|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 365
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2003
Posty: 365 |
Oryginalnie wysłał majkel: [qb]clijsters podobno bolala kostka, a i tak awansowala do finalu - chociaz w drugim secie juz musiala troche sie napracowac...[/qb] MAJKEL ja nie mowie ze Ferrero przegra tylko zeby przed postawieniem na niego i podczas analizy wziasc to pod uwage.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064 |
jaki tu sie swietny poziom zrobil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> marat safin glupek, ferrero ogoras... no pieknie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772 |
Federer-Ferrero 1 1.35 (STS) i do tego dokladny wynik 3:1 dla Federera
Pascual/Suarez- Kuznet./Likhov. 1 1.45 (STS)
POWODZENIA
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 878
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2003
Posty: 878 |
Ja mam przeczucie, że będzie dzisiaj 3-1 dla Federera i postawiłem tak, a kurs w profie 3,50!! Myśę, że Federer pokona hiszpana, tyle że Ferrero jednego seta urwie, gdziesz przy stanie 2-0 dla Szwajcara. Oby się sprawdziło, choć to tylko przeczucie. Powodzenia wszystkim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 365
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2003
Posty: 365 |
Oryginalnie wysłał petev: [qb]jaki tu sie swietny poziom zrobil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> marat safin glupek, ferrero ogoras... no pieknie...[/qb] Zwroc Petev uwage ze wiekszosc normalnych forumowiczow spasowala ze wzgledu na ten zenujacy poziom...Miejmy tylko nadzieje ze po AO wiekszosc z tych "tenisowych oszolomow" przestanie zagladac i spokojnie bedziemy mogli wrocic do dykutowania i analizowania szans oraz typow. Zycze tego tam wszystkim
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100 |
A ja jako zagorzaly fan Safina zaryzykuje stwierdzenie ze stac go na wygranie AO. Wierzylem w niego calym sercem, o czym swiadcza moje poprzednie posty, ale myslalem ze bedzie dzis naprawde wypruty. A tu niespodzianka. Wygladal bardzo dobrze jak na kogos kto mial takie maratony za soba. W piatym secie wygladal lepiej niz w pod koniec meczu z roddickiem. Dlatego sadze ze final bedzie pieknym widowiskiem i jesli buki znowu wystawia kursy typu 1,3-2,5 i wzwyz to napewno popre safina. A jesli beda bardziej kursy wyrownane to z czysta przyjemnoscia mu pokibicuje jak zawsze. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100 |
I jeszcze ciekawostka po angielsku: Never bet at short odds against champions. That is a simple betting rule that thousands of Australian Open punters ignored when Marat Safin faced Andy Roddick in the pick of the men's singles quarter-finals games and, boy, didn’t the Russian make them pay for underestimating him The biggest individual bet we took on Safin was $1000 at 3.65, whereas there were plenty of four- and five-figure wagers on Roddick at 1.36 and worse. Mam tlumaczyc skupie sie na najlepszym: Bylo bardzo duzo zakladow cztero i piecio cyfrowych na Roddicka za 1.36 i mniej. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Szkoda ze nieprzedstawili takiej statystyki dzisiaj buhehehehe. Bo jesli przed rodalem jeszcze kilka osob wierzylo, to przed aggasim juz naprawde niewielu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 71
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2002
Posty: 71 |
Tomimi oszolom to możesz se na ojca mówić. I wiem w co oni grają, ale zwróć uwagę, jakich Ferrero dotychczas miał przeciwników. Może na clayu i jest dobry, ale sory, na nawierzchni w Aus Open to Ferrero przy Federerze jest OGORAS i bede sie tego trzymal. A co do tenisowych glupków, to jeśli chcesz takowych zobaczyć to popatrz sobie na kolesi robiących analizy w challengerze w Heilbronn, granym obecnie. Szczególnie ucieszyła mnie dzisiejsza porażka faworyzowanego przez co poniektórych van Lottuma
Tak trzymać chłopaki :>
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100 |
Dzisiaj zagram Federera. Ferrero slaby nie jest ale, nie jest w pelni zdrow a federer jest w wysmienitej formie. Dlatego mimo wszystko Szwajcar i piekny final!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 365
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2003
Posty: 365 |
Oryginalnie wysłał elenes: [qb]I jeszcze ciekawostka po angielsku: Never bet at short odds against champions. That is a simple betting rule that thousands of Australian Open punters ignored when Marat Safin faced Andy Roddick in the pick of the men's singles quarter-finals games and, boy, didn’t the Russian make them pay for underestimating him The biggest individual bet we took on Safin was $1000 at 3.65, whereas there were plenty of four- and five-figure wagers on Roddick at 1.36 and worse. Mam tlumaczyc skupie sie na najlepszym: Bylo bardzo duzo zakladow cztero i piecio cyfrowych na Roddicka za 1.36 i mniej. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Szkoda ze nieprzedstawili takiej statystyki dzisiaj buhehehehe. Bo jesli przed rodalem jeszcze kilka osob wierzylo, to przed aggasim juz naprawde niewielu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] Moglbys podac skad masz tego typu informacje???
