Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
#126312 29/01/2004 19:57
Dołączył: Dec 2003
Posty: 365
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 365
Quote
Oryginalnie wysłał majkel:
[qb]clijsters podobno bolala kostka, a i tak awansowala do finalu - chociaz w drugim secie juz musiala troche sie napracowac...[/qb]
MAJKEL ja nie mowie ze Ferrero przegra tylko zeby przed postawieniem na niego i podczas analizy wziasc to pod uwage.

Bonus: Unibet
#126313 29/01/2004 20:25
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
jaki tu sie swietny poziom zrobil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> marat safin glupek, ferrero ogoras... no pieknie...

#126314 29/01/2004 21:26
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Federer-Ferrero 1 1.35 (STS) i do tego dokladny wynik 3:1 dla Federera

Pascual/Suarez- Kuznet./Likhov. 1 1.45 (STS)

POWODZENIA

#126315 29/01/2004 22:00
Dołączył: Feb 2003
Posty: 878
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 878
Ja mam przeczucie, że będzie dzisiaj 3-1 dla Federera i postawiłem tak, a kurs w profie 3,50!! Myśę, że Federer pokona hiszpana, tyle że Ferrero jednego seta urwie, gdziesz przy stanie 2-0 dla Szwajcara. Oby się sprawdziło, choć to tylko przeczucie. Powodzenia wszystkim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#126316 29/01/2004 22:09
Dołączył: Dec 2003
Posty: 365
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 365
Quote
Oryginalnie wysłał petev:
[qb]jaki tu sie swietny poziom zrobil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> marat safin glupek, ferrero ogoras... no pieknie...[/qb]
Zwroc Petev uwage ze wiekszosc normalnych forumowiczow spasowala ze wzgledu na ten zenujacy poziom...Miejmy tylko nadzieje ze po AO wiekszosc z tych "tenisowych oszolomow" przestanie zagladac i spokojnie bedziemy mogli wrocic do dykutowania i analizowania szans oraz typow.
Zycze tego tam wszystkim

#126317 29/01/2004 22:25
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
A ja jako zagorzaly fan Safina zaryzykuje stwierdzenie ze stac go na wygranie AO. Wierzylem w niego calym sercem, o czym swiadcza moje poprzednie posty, ale myslalem ze bedzie dzis naprawde wypruty. A tu niespodzianka. Wygladal bardzo dobrze jak na kogos kto mial takie maratony za soba. W piatym secie wygladal lepiej niz w pod koniec meczu z roddickiem. Dlatego sadze ze final bedzie pieknym widowiskiem i jesli buki znowu wystawia kursy typu 1,3-2,5 i wzwyz to napewno popre safina. A jesli beda bardziej kursy wyrownane to z czysta przyjemnoscia mu pokibicuje jak zawsze. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#126318 29/01/2004 22:32
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
I jeszcze ciekawostka po angielsku:
Never bet at short odds against champions. That is a simple betting rule that thousands of Australian Open punters ignored when Marat Safin faced Andy Roddick in the pick of the men's singles quarter-finals games and, boy, didn&#8217;t the Russian make them pay for underestimating him
The biggest individual bet we took on Safin was $1000 at 3.65, whereas there were plenty of four- and five-figure wagers on Roddick at 1.36 and worse.
Mam tlumaczyc skupie sie na najlepszym:
Bylo bardzo duzo zakladow cztero i piecio cyfrowych na Roddicka za 1.36 i mniej. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Szkoda ze nieprzedstawili takiej statystyki dzisiaj buhehehehe. Bo jesli przed rodalem jeszcze kilka osob wierzylo, to przed aggasim juz naprawde niewielu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#126319 29/01/2004 22:34
Dołączył: May 2002
Posty: 71
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 71
Tomimi oszolom to możesz se na ojca mówić.
I wiem w co oni grają, ale zwróć uwagę, jakich Ferrero dotychczas miał przeciwników.
Może na clayu i jest dobry, ale sory, na nawierzchni w Aus Open to Ferrero przy Federerze jest OGORAS i bede sie tego trzymal.
A co do tenisowych glupków, to jeśli chcesz takowych zobaczyć to popatrz sobie na kolesi robiących analizy w challengerze w Heilbronn, granym obecnie.
Szczególnie ucieszyła mnie dzisiejsza porażka faworyzowanego przez co poniektórych van Lottuma

Tak trzymać chłopaki :>

#126320 29/01/2004 22:42
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
Dzisiaj zagram Federera. Ferrero slaby nie jest ale, nie jest w pelni zdrow a federer jest w wysmienitej formie. Dlatego mimo wszystko Szwajcar i piekny final!

#126321 29/01/2004 22:57
Dołączył: Dec 2003
Posty: 365
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 365
Quote
Oryginalnie wysłał elenes:
[qb]I jeszcze ciekawostka po angielsku:
Never bet at short odds against champions. That is a simple betting rule that thousands of Australian Open punters ignored when Marat Safin faced Andy Roddick in the pick of the men's singles quarter-finals games and, boy, didn&#8217;t the Russian make them pay for underestimating him
The biggest individual bet we took on Safin was $1000 at 3.65, whereas there were plenty of four- and five-figure wagers on Roddick at 1.36 and worse.
Mam tlumaczyc skupie sie na najlepszym:
Bylo bardzo duzo zakladow cztero i piecio cyfrowych na Roddicka za 1.36 i mniej. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Szkoda ze nieprzedstawili takiej statystyki dzisiaj buhehehehe. Bo jesli przed rodalem jeszcze kilka osob wierzylo, to przed aggasim juz naprawde niewielu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Moglbys podac skad masz tego typu informacje???

