|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
dzis sprobuje ze szwecji Rospiggarna -7.5 elit w tym sezonie zawodza a jeszcze zabraknie crumpa za ktorego bedzie rr godnie crumpa jako rr moga holta hampel i moze richardsson na duza zdobycz pkt skory bym nieliczyl ktory ostatnio znajduje sie w troche gorszej dyspozycji na pozycjach rezerowych widze tez lekka przewage gospod. chris slabon i messing powinni ograc w 2 biegach rezerwowych gosci z tego meczu warto chyba tez dac over 13.5 holty ktory pojedzie pewnie 7 razy wiec ma szanse pokryc overa
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
do gry chyba warte jest tez handi na masarne -18.5 w exp smederna dzis bez jagusia i buczkowskiego za jagusia rr za buczka compton na zdobycz gosci mozna dzis liczyc na kasprzaka w troche mniejszym stopniu schleina ( narazie niejechal rewelacyjnie w szwecji )
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
ja zagrałem b. podobnie - Rospiggarna jako główny zakład. Martwią jedynie zgrzyty między Koldim, a Miedziakiem - ale z drugiej strony może jeden będzie chciał być lepszy od drugiego, a w parze na szczęście nie jadą. Jeżeli słaboń nie zawiedzie - powinno być git. Liczę na świetny występ Jonasa - w zasadzie na tym to wszystko bazuje.
Masarne też wziąłem, ale jednak lżej; podobnie Vastervik(ale bez handi). Smederna jest cienka jak barszcz, w dodatku osłabienia powtorne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 301 |
widac wszyscy kombinujemy podobnie ja mam jeden klopoto co wybrac z meczu masarna - smedarna czy handi -21,5 na masarne czy over kaspera 12,5(bedzie jechal 7 razy???)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
widac wszyscy kombinujemy podobnie ja mam jeden klopoto co wybrac z meczu masarna - smedarna czy handi -21,5 na masarne czy over kaspera 12,5(bedzie jechal 7 razy???) 6 startow ma pewnych a moze jechac 7 raz jako rezerwa taktyczna 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 301 |
czyli raczej powinien dzwignac te granice 12,5, bo jak nie on to kto ma dla smedarny punktowac??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
handi na masarne i over kaspera to fajny middle.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 301 |
ja zapodalem takie combo:) mam nadzieje ze sie cos z tego wykluje
Rospiggarna - Vetlanda Rospiggarna - 1.25 Kasprzak Więcej niż 12,5 - 1.72 Dackarna(-27,5) - Kaparna - 1.72 Piraterna - Vastervik Vastervik - 1.35
BWIN
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 301 |
tak a propo to crumo jednak dzisiaj jedzie???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
hmmmmm, wobec nieobecnosci Andersena, to rzeczywiście warto brać Vastervik. Chociaż... PK w dobrej formie. Rok temu 1 mecz Vatservik u siebie przegrał z Luxo, w 1/2 zlali ich niemiłosiernie - wtedy bracia pojechali tragicznie. Jednak moim zdaniem Vastervik to najsilniejsza drużyna żużlowa na świecie.
Zastanawiam się natomiast nad Rospiggarną(ew. handi), niemniej Kaparna w trochę mocniejszym składzie i może nie być tak słodko.
Wcześniej myślałem, że zagram Piraterne, ale chyba Jaguś jedzie (choć tego właśnie nie wiem na 100%). Wiem, że był duży nacisk ze strony Szwedów aby pojechał w tym meczu oraz wiem, że Jagoda wczoraj trenował w Toruniu.
Bajen, w unibet -14...czy do wzięcia? Mam wątpliwości. Na papierze fajnie, a co w praktyce? Jak Kylma pojedzie w miare - bedzie okej. Masarna bez Adamsa...
