Brazylia + Kuba + Bułgaria @2.23 (Prof)

W pełni zgadzam się z wojbest'em co do tych typów, moim zdaniem Polacy wygrają dzisiaj bez nerwów, poziom ligi znacznie się podniósł i moim zdaniem dzisiaj zawodnicy różnych na codzień rywalizujących ze sobą klubów pokażą jak ogromną siłą dysponują grając razem. Ogólnie wydaje mi się że każda drużyna będzie chciała wejść z impetem w rozgrywki ligi światowej a przeciwnicy tacy jak Korea, Egipt czy też Argentyna nie powinni pokrzyżować planów. Poza tym te handi w meczu Polski wygląda świetnie na tle innych ofert (sts, milenium, toto). Moim zdaniem ta kombinacja siada dzisiaj bez problemów wink

Pzdr piwo


za tez same meczyki mam kurs 2.19 ! na kogo kurs poszeł do gory ? odpowiednio 1.50 1.13 1.03 1.25 smile


oczywiscie tez w Profku smile

Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Z
Łódzki Klub Sportowy
Łódzki Klub Sportowy
Z Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
a ja byłem pare minut po 11 i kurs w Profiku na Polska -1.5 był już tylko 1.24 więc nielicznym się udało zagrać po bardzo dobrym kursie.Na szczęście dorzuciłem do wyżej podanych 4 meczy Ferrera i nie zawiódł.Oby wszedł kuponik bo za pożyczone 200zł zagrane tongue

Dołączył: Aug 2006
Posty: 5,681
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 5,681
o ktorej godzinie naszego czasu rozegrany bedzie mecz Usa Francja ?

Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,727
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,727
Originally Posted by grajek1987
o ktorej godzinie naszego czasu rozegrany bedzie mecz Usa Francja ?


27.05, 4:00

Dołączył: Feb 2007
Posty: 1,005
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 1,005
wedlug siatka.org
Rosjanie beda pierwsze mecze grali odmłodzonym składem...

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
"Polska vs Chiny"




