Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 3 1 2 3
Wino #844449 08/01/2007 16:48
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
jEST JEDEN PROBLEM KTOS POMZE JAK SZYBKO WPLACIC DO NICH TE 20$ JAK SIE MA KASE W PORTFELU??A NIE NA NETLERZE

Bonus: Unibet
MATTAT #844614 08/01/2007 18:02
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
nie krzycz
naucz sie pisac malymi literami

Dołączył: May 2006
Posty: 1,404
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 1,404
Czy jest ktoś z forum kto wypłacił stamtąd pieniądze? ;-)
Z tego co mi wiadomo, to kasyno jak i cała grupa FortuneLounge do której należy Polaków nie akceptowała...

Virapl #844988 08/01/2007 19:59
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
ja wyplacalem kase z fortunelounge wiec to jakas nieprawda, ze nie akceptuja polakow

Virapl #844989 08/01/2007 19:59
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
Wiec tak, ja sam mialem podobny problem jakis czas temu.
Ugralem tam 100$ i sie zastanawialem czy wplacic kase.
Akceptuja Polakow, pytalem sie suportu i tak mi powiedzieli.
Depozytem jak i bonusem trzeba obrocic 30x przed wyplata.
Do obrotu liczy sie ruletka. Amerykanska w 100%, Europejska w 50%.
Tyle moge powiedziec na ten temat.
Czas do wplacenia kasy tj z tego co wiem 14 dni.
Mozna wplacic z moneybookers a wyplacic na neteller.

rozmus #855611 12/01/2007 16:47
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Temat troche stoi w miescu ale wyrzej napisałem jaki mam problem ktory sie wlasnie rostrzygnol najprawdopodobniej w poniedzialek bede wplacal tak kase te 20$ zeby dostac to co ugralem w cigu 15minut.Niech napisz ktos kto juz stamtad wyplacal i jak zrobic ten obrut ta kasa najszybciej.

MATTAT #855614 12/01/2007 16:48
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Sory że post pod postem czy kase dopisza sami ugrana w cigu tych 15minut czy trzeba do nich pisać

MATTAT #855979 12/01/2007 18:54
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Temat troche stoi w miescu ale wyrzej napisałem jaki mam problem ktory sie wlasnie rostrzygnol najprawdopodobniej w poniedzialek bede wplacal tak kase te 20$ zeby dostac to co ugralem w cigu 15minut.Niech napisz ktos kto juz stamtad wyplacal i jak zrobic ten obrut ta kasa najszybciej.


Sory że post pod postem czy kase dopisza sami ugrana w cigu tych 15minut czy trzeba do nich pisać


PS:
moderator sory że nabałaganiłem

MATTAT #856071 12/01/2007 19:30
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
nic nie trzeba pisac, co do obrotu to ja raz w takiej promocji probowalem obracac, ale zle to sie skonczylo, przewaznie ugrywam kilkadziesiat dolarow z tego i wyplacam, dla mnie najbazpieczniejsze

asghan #965845 16/02/2007 12:52
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
W slocie trafilem 3xbonus, co dalo mi 11 darmowych spinow z wygrana x4. W jednym z tych darmowych spinow wygralem 200 dolcow. Na real money mozna przetransferowac tylko 50$? Jakie potem sa warunki obrotu tych prawdziwych 50$. nigdzie nie moge tego znalesc.

Logan #965993 16/02/2007 13:34
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
dobra, juz wiem 50$ x 30= 1500$ wymaganego obrotu

Logan #1011798 03/03/2007 13:25
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Czy po dokonaniu depozytu i obrocie wyplacil ktos kase z tych 15 darmowych minut?

Logan #1097999 31/03/2007 22:15
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Ile kasa idzie od nich? z gory dzieki za odpowiedz.

hbr #1105252 03/04/2007 21:54
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Szybko wyplacaja, po 2 dniach mialem na Netellerze.

hbr #1256952 28/05/2007 22:51
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,542
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,542
witam czy moze ktos dokładnie omowic warunki propomocji i wypłaty w 7Sultans Casino [7sultans.eu] na tej promocji 50 $ free ??

Strona 3 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, burbon, betowiec, aker, forty, latajaca_holenderka), 694 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,633
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1