Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 7 1 2 3 4 5 6 7
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,736
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,736
Likes: 12
Nie wiem czy mój drugi typ jest zgodny z regulaminem.Jedyne co o takim przypadku jest napisane to ,ze zawodnik może podac 2 typy na jeden mecz. Tsonge mam jako UD ,a teraz dałem go z handi na gemy.Może byc tak,ze HC wejdzie a UD nie więc chyba wszystko gra .Jeśli nie to prosze mnie uświadomić grin

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Jest OK. - nie można tylko w przypadku UD zagrac 2 sobie przeciwstawnych typów. Ale w ten sposób to czemu nie wink

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
pytanie do uczestników konkursu, czy mam powtarzac typ nr 2 zawiazany z krajicek? głownym zainteresowanym wysłałem wyjasnienie na priva, ale gdyby ktos miał jeszcze jakies watpliwości to prosze o wypowiedz

pozdr

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
NIe ! Bo okolo 10.00 na pewno kurs byl 1,50 ( bo sam przegladalem oferte wtedy ) a to czy sie zmienil o 10.20 czy 10.45 to ma mniejsze znaczenie. Ja na pewno o to nie bede klocil zwlaszcza ze na pewno taki kurs byl na starcie. Wierze ze sprawdzales oferte jak puszczales typ.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740
podpisuje sie pod tym co napisal vonseb

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Wyjeżdżam w niedzielę na ponad 10 dni - proszę kogoś o podliczenie i sporządzenie tabeli na ten tydzień, bo dominix prawdopodobnie też poza kompem.
Proszę o info kto się tego zadania podejmie, lub poczekacie, aż wrócę ok. 13.07 wink



Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
podliczyc to nie ma problemu, ale nie wiem czy umiem taka tabelke zrobic smile

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Jak wyjdzie tak będzie - a ja jak wrócę to poprawię wink
Dzięki piwo

Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
THOM to napisz w 2 slowach jak to zrobic by ladne odleglosci byly, bo z tego co pamietam to mi to nie wychodizlo nigdy smile

Dołączył: Apr 2007
Posty: 22
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 22
z tego co wiem to dominix bedzie w poniedzialek rano i moze zrobic podliczenie, ale tabeli nie wstawi bo nie jest modem smile

Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
jutro nie bede mial dostepu do internetu wiec podliczyc moge najwczesniej we wtorek

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
ja juz jestem i zrobiłem podliczenie, jednakze pare spotkań zostało na dzisiaj do rozegrania, czyli tabela bedzie jutro smile

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
Kobay do konca konkursu zostało niewiele, dlatego mysle ze mogłbys podac typ zastepczy by nie bylo jakiegos niepotrzebnego zamieszania i nerwowosci, zwlaszcza ze po ostatnim tygodniu duzo sie zmieni w tabeli

a co do pkt 14 to jest on troszke malo precyzyjny, takie jest moje zdanie...

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
MOze punkt 14 jest troszke malo precyzyjny , ale generalnie idea zdobywania z JEDNEGO TEGO samego spotkania 2 pkt jest troszke nie fair ( wiem ze zawsze moglby nie trafic ).

JA tez mysle ze powtorzenie typu bedzie najlepsza forma rozwiaziania tej sytuacji.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
R
The worm
The worm
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
ok ok, bedac szczery to zatypowalem ten sam mecz przez przypadek, podam za juznego cos innego smile

Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
R
The worm
The worm
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
Wiec jak to jest z punktem 14? czy moj typ z tygodnia 8 uznajemy jako pudlo bo sie nie odbyl, czy mam powtorzyc typ 1 z tygodnia 9 bo sie dubluje z tym z tygodnia 8?

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
to dobre pytanie, bo jesli uznamy jako pudło z 8 tygodnia, to sporo osób bedzie mialo typy w plecy, mysle ze lepiej jak poprawisz typ z tego tygodnia i nie bedziemy robic zamieszania, jednakze poczekam na wypowiedz innych uczestników, by dokonac podliczenia zeszlego tygodnia smile

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Mecz się nie odbył (skończył) ale przecież nie z winy jakiegokolwiek uczestnika konkursu, więc myślę że należy spokojnie poczekać na dokończenie spotkań, które przecież były orginalnie w sobotnim OOP.

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Originally Posted by Skipper
Mecz się nie odbył (skończył) ale przecież nie z winy jakiegokolwiek uczestnika konkursu, więc myślę że należy spokojnie poczekać na dokończenie spotkań, które przecież były orginalnie w sobotnim OOP.
Dokladnie nikt nie mial wplywu na deszcz - trzeba poczekac spokojnie na wynik (-i) i dopiero potem zrobic tabele. A poprawisz ( poprawiles ) juz ten typ i koniec dyskusji - tak jest moje zdanie.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 1,808
K
ksu Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 1,808
#5 F.Gon/Dul-Cerm/Vin (1) 1.47 prof
#6 Gonz F.,Dulko-Cermak,Vinci 1set (1) 1.45 milenium

8.tydzien mecz sie nie odbył i co? pudło czy jak?

Strona 5 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, alfa, Lukasz111, burbon, $-man, latajaca_holenderka, aker), 1,930 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,750
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1