Ostatni raz z Chinami graliśmy w Japonii w pierwszej fazie grupowej. Wtedy nasi ustanawiali swój rekord kolejno wygranych spotkań bez straty seta i mecz skończył się wynikiem 3-0 dla Orzełków. Jako wierny kibic oglądałem ten mecz bardzo uważnie i musze stwierdzić, że Chiny zrobiły na mnie dobre wrażenie. Sety były bardzo zacięte, do stanu 20-20 w każdym z trzech setów walka toczyła się punkt za punkt, zadna z druzyn nie wyszła na większe niż jedno punktowe prowadzenie, dopiero w końcówkach jak przystało na klasową druzyne nasi zagrali kilka razy blokiem i w kontrataku i przechylali szalę na naszą stronę. Pierwszy set wygraliśmy do -21 drugi do -20 i trzeci do -21, jednak wynik nie oddaje przebiegu spotkania. Zadecydowało większe doświadczenie Orzełków, którzy nauczyli się grać końcówki (zasługa Lozano). CHiny to druga liga światowej siatkówki, ale widać ciągły progress. Mają młodą druzynę jednak bardzo wysoką. Liderem zespołu jest Shen, innych nazwisk nie pamiętam, bo trudno to zapamiętać (wszystkie takie podobne). Grają solidną siatkówkę, lecz cały czas im czegoś brakuje, muszą nabrać doświadczenia i tego siatkarskiego pazuru.
Polska jak wszyscy wiemy awans do Final Four Ligi Światowej ma zapewniony, bo finał rozgrywany będzie w Katowicach w lipcu. Polacy nie muszą tego spotkania wygrywać, mogą potraktować je treningowo, wybadać swoje siły, swoją obecną formę. Raul Lozano napewno będzie chciał sprawdzić kto się prezentuje najlepiej podczas meczu międzypaństwowego, bo to nie to samo co na treningu. Obecnie są po zgrupowaniu, dziś odbyli trening w Łodzi i Lozano już swoją koncepcje gry posiada. Według mnie będzie manewrował w składzie i robił duzo zmian, aby dać pograć wszystkim, aby kazdy z zawodników mógł poczuć atmosferę meczu i poczuć na własnej skórze ten dreszczyk emocji. Mamy obecnie małe problemy kadrowe, zawodnicy są troszke zmęczeni po sezonie, 5 meczowy finał i długie Play-Offy. Mówi się, że dziś napewno nie zagra najlepszy atakujący w PLS-ie - Mariusz Wlazły, czytałem też, że Sebastian Świderski ma jakieś problemy z kolanami i dostał ostatnio w nie zastrzyki - dlatego jego udział w meczu też moze być wątpliwy. Grzegorza Pilarza też wykluczyła jakaś kontuzja chyba. Tym bardziej ze mamy finał i nie musimy grać na 200 % - to nam daje pewną swobodę i można oszczędzać niektórych zawodników i dać ograć się pozostałym - zmiennikom, aby na mecze o stawkę byli gotowi w kazdej chwili i byli dobrze psychicznie przygotowani - bo to wcale nie tak łatwo wejść za kogoś i mieć za zadanie lepiej grać i poprawić błędy druzyny. To bardzo duży nacisk psychiczny. Raul Lozano jest bardzo doświadczonym trenerem i on o tych wszystkich rzeczach wie najlepiej, dlatego powinniśmy wszyscy akceptować jego decyzje i kibicować Naszym Orłom. Wlazły i Świderski ponoć nie zagrają, hmmm czy to duze osłabienie ? według mnie NIE ... Grzesiek Szymański ostatnio wyprawia w ataku cuda,zdobywa po 30 punktów na mecz ze skutecznością 60% - to juz najlepsza klasa światowa, Skra nie mogła go zablokować, w żargonie siatkarskim jak to się mówi " nie dotykali go blokiem". Nasz nominalnie trzeci atakujący reprezentacyjny Robert Prygiel - moj ulubiny, też młodzianem nie jest, bardzo doświadczony zawodnik, ograny w rosyjskiej superlidze i bardzo skormny, o czym świadczy jego ostatni wywiad powiedizał np. że woli być trzecim atakującym w tak klasowej druzynie niż pierwszym w jakiejś dziesiątej. Pamiętam mecze np. z Serbami jak on wchodził na zagrywkę i robił asy, ach kiedy to było. A więc na pozycji atakującego dużego osłąbienia nie będzie, ja po cichu licze ze Robert będzie grał pół na pół z Grzesiem, taki mały pojedynek wewnątrz drużyny będzie, rywalizacja daje tylko pozytywne efekty. Świder hmmm... to co wyprawiał w pierwszej fazie Mistrzostw Świata może budzić respekt. Póżniej opadł z sił, ale nie ma musię co dziwić, tyle meczów na wysokiej skutecznosci i tyle wylanego potu - dawał z siebie wszystko - i za to wielkie brawa dla niego. W meczu z Brazylią już tak dobrze nie było, ale Brazylia to Brazylia i nie am co rozpaczać, w tym roku rewanz !! Mamy w druzynie dobrych przyjmujących, chociażby Misiek Winiarski, nie podobała mi się ejgo gra kiedyś, jednak teraz widzę że zrobił postęp, doniesienia z ligi włoskiej świadczą o jego wysokiej formie. W PO przeciwko Cuneo zdobywał srednio po 15 punktów na mecz, raz zdobył ponad 25 bodajze izostał MVP meczu. Wszyscy wiedzą jak silna jest włoska liga daltego tym bardziej respekt dla MIchała.
Pierwsze szóstki hmmm, jaką szóstką wyjdą obydiwe ekipy tego chyba nikt nie wie. Według mnie wyjsciowa szóstka może nas bardzo zaskoczyć, ale może być bardzo podobna do tej z mundialu, a więc Zagumny, Kadziewicz, Pliński , Szymanski, Winiarski i Świderski. A na libero hmmm ja bym tym razem postawił na Krzysia Ignaczaka,dał mu szanse wykazania się. Nie skreślam Gacka, ale dałbym szanse Ignaczakowi. Jednak Raul Lozano wie lepiej, maich razem na zgrupowaniu i porównuje,tym razem znowu wygrał Gacuś. Meczowa dwunastka: Zagumny, Żygadło, Szymanski, Prygiel, Kadziewicz, Pliński, Grzyb, Świderski, Winiarski, Gruszka, Bąkiewicz, Gacek. Najbardziej czekam na to kto zagra na ataku i na środku, jak wiemy mamy wspaniałych środkowych i wybó rmoże być trudny. Niedługo powinno być wszystko jasne.





Nie chce mi się wierzyć, aby Lozano odpusił jakikolwiek mecz, chociaz jak sam podkreślka Liga Światowa nie jest najważniejsza, co podkreślał w wywiadzie dla Przeglądu SPortowego:


-" Nie jesteśmy wicemistrzami świata z urzędu. Potrzebna jest determinacja, uwaga na detale i ciężka praca - mówi trener reprezentacji Polski Raul Lozano przez inauguracją 18. już edycji Ligi Światowej."




W piątek rozpoczyna się Liga Światowa, ale w tym roku celem numer jeden jest chyba wywalczenie kwalifikacji do igrzysk olimpijskich w Pekinie?




