|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037 |
10.11 Sargsian-M.Lee 1 1.63
Bilans 21-11
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828 |
Moj typ na dzis: Montevideo, challenger godz. 16.40 (Prof)
Nalbandian - Sa 1 1.52
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Ssargsian-M.Lee 1.63 pozdrófka
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 118
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2001
Posty: 118 |
Mój typ na dziś: Sargsian - M. Lee 2 2.0 Prof Pozdroffka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982 |
Oryginalnie wysłał sikor: [qb]
Nie zdarzyło się jeszcze, że podałem typ po rozpoczęciu meczu. Jeśli się sugerujesz czasami podanymi przez polskie buki to nie moja wina. Każdego dnia organizator tunieju może przesunąć spotkanie np. z godzin porannych na wieczorne z powodu np jego atrakcyjności.[/qb] Tak się składa , że mecze nie były przesunięte ,a w momencie ukazania się Twojego postu bylem w necie i znałem wszystkie wyniki Z Montevideo łącznie z Twoim. Nie chodzi mi o zabieranie punktów ale żeby nie tworzyc precedensów. Za chwilę każdy będzie podawałtypy po rozpoczęciu i jaki będzie efekt?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119 |
SARGSIAN WYGRA TEN TURNIEJ! a więc: Sargsian-M.Lee 1 @ 1.63
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939 |
Witam
POPP - PHAU typ 1 kurs 1.6
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 201
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2001
Posty: 201 |
moj typ na 10.11
SARGSIAN - LEE 2
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953 |
09.11
1.raf 22-10 2.eternally 21-11 sikor 21-11 grelinho 21-11 denis 21-11 3.cpt.shriner 20-12 Kura 20-12 4.sexmis 19-13 5.Prem$ 18-14 6.kemp 17-15 amRO 17-15 7.Maciejev 16-16 8.juan_carlos 15-17 9.RAFTER 14-18 10.1Piotrek 12-20 11.Muniek 10-22 12.Elgato 7-25 Gall 7-25 13.Malami 2-38 RyanGiggs 2-38
Prem$ zmiana "+" na "-" gdyz trzy dni temu podales typ na mecz, ktory juz trwal sikor zmiana "+" na "-". Podales typ meczu, ktorego wynik juz byl znany. Sorry...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765 |
W imieniu KEMPA : Popp-Phau 1 1.6
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
typ na dziś
297 2 Nalbandian-Sa 1.52 2.15 10/16.40 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695 |
Oryginalnie wysłał Elgato: [qb]
Tak się składa , że mecze nie były przesunięte ,a w momencie ukazania się Twojego postu bylem w necie i znałem wszystkie wyniki Z Montevideo łącznie z Twoim. Nie chodzi mi o zabieranie punktów ale żeby nie tworzyc precedensów. Za chwilę każdy będzie podawałtypy po rozpoczęciu i jaki będzie efekt?[/qb] Możesz podać o jaki typ chodzi i z którego dnia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982 |
Oryginalnie wysłał sikor: [qb]07-11-2001 r. Montevideo-challenger-clay
Saretta Flavio - Eltis Gaston 1 Prof kurs 1,63[/qb] Chodzi mi o ten mecz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Ranking 10.11
1.raf 23-10 2.eternally 22-11 denis 22-11 3.grelinho 21-12 sikor 21-12 cpt.shrinner 21-12 Kura 21-12 4.sexmis 20-13 5.Prem$ 19-14 6.kemp 18-15 amRO 18-15 7.Maciejev 16-17 8.juan_carlos 15-18 RAFTER 15-18 9.1Piotrek 12-21 10.Muniek 10-23 11.Elgato 8-25 12.gall 7-26 13.Malami 2-31 RyanGiggs 2-31
typu nie podali : sikor,1Piotrek,Muniek,i RyanGiggs
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
typ na 11.11 z nike.sk
848 1 Nagyová H. Schnyderová P. 1.70 1.90
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581 |
na dzisiaj: agassi rafter 2 1.85 i w imieniu malami: agassi rafter 2 1.85
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765 |
Hej ! Mój debelek plecki przyjąl wiec...16-17 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Typ na dzis : Nalband.-F.Gonzal. 1 1.5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119 |
Wessels-Popp 1 @ 1.8 To wejdzie !!!
|
|
|
Link skopiowany do schowka