Vastervik niestety w Unibet wycofane.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
jest linia -10, wolałbym -8  Wbrew pozorom to osłabienie Andersenem aż tak niemiłosierne nie jest - bo pojadą PK, Lindgren i Jonsson za niego. Ale w przypadku gdy którys z tej 3 pojedzie gorzej - Luxo polegnie sromotnie. W Vastervik z całego świetnego teamu zawsze sie wyłoni kilku liderów  W tym roku Tomasz jezdzi w Szwecji nadspodziewanie dobrze...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028 |
Kaparna dalej na obczyznie czy juz u siebie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
absencja Andersena jest pewna?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
absencja Andersena jest pewna? Hans Andersen utgår pga sjukdom. Dackarna väljer att köra R/R
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
nie jestem pewny Kaparny, ale chyba dalej jadą w Linkoping. Tak czy siak, do tego toru w końcu też się wjeżdzą. Mimo wszystko wziąłem, ale b.lekko Rospę. W ogóle ciężka kolejka... dużo niewiadomych.
Gdyby miał typować, nieco na siłę: Minusowe na Bajen, Vastervik i Rospę oraz plusowe na Piratów(tu można spróbować remis). VMS w ogóle nie typuje - za dużo niewiadomych.
Dlatego dziś stawki symboliczne, bardziej dla zabawy.
p.s Absencja Andersena pewna.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028 |
Kaparna jedzie w Karlstad dzisiaj.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Szkoda że nie mogłem się z Wami podzielić moimi spostrzeżeniami - teraz po meczach to rybka - ale dopiero wrocilem i nawet nie mogłem sobie pokibicować. po raz pierwszy szwedzka nie zawiodła - ale jest i minus - stawki za jakie zagrałem PS. buszmen THX za przelew
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 446
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2007
Posty: 446 |
ta krajan zwlaszcza Vastervick hehe ostatni bieg i jedyne prowadzenie w meczu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831 |
przeglądając oferte bwin na dzisiejsza kolejke wpadl mi w oczy zaklad. A. Jonnsson under 13.5 1.95 bwin sklady na dzisiejsze spotkanie: Dackarna 1. Hans Andersen 2. Peter Karlsson 3. Fredrik Lindgren 4. Lukas Dryml 5. Andreas Jonsson 6. Sebastian Aldén 7. Robin Törnqvist 8. Joakim Engstrand
Piraterna 1. Kenneth Bjerre 2. Damian Balinski 3. Mikael Max 4. Grzegorz Walasek 5. Ryan Sullivan 6. Tobias Ingesson 7. Michal Szczepaniak 8. Christian Ingesson Nie wyobrazam sobie zeby Andreas zdobyl dzis 14 pkt.W zespole Dackarny jest przeciez Andersen, Lingren i P. Karlsson. U gosci Sullivan, Walasek i Max moga urwac pkt Adrenalinie.Tak więc ma z kim przegrywać. dodatkowo mozliwe sytuacje gdzie pusci przed siebie Aldena z ktorym jedzie w parze. Chyba ze jakis z/z o ktorym nie wiem. jesli nie to under 13.5 Jonnssona b.prawdopodobny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831 |
Hammarby 1. Scott Nicholls 2. Jesper B Jensen 3. Joonas Kylmäkorpi 4. Tomasz Gapinski 5. Nicki Pedersen 6. Robert Pettersson 7. Martin Smolinski 8. Kim Nilsson
Smederna 1. Rory Schlein 2. Eric Andersson 3. Krzysztof Kasprzak 4. Andre Compton 5. Wieslaw Jagus R/R 6. Linus Eklöf 7. Morten Risager 8. Robert Henderson
Z tego meczu zaczecajaco wyglada over 13.5 Kasprzaka. Po pierwsze dobra forma a po drugie pojedzie 7 razy...raz jako z/z no i taktyczna zmiana. Jedyne niebezpieczenstwo to takie ze Smederna calkowicie odpusci i nie bedzie sie bronic przed pogromem. co o tym myslicie?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|