- "Liga Światowa nie jest i nigdy nie była najważniejsza. Zawsze bardziej liczy się mundial, mistrzostwa Europy i igrzyska. Dróg do Pekinu jest kilka i póki nie zdobędziemy przepustek, musimy o tym pamiętać. Pierwszą szansą kwalifikacji olimpijskiej jest Puchar Świata, ale żeby się do niego dostać, musimy zagrać w finale mistrzostw Europy."






Są zmęczeni, mają jakieś problemy kadrowe, jest to pierwszy mecz reprezentacji od dłuzszego czasu, ale muszą wygrać chociaż dla tych wszystkichwspaniałych kibiców, którzy przyjdą na emcz i będą z całych sił dopingować, a że potrafimy kibicować to już sie nie jedna osoba na świecie dowiedziała. Ostatni raz w Łodzi byłem na meczu LŚ w 2004 roku kiedy to graliśmy przeciwko Argentynie, atmosfera była wspaniała i jutro nie może być inaczej.

Jest to pierwszy mecz, taki na wybadanie formy, dlatego ciężko jest go typować, najlepiej usiąść przed TV i mocno dopingować, jednak wytypować zwycięzce nie jest trudno, ja nie mam wątpliwości że będzie to Polska.Zwodnicy są zdeterminowani o czym mogą świadczyć ich słowa w wywiadach:


"Paweł Zagumny, najlepszy rozgrywający ubiegłorocznych mistrzostw świata, mówi, że nasza reprezentacja potraktuje Ligę Światową bardzo poważnie. Nie ma mowy o demobilizacji, choć awans do finałów gospodarz ma zapewniony. - To walka o prestiż, o ranking i o pieniądze. Im więcej meczów wygramy, tym lepiej - twierdzi Zagumny, który nie ukrywa, że z niecierpliwością oczekuje pierwszych spotkań przed polską publicznością."



Jednak mimo wszystko zagrałbym na hc dodatni na Chiny.

=================================================================



Kursy jakie są oferowane na to spotkanie:


Polska - Chiny 1,05 - 8,00

Chiny +2,5 @ 1,85

Chiny +15,5 @ 1,85

1st set Polska @ 1,10


============================================================================================


Z tego zestawu wybrałbym:


Chiny +15,5 pkt @1,85

Polska 1st set @ 1,10

Polska -1,5 @ ??


=================================================================






Ja osobiście już nie moge się doczekać inaugarcyjnego spotkania Polaków, chciałym żeby były jakieś emocje i przeszedł mnie dreszczyk, Nasi są specjalistami od dreszczowców jednak mogą też oakzać się killerami i mecz skończy się gładko 3-0. Liczę na piękne siatkarskie akcje, duzo obron i kontrataków no i oczywiscie wspaniałej atmosfery na trybunach- chociaz o to chyba mozna być spokojnym.
Myślę, że po pierwszym emczu można już będzie nieco więcej powiedzieć o formie i jak to będzie w przyszłości wyglądało.


Piątek, 25.05. , godzina 20:00 , obecność obowiązkowa, kanał Polsat Sport.


Pozdrawiam wink
piwo piwo wink



Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Więcej na stronce "Volleywin" , aleo tym póżniej ... wink

Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520
Originally Posted by d1cks0n
w Toto-mix wystawili fajne zaklady
Polska-Chiny SP 44,5 1 set
mysle ze jak naszym sie bedzie chcialo to ich walna w pierwszym secie tak do 15... ale pytanie czy im sie chcialo i czy beda mieli tyle motywacji?
yyy do 15 no cos TY, napewno Chiny wiecej ugraja to nie są ąz takie ogórki, i na tym poziomie do tak do 20 wink

Dołączył: Feb 2007
Posty: 1,005
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 1,005
siatka.org
LŚ: Egipcjanie bez gwiazd na Kubie
nie wiem czy mam sie smiac czy plakac... laugh laugh laugh

Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
A ja bym przestrzegał wszystkich przed tym iż Polacy walną ich szybko i gładko. Chińczycy długo trenowali i na pewno są dobrze zgrani. Reprezentacja Chin zaczyna przypominać dawne USA gdzie zawodnicy cały rok wspólnie trenowali nie uczestnicząc w rozgrywkach klubowych. Tworzyli niejako własną dobrze zgraną drużynę. No cóż zobaczymy jak to będzie.

Mój typ: Over 140.5

Strona 2 z 12 1 2 3 4 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (alfa, $-man, Sensei, betowiec, rafal08, ANZELMO, latajaca_holenderka, Lukasz111), 919 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,151
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1