#126322 29/01/2004 22:59
Dołączył: Dec 2003
Posty: 365
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 365
Quote
Oryginalnie wysłał murgenik:
[qb]Tomimi oszolom to możesz se na ojca mówić.
I wiem w co oni grają, ale zwróć uwagę, jakich Ferrero dotychczas miał przeciwników.
Może na clayu i jest dobry, ale sory, na nawierzchni w Aus Open to Ferrero przy Federerze jest OGORAS i bede sie tego trzymal.
A co do tenisowych glupków, to jeśli chcesz takowych zobaczyć to popatrz sobie na kolesi robiących analizy w challengerze w Heilbronn, granym obecnie.
Szczególnie ucieszyła mnie dzisiejsza porażka faworyzowanego przez co poniektórych van Lottuma

Tak trzymać chłopaki :>[/qb]
Wybacz ale nie wciagniesz mnie w polemike na takim poziomie bo to i nie miejsce i checi jakos nie mam aby jakis mlokos zwracal sie do mnie w ten sposob a pewnie innych marnie tez to interesuje.
Wiec prosze podaj argumenty a nie wyzwiska ok?
Pozdrwawiam

#126323 29/01/2004 23:03
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
Quote
Oryginalnie wysłał murgenik:
[qb]
Może na clayu i jest dobry, ale sory, na nawierzchni w Aus Open to Ferrero przy Federerze jest OGORAS i bede sie tego trzymal.
[/qb]
Ale z ciebie IDIOTA "I BEDE SIE TEGO TRZYMAL".Jesli zawodnik dochodzi do polfinalu to znaczy ze jest slaby ? Jakby sobie nie radzil to by szybko odpadl a on zaszedl do najlepszej czworki !!!

Quote
Szczególnie ucieszyła mnie dzisiejsza porażka faworyzowanego przez co poniektórych van Lottuma
Mam nadzieje ze na swiecie nie ma az tak duzo takich pojebow stop

#126324 29/01/2004 23:37
Dołączył: Oct 2003
Posty: 68
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 68
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Andrev:

mam nadzieje,że Federer szybko wygra lub Hiszpan skreczuje,aby więcej czasu miał na finał.
A bilans Szwajcara z Safinem o ile się nie myle to 3-1 na korzyść
[Linked Image]

Dokładnie Andrev, bilans 3-1 dla Rogera, Safin jedyny raz wygral ostatnie ich spotkanie w 2002 u siebie w Moskwie 7-5 6-4. Także jutro szybciutko 3-0 z Juanem i czekamy na drugie w karierze zwycięstwo Rogera w Wielkim Szlemie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#126325 29/01/2004 23:38
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Cholera! Robię analizy do Heliborn open, chyba powinienem się powiesić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Mam pytanie do moderatorów:

Czy istnieje możliwość aby niektóre tematy były częściowo zamknięte, tzn. niezaproszeni nie mogą pisać

Jeżeli tego nie zmienicie to zostanie wam banda nie wiadomo kogo, znająca się na niewiadomo czym.

Jeśli jeszcze nie zauważyliście to sprawdzcie sobie ilu niedobitków ze starszych typerów pozostało na waszym forum

Chyba, że wam to wisi i zależy wam tylko na ilości postów i kliknięć

#126326 29/01/2004 23:41
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
Oczywiscie ze moge podac onthepunt.com a info pochodzi od buka CENTREBET! Pozdro

#126327 29/01/2004 23:48
Dołączył: May 2003
Posty: 1,198
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,198
Quote
Oryginalnie wysłał Admin?:
[qb]O tydzień później rozpocznie się przyszłoroczny Australian Open. Czy mimo swojego wieku Andre Agassi utrzyma formę i zdoła po raz kolejny sięgnąć po mistrzowski tytuł? [/qb]
Trzeba to zmienić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#126328 30/01/2004 01:10
Dołączył: Sep 2003
Posty: 234
U
enthusiast
enthusiast
U Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 234
Ktoś sie orientuje o której godzinie jest transmisja Federera?
byłbym wdzięczny za info

#126329 30/01/2004 01:26
Dołączył: Nov 2003
Posty: 706
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 706
Z tego co widze na livescore to o 7 rano czasu polskiego.

#126330 30/01/2004 01:29
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
o 9:30

#126331 30/01/2004 01:44
Dołączył: Nov 2003
Posty: 706
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 706
Quote
Oryginalnie wysłał HAGIi:
[qb]o 9:30[/qb]
Dzieki Hagii bo przez livescore bym wstal o 7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 3 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, $-man, burbon, rymoholik, latajaca_holenderka, alfa, forty, Sensei, Akhu), 1,310 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,698
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1