Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 21 z 61 1 2 19 20 21 22 23 60 61
Dołączył: May 2004
Posty: 250
enthusiast
enthusiast
Dołączył: May 2004
Posty: 250
czy w betandwin mozna stawiac na remis w spotkaniu zuzlowym ?

bo jakos gdy obstawialem tarnow-torun nie zwrocilem uwagi, ze mozna dac na remis, a teraz mi rozliczyli zaklad jako przegrany...

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
ja paru słów o WTSie.

Dlaczego w ostatnich meczach regularnie ktoś musi pojechac słabo . Jak ostatnio bardzo dobrze jechał Gapa to słabo Crump. Jak słabo Crump i Gapa to super jechał Hans Andersen.
Wczoraj w Lesznie niestety Gapa i Hans słabo.....za to Crump 19 ehhh.

Mam nadzieje że trener Cieślak popracuje nad tym by forma była u wszystkich stała bo tak to o obrone tytułu bedzie mega cieżko.

pozdrawiam Wszystkich fanów żużla

Michał F.


Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Originally Posted by ferdynand
Czemu expekt policzyl mi handicap doddatni +8 na Atlas jako prtzegrany?

Bo expekt "policzyl" jokera(Crump) za 3pkt, wiec u nich koncowy wynik nie 50-43 a 50-40, ale upewnij sie.Pozdrawiam

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Originally Posted by wasp
Originally Posted by ferdynand
Czemu expekt policzyl mi handicap doddatni +8 na Atlas jako prtzegrany?

Bo expekt "policzyl" jokera(Crump) za 3pkt, wiec u nich koncowy wynik nie 50-43 a 50-40, ale upewnij sie.Pozdrawiam

juz poprawili , to ja sie pomylilem , otoz jokera nie licza x2 zawodnikowi .

ps. Bardzo prosze o usuniecie tego i poprzedniego posta.Dziekuje i przepraszam za zmylke tongue

Dołączył: Jun 2005
Posty: 1,132
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 1,132
pytanie... Unia Leszno - Atlas Wrocław 50-43 +8 na gości, typ: 2
- kolega ma cos takiego postawione w toto mixie i był przekonany, że przegrał, bo przecież jokery się nie liczą
- tymczasem w wynikach jest 2
- pani z toto mixa kilka kolejek temu sama dzwoniła przy mnie do centrali i powiedziano jasno, że jokery się nie liczą ani do punktów zawodnika, ani do punktów meczu
- czy coś się zmienił ow tej kwestii?? jednak liczą sie jokery do wyniku meczu??

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
dzis Rzeszow bez Pedersena jedzie

Dołączył: Dec 2004
Posty: 525
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 525
no to moze byc w pizde za pedersena robią z/z czy jedzie ktos za niego?

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Originally Posted by silo
no to moze byc w pizde za pedersena robią z/z czy jedzie ktos za niego?

nie wiadomo jeszcze czy bedzie z/z czy Miesiac pojedzie za niego

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
nie zmienia to jednak faktu ze brak nickiego, jagody i crumpa w swoich zespolach pewnie zmrozi naziemne buki i nie wiem czy doczekamy sie dzis pelnej oferty

Dołączył: Dec 2004
Posty: 525
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 525
dadza jedynie zielona góra cała a reszta to wątpie bo nie benda wiedzieć jakie handicapy wystawiac ale jak zrobią to trzeba zdazyc w 20 min stawic bo beda wycofywac;]

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Originally Posted by Pizza-man
dzis Rzeszow bez Pedersena jedzie
To juz pewne?

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
harris raczej tak ....ma cos z zebrami Nicki

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
na razie jednak nie ma to znaczenia bo nigdzie kursow nie ma !

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Originally Posted by Pizza-man
na razie jednak nie ma to znaczenia bo nigdzie kursow nie ma !


zawsze ma znaczenie
predzej czy pozniej netowe oferte dadza

Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960
z kad wogole takie info odnosnie Nickiego?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960
na stronie stali rzeszow oraz sportowychfaktach nic nie ma odnosnie tego i mam banie ze tak powiem bo wybieram sie jak zwykle na meczyk mojej marmy i sie martwie ;/

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
w brytyjskiej telewizji gosc z ekipy Nickiego powiedzial ze Nicki ma cos z zebrami i ze bardzo watpi ze dzis pojedzie do Rzeszowa bo odczuwa duzy bol

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Originally Posted by 12-latek
z kad wogole takie info odnosnie Nickiego?
z obrazu wczorajszego GP nicki wygladal jakby walec sie przejechal po jego lewym boku laugh
wygladalo jakby zebra mial stluczone lub pekniete

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Originally Posted by 12-latek
na stronie stali rzeszow oraz sportowychfaktach nic nie ma odnosnie tego i mam banie ze tak powiem bo wybieram sie jak zwykle na meczyk mojej marmy i sie martwie ;/

Chyba Stali....jestes kolejna osoba która uwielbia p.Półtorak i zapomina ze od zawsze to była i bedzie Stal?!

Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960
Originally Posted by Pizza-man
Originally Posted by 12-latek
na stronie stali rzeszow oraz sportowychfaktach nic nie ma odnosnie tego i mam banie ze tak powiem bo wybieram sie jak zwykle na meczyk mojej marmy i sie martwie ;/

Chyba Stali....jestes kolejna osoba która uwielbia p.Półtorak i zapomina ze od zawsze to była i bedzie Stal?!

nie misiu nie jestem fanem pani Półtorak ani zadnej innej pani jaka by byla jestem fanem Stali tylko nie wiem czy wiesz ale slowo stal sie odmienia tak jak np wisła, legia, unia itp itd smile

ciumek

Strona 21 z 61 1 2 19 20 21 22 23 60 61

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, aker, forty, $-man, kamel, Sensei, alfa, betowiec), 2,476 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,296
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1