|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 250
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2004
Posty: 250 |
czy w betandwin mozna stawiac na remis w spotkaniu zuzlowym ?
bo jakos gdy obstawialem tarnow-torun nie zwrocilem uwagi, ze mozna dac na remis, a teraz mi rozliczyli zaklad jako przegrany...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165 |
ja paru słów o WTSie.
Dlaczego w ostatnich meczach regularnie ktoś musi pojechac słabo . Jak ostatnio bardzo dobrze jechał Gapa to słabo Crump. Jak słabo Crump i Gapa to super jechał Hans Andersen. Wczoraj w Lesznie niestety Gapa i Hans słabo.....za to Crump 19 ehhh.
Mam nadzieje że trener Cieślak popracuje nad tym by forma była u wszystkich stała bo tak to o obrone tytułu bedzie mega cieżko.
pozdrawiam Wszystkich fanów żużla
Michał F.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428 |
Czemu expekt policzyl mi handicap doddatni +8 na Atlas jako prtzegrany? Bo expekt "policzyl" jokera(Crump) za 3pkt, wiec u nich koncowy wynik nie 50-43 a 50-40, ale upewnij sie.Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428 |
Czemu expekt policzyl mi handicap doddatni +8 na Atlas jako prtzegrany? Bo expekt "policzyl" jokera(Crump) za 3pkt, wiec u nich koncowy wynik nie 50-43 a 50-40, ale upewnij sie.Pozdrawiam juz poprawili , to ja sie pomylilem , otoz jokera nie licza x2 zawodnikowi . ps. Bardzo prosze o usuniecie tego i poprzedniego posta.Dziekuje i przepraszam za zmylke 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 1,132
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2005
Posty: 1,132 |
pytanie... Unia Leszno - Atlas Wrocław 50-43 +8 na gości, typ: 2 - kolega ma cos takiego postawione w toto mixie i był przekonany, że przegrał, bo przecież jokery się nie liczą - tymczasem w wynikach jest 2 - pani z toto mixa kilka kolejek temu sama dzwoniła przy mnie do centrali i powiedziano jasno, że jokery się nie liczą ani do punktów zawodnika, ani do punktów meczu - czy coś się zmienił ow tej kwestii?? jednak liczą sie jokery do wyniku meczu??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831 |
dzis Rzeszow bez Pedersena jedzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 525
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 525 |
no to moze byc w pizde za pedersena robią z/z czy jedzie ktos za niego?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831 |
no to moze byc w pizde za pedersena robią z/z czy jedzie ktos za niego? nie wiadomo jeszcze czy bedzie z/z czy Miesiac pojedzie za niego
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831 |
nie zmienia to jednak faktu ze brak nickiego, jagody i crumpa w swoich zespolach pewnie zmrozi naziemne buki i nie wiem czy doczekamy sie dzis pelnej oferty
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 525
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 525 |
dadza jedynie zielona góra cała a reszta to wątpie bo nie benda wiedzieć jakie handicapy wystawiac ale jak zrobią to trzeba zdazyc w 20 min stawic bo beda wycofywac;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028 |
dzis Rzeszow bez Pedersena jedzie To juz pewne?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831 |
harris raczej tak ....ma cos z zebrami Nicki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831 |
na razie jednak nie ma to znaczenia bo nigdzie kursow nie ma !
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
na razie jednak nie ma to znaczenia bo nigdzie kursow nie ma ! zawsze ma znaczenie predzej czy pozniej netowe oferte dadza
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960 |
z kad wogole takie info odnosnie Nickiego?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960 |
na stronie stali rzeszow oraz sportowychfaktach nic nie ma odnosnie tego i mam banie ze tak powiem bo wybieram sie jak zwykle na meczyk mojej marmy i sie martwie ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831 |
w brytyjskiej telewizji gosc z ekipy Nickiego powiedzial ze Nicki ma cos z zebrami i ze bardzo watpi ze dzis pojedzie do Rzeszowa bo odczuwa duzy bol
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
z kad wogole takie info odnosnie Nickiego? z obrazu wczorajszego GP nicki wygladal jakby walec sie przejechal po jego lewym boku wygladalo jakby zebra mial stluczone lub pekniete
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831 |
na stronie stali rzeszow oraz sportowychfaktach nic nie ma odnosnie tego i mam banie ze tak powiem bo wybieram sie jak zwykle na meczyk mojej marmy i sie martwie ;/ Chyba Stali....jestes kolejna osoba która uwielbia p.Półtorak i zapomina ze od zawsze to była i bedzie Stal?!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960 |
na stronie stali rzeszow oraz sportowychfaktach nic nie ma odnosnie tego i mam banie ze tak powiem bo wybieram sie jak zwykle na meczyk mojej marmy i sie martwie ;/ Chyba Stali....jestes kolejna osoba która uwielbia p.Półtorak i zapomina ze od zawsze to była i bedzie Stal?! nie misiu nie jestem fanem pani Półtorak ani zadnej innej pani jaka by byla jestem fanem Stali tylko nie wiem czy wiesz ale slowo stal sie odmienia tak jak np wisła, legia, unia itp itd  ciumek
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|