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 365
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2003
Posty: 365 |
Oryginalnie wysłał murgenik: [qb]Tomimi oszolom to możesz se na ojca mówić. I wiem w co oni grają, ale zwróć uwagę, jakich Ferrero dotychczas miał przeciwników. Może na clayu i jest dobry, ale sory, na nawierzchni w Aus Open to Ferrero przy Federerze jest OGORAS i bede sie tego trzymal. A co do tenisowych glupków, to jeśli chcesz takowych zobaczyć to popatrz sobie na kolesi robiących analizy w challengerze w Heilbronn, granym obecnie. Szczególnie ucieszyła mnie dzisiejsza porażka faworyzowanego przez co poniektórych van Lottuma
Tak trzymać chłopaki :>[/qb] Wybacz ale nie wciagniesz mnie w polemike na takim poziomie bo to i nie miejsce i checi jakos nie mam aby jakis mlokos zwracal sie do mnie w ten sposob a pewnie innych marnie tez to interesuje. Wiec prosze podaj argumenty a nie wyzwiska ok? Pozdrwawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061 |
Oryginalnie wysłał murgenik: [qb] Może na clayu i jest dobry, ale sory, na nawierzchni w Aus Open to Ferrero przy Federerze jest OGORAS i bede sie tego trzymal. [/qb] Ale z ciebie IDIOTA "I BEDE SIE TEGO TRZYMAL".Jesli zawodnik dochodzi do polfinalu to znaczy ze jest slaby ? Jakby sobie nie radzil to by szybko odpadl a on zaszedl do najlepszej czworki !!! Szczególnie ucieszyła mnie dzisiejsza porażka faworyzowanego przez co poniektórych van Lottuma Mam nadzieje ze na swiecie nie ma az tak duzo takich pojebow 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 68
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2003
Posty: 68 |
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Andrev: mam nadzieje,że Federer szybko wygra lub Hiszpan skreczuje,aby więcej czasu miał na finał. A bilans Szwajcara z Safinem o ile się nie myle to 3-1 na korzyść [ Linked Image] Dokładnie Andrev, bilans 3-1 dla Rogera, Safin jedyny raz wygral ostatnie ich spotkanie w 2002 u siebie w Moskwie 7-5 6-4. Także jutro szybciutko 3-0 z Juanem i czekamy na drugie w karierze zwycięstwo Rogera w Wielkim Szlemie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406 |
Cholera! Robię analizy do Heliborn open, chyba powinienem się powiesić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Mam pytanie do moderatorów:
Czy istnieje możliwość aby niektóre tematy były częściowo zamknięte, tzn. niezaproszeni nie mogą pisać
Jeżeli tego nie zmienicie to zostanie wam banda nie wiadomo kogo, znająca się na niewiadomo czym.
Jeśli jeszcze nie zauważyliście to sprawdzcie sobie ilu niedobitków ze starszych typerów pozostało na waszym forum
Chyba, że wam to wisi i zależy wam tylko na ilości postów i kliknięć
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100 |
Oczywiscie ze moge podac onthepunt.com a info pochodzi od buka CENTREBET! Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,198
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 1,198 |
Oryginalnie wysłał Admin?: [qb]O tydzień później rozpocznie się przyszłoroczny Australian Open. Czy mimo swojego wieku Andre Agassi utrzyma formę i zdoła po raz kolejny sięgnąć po mistrzowski tytuł? [/qb] Trzeba to zmienić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 234
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2003
Posty: 234 |
Ktoś sie orientuje o której godzinie jest transmisja Federera? byłbym wdzięczny za info
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 706
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 706 |
Z tego co widze na livescore to o 7 rano czasu polskiego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 706
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 706 |
Oryginalnie wysłał HAGIi: [qb]o 9:30[/qb] Dzieki Hagii bo przez livescore bym wstal o 7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|