Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 11 1 2 3 10 11
#1262417 30/05/2007 23:47
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Poprzedni temat.

Moze polecicie jakies dobre seriale, moja klasfikacja seriali z ktorych jestem zadowolony prezentuje sie tak:

Jericho
24
PB
Lost
Heroes
4400

Cos innego, warte uwagi?

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Rome, The Tudors ...

Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
A Tvp1 na którym odcinku 4400 przestała nadawanie tego serialu?
Pomóżcie bo nie wiem który odcinek mam teraz ściągać...

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Dexter
CSI
The Unit
Joey
Detektyw Monk

The Tudors o Henryku VIII, ble tongue

Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,234
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,234
Moda na sukces laugh Tylko że kilka miesięcy będziesz musiał poświęcić na to laugh

Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Pierwsze z brzegu warte polecenia.The Shield, House, Rescue Me...w cholere tego jest. smile

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Battlestar Galactica

Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
That 70s Show smile

Dołączył: Feb 2007
Posty: 992
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2007
Posty: 992
Dziś o 22.50 na TVN7 Donnie Darko

Donnie Darko odznacza się wybitną inteligencją, ciętym dowcipem i bujną wyobraźnią. Życie stanowi dla niego zagadkę, której nikt nie potrafi rozwiązać. Gdy w nocy na pokój Donniego spada silnik odrzutowy, chłopiec cudem unika śmierci. Chwilę wcześniej wywabił go z domu wielki królik Frank i przekazał informacje o zbliżającej się zagładzie ludzkości. Następnego dnia wszyscy są pod wrażeniem niezwykłego ocalenia Donniego. Ale demoniczny królik na stałe zagościł w życiu nastolatka. Wkrótce zaczynają się dziać dziwne rzeczy.

Świetny film dający do myślenia z dobrą muzyką w tle. Niektórych zdaniem zbliżony do Efektu Motyla, jednak o wiele lepszy. Jak dla mnie wspólnie z Vanilla Sky (Abre Los Ojos) (najlepsza ścięzka dzwiękowa ever grin ) jeden z najlepszych filmów. Warto!!

P.S. Jeden z niewielu filmów po których płakałem smile

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
The Tudors świetny serial!

Aczkolwiek tylko dla tych co na słowo "historia", nie dostają dreszczy tongue

Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
A kto może polecić dobrą stronę z napisami (mogą być angielskie) do filmosów ?

Pozdrawiam

SLAV

Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Ściągnij sobie program napi-projekt.Ja teraz ściągam napisy z jego pomocą smile

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Oglądaliście już traveler? Jakieś opinie?

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by Kameleon
Oglądaliście już traveler? Jakieś opinie?

ogladalem i mi sie podoba smile troche za duzo podobienstw do PB...

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499
Originally Posted by Kameleon
Oglądaliście już traveler? Jakieś opinie?
Trzeba oglądnąć z 5 pierwszych odcinków, na razie wydaje się trochę wtórny(PB sezon2-jak kolega wyżej zauważył). No i ta ucieczka mało realistyczna w 1 odcinku, ale można się przyzwyczajić oglądając te amerykańskie seriale. grin

Ja dziś odświeże sobie "Drogę do zatracenia" 23.00 POLSAT. Nawet spoko filmik, raz go oglądałem i to dość dawno. tongue

Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Originally Posted by Randall
Ściągnij sobie program napi-projekt.Ja teraz ściągam napisy z jego pomocą smile

Dzięki Randall, właśnie czegoś takiego szukałem smile

Pozdrawiam

SLAV

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Hidden Palms
Johnny Miller był szczęśliwym, spokojnym 15-letnim chłopcem, który otrzymywał dobre stopnie w szkole, a także miał świetne wyniki w dyscyplinach sportowych... aż do pewnego wieczoru, kiedy to jego ojciec popełnił samobójstwo.
Obecnie, rok po tragedii, Johny mieszka w słonecznym mieście Palm Springs wraz ze swoją matką i jej nowym mężem.
Patrząc z boku, Palm Springs wygląda jak raj na ziemi, baseny, pola golfowe i dyskoteki. Ale kiedy Johny poznaje sekrety i kłamstwa swoich sąsiadów, które zaczynają wychodzić na wierzch, wtedy on i jego rodzina zaczynają sobie zadawać pytanie: jak dobrze znasz ludzi, w których sąsiedztwie mieszkasz?


Czy ktoś oglądał ten serial i jest w stanie coś powiedzieć czy warto poświęcić mu trochę czasu ?

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by Kameleon
Dexter

thx, naprawde niezly, taki inny smile

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
Originally Posted by Experto
Poprzedni temat.

Moze polecicie jakies dobre seriale, moja klasfikacja seriali z ktorych jestem zadowolony prezentuje sie tak:

Jericho
24
PB
Lost
Heroes
4400

Cos innego, warte uwagi?

Rodzina Soprano i długo, długo nic
potem Black Donnellys, Early Edition, Gracze (Playmakers)

Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639
Dexter ... Jakies poltora miesiaca temu obejrzalem trzynasty odcinek tego serialu... I nie moge znalesc juz dalszych jego czesci. Wie moze ktos jak dluga jest przerwa w nadawaniu serialu ? Czy moze w ogole nie ma przerwy a ja nieudolnie probuje szukac dalszych czesci ?

Ogladam teraz Heroes i wkrecil mi sie niezle. Jednak miejscami ogladam jeszcze ulubiona bajke mego dziecinstwa Capitan Tsubasa smile Szkoda, ze nie sa to wszystkie odcinki tej kultowej bajki, ale Road to 2002 All Episodes. Czyli wybrane odcinki, jednak dobierane sa one tak, ze nie traci sie watkow i milo oglada sie w skrocie cala bajke - 52 odcinki. Jest to idealne oderwanie sie od wszystkich seriali typu PB, Dexter czy Heroes. Polecam od siebie ta bajke napewno nie jeden z was dobrze ja kojarzy smile

Pozdrawiam

Pozdrawiam

Strona 1 z 11 1 2 3 10 11

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, rymoholik, $-man, latajaca_holenderka, alfa, Lukasz111, Sensei, JelineK, ANZELMO), 2,558 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,343
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1