|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,694 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,694 Likes: 12 |
Nie wiem czy mój drugi typ jest zgodny z regulaminem.Jedyne co o takim przypadku jest napisane to ,ze zawodnik może podac 2 typy na jeden mecz. Tsonge mam jako UD ,a teraz dałem go z handi na gemy.Może byc tak,ze HC wejdzie a UD nie więc chyba wszystko gra .Jeśli nie to prosze mnie uświadomić 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
Jest OK. - nie można tylko w przypadku UD zagrac 2 sobie przeciwstawnych typów. Ale w ten sposób to czemu nie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019 |
pytanie do uczestników konkursu, czy mam powtarzac typ nr 2 zawiazany z krajicek? głownym zainteresowanym wysłałem wyjasnienie na priva, ale gdyby ktos miał jeszcze jakies watpliwości to prosze o wypowiedz
pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
NIe ! Bo okolo 10.00 na pewno kurs byl 1,50 ( bo sam przegladalem oferte wtedy ) a to czy sie zmienil o 10.20 czy 10.45 to ma mniejsze znaczenie. Ja na pewno o to nie bede klocil zwlaszcza ze na pewno taki kurs byl na starcie. Wierze ze sprawdzales oferte jak puszczales typ.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740 |
podpisuje sie pod tym co napisal vonseb
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
Wyjeżdżam w niedzielę na ponad 10 dni - proszę kogoś o podliczenie i sporządzenie tabeli na ten tydzień, bo dominix prawdopodobnie też poza kompem. Proszę o info kto się tego zadania podejmie, lub poczekacie, aż wrócę ok. 13.07 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640 |
podliczyc to nie ma problemu, ale nie wiem czy umiem taka tabelke zrobic 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
Jak wyjdzie tak będzie - a ja jak wrócę to poprawię  Dzięki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640 |
THOM to napisz w 2 slowach jak to zrobic by ladne odleglosci byly, bo z tego co pamietam to mi to nie wychodizlo nigdy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 22
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2007
Posty: 22 |
z tego co wiem to dominix bedzie w poniedzialek rano i moze zrobic podliczenie, ale tabeli nie wstawi bo nie jest modem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640 |
jutro nie bede mial dostepu do internetu wiec podliczyc moge najwczesniej we wtorek
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019 |
ja juz jestem i zrobiłem podliczenie, jednakze pare spotkań zostało na dzisiaj do rozegrania, czyli tabela bedzie jutro 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019 |
Kobay do konca konkursu zostało niewiele, dlatego mysle ze mogłbys podac typ zastepczy by nie bylo jakiegos niepotrzebnego zamieszania i nerwowosci, zwlaszcza ze po ostatnim tygodniu duzo sie zmieni w tabeli
a co do pkt 14 to jest on troszke malo precyzyjny, takie jest moje zdanie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
MOze punkt 14 jest troszke malo precyzyjny , ale generalnie idea zdobywania z JEDNEGO TEGO samego spotkania 2 pkt jest troszke nie fair ( wiem ze zawsze moglby nie trafic ).
JA tez mysle ze powtorzenie typu bedzie najlepsza forma rozwiaziania tej sytuacji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
The worm
|
|
The worm
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364 |
ok ok, bedac szczery to zatypowalem ten sam mecz przez przypadek, podam za juznego cos innego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
The worm
|
|
The worm
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364 |
Wiec jak to jest z punktem 14? czy moj typ z tygodnia 8 uznajemy jako pudlo bo sie nie odbyl, czy mam powtorzyc typ 1 z tygodnia 9 bo sie dubluje z tym z tygodnia 8?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019 |
to dobre pytanie, bo jesli uznamy jako pudło z 8 tygodnia, to sporo osób bedzie mialo typy w plecy, mysle ze lepiej jak poprawisz typ z tego tygodnia i nie bedziemy robic zamieszania, jednakze poczekam na wypowiedz innych uczestników, by dokonac podliczenia zeszlego tygodnia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
Mecz się nie odbył (skończył) ale przecież nie z winy jakiegokolwiek uczestnika konkursu, więc myślę że należy spokojnie poczekać na dokończenie spotkań, które przecież były orginalnie w sobotnim OOP.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Mecz się nie odbył (skończył) ale przecież nie z winy jakiegokolwiek uczestnika konkursu, więc myślę że należy spokojnie poczekać na dokończenie spotkań, które przecież były orginalnie w sobotnim OOP. Dokladnie nikt nie mial wplywu na deszcz - trzeba poczekac spokojnie na wynik (-i) i dopiero potem zrobic tabele. A poprawisz ( poprawiles ) juz ten typ i koniec dyskusji - tak jest moje zdanie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 1,808
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2005
Posty: 1,808 |
#5 F.Gon/Dul-Cerm/Vin (1) 1.47 prof #6 Gonz F.,Dulko-Cermak,Vinci 1set (1) 1.45 milenium
8.tydzien mecz sie nie odbył i co? pudło czy jak?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|