Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 3 1 2 3
#126857 05/02/2004 19:38
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
nowak gra na nadalem kursy 1,5 do 2,1
a stepanek gra z robredo kursy 2,0 do 1,7

i co nie dajesz stepankowi i nowakowi zadnych szans <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

moim zdaniem dopiero po tych 2 spotkaniach mozna bedzie ocenic kto wygra czechy czy hiszpania

pozatym graja na carpecie a to niezbyt ulubiona nawierzchnia hiszpanow(chociaz robredo jest dobry wszedzie)

fortuna czyli prof wystawila calkowicie realne kursy na ten mecz

a hiszpanie masz w expekcie po 1,8 jak odejmiesz w profie podatek to jest to samo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#126858 05/02/2004 19:39
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
na stronie www.daviscup.com [daviscup.com] sa juz podane pary tam tez beda relacje live . Podane sa tazke stacje na ktorych mecze beda pokazywan w TV

#126859 05/02/2004 19:42
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
chodziło o to, że u dwóch buków są odwrócone kursy na mecze, i single.

ja mam zagranych Czechów i uważam, że to oni są faworytami

#126860 05/02/2004 19:49
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
jak dla mnie 2,46 na nadala w profie jest bardzo kuszace... novak to typowe drewno, zero polotu... nadal natomiast juz wielokrotnie pokazal ze ma talent... martwi tylko to ze jest rowiesnikiem Romka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ... poza tym z tego co widze nadal zmiazdzyl ostatnio jirziego... tak wiec z pewnoscia value bet...
pzdr

#126861 05/02/2004 19:54
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
tak, ale nadal prawie wcale nie grywa na carpecie od czasow gdy glownie startowau w challach, a novak zna te nawierzchnia bardzo dobrze

#126862 05/02/2004 20:04
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
gregorrr lapie Twoj punkt widzenia, ale mam kilka zastrzezen... o nadalu ciezko powiedziec ze gdzies gra mniej lub wiecej bo to jest praktycznie dopiero jego drugi zawodowy sezon... przed zeszlorocznym wimbledonem nie gral ani jednego meczu na trawie a doszedl do 3 rundy... nadal poprawia sie z miesiaca na miesiac, zbiera doswiadczenie... poza tym jakby na to nie patrzec jiri w zeszlym roku rozegral mniej meczow na carpecie (7) przy 13 nadala...
ja bynajmniej nie twierdze ze nadal to z pewnoscia wygra jednak w obliczu kursow wystawionych przez profa to jak na moje oko value bet
pozdrawiam

#126863 05/02/2004 20:12
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
uapie twoj punkt widzenia petev <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i zagadzam sie, ze kurs na nadala mimo moich watpliwosci zachecajacy

#126864 05/02/2004 20:38
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
dziwne dla mnie ze nie wystawili do gry Lopeza ktory mial dobry sezon . Mysle ze moze byc taki iz Nadal walnie Novaka a Stepanek wygra z Robredo i bedzie 1-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#126865 05/02/2004 21:11
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
zanim pojde, strace co na frytce zarobione <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

philippoussis-enqvist 2 3.75 /unibet/

dobranoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#126866 06/02/2004 00:45
Dołączył: Dec 2003
Posty: 622
H
addict
addict
H Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 622
witam.

pary mamy takie:

Mark Philippoussis (AUS) vs Thomas Enqvist (SWE)
Lleyton Hewitt (AUS) vs Robin Soderling (SWE)

Vladimir Voltchkov (BLR) vs Igor Andreev (RUS)
Max Mirnyi (BLR) vs Marat Safin (RUS)

Mounir El Aarej (MAR) vs Guillermo Coria (ARG)
Hicham Arazi (MAR) vs David Nalbandian (ARG)

Andrei Pavel (ROM) vs Michel Kratochvil (SUI)
Victor Hanescu (ROM) vs Roger Federer (SUI)

Arnaud Clement (FRA) vs Mario Ancic (CRO)
Thierry Ascione (FRA) vs Ivan Ljubicic (CRO)

Sjeng Schalken (NED) vs Frank Dancevic (CAN)
Martin Verkerk (NED) vs Simon Larose (CAN)

Jiri Novak (CZE) vs Rafael Nadal (ESP)
Radek Stepanek (CZE) vs Tommy Robredo (ESP)

USA-Austria / brak danych

...na poczatek male combo enqvist/hewitt (ako 4.0 ponad)

#126867 06/02/2004 12:14
Dołączył: May 2003
Posty: 1,835
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,835
W tym meczu Mark Philippoussis (AUS) vs Thomas Enqvist (SWE) podobno miały być czysta jedynka a tu klapa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#126868 06/02/2004 12:35
Dołączył: Dec 2003
Posty: 622
H
addict
addict
H Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 622
Quote
Tak oto napisał DJ SACHI:
[qb]W tym meczu Mark Philippoussis (AUS) vs Thomas Enqvist (SWE) podobno miały być czysta jedynka a tu klapa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb]
A kto tak mowil ?
Zawsze czekaj na ostateczne zdanie episkopatu.

...tak sobie mysle:
Moze bialorusini pykna ruskow na dzien dober:
Mirnyi - Safin (1) 2.60
Voltchkov - Andreev (1) 2.10
AKO 5.46 - hmmm...
jak myslicie ?
ja tam talara postawie. i zagram jako single tez leciutko.

#126869 06/02/2004 13:10
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,161
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,161
Witam!!! Według mnie pewnym kandydatem do zwycięstwa w meczu Novak vs. Nadal jest ten drugi. To najlepiej zapowiadający się tenisista na świecie. Co tu gadać. Ostatni ich mecz to zwycięstwo Nadala 6-1 6-3 Różnica mała jest.

#126870 06/02/2004 13:15
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,161
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,161
Mecz ten był rozgrywany na hardzie ale Nadal potrafi grać na wszystkich nawierzchniach. Wynik był uzyskany w tym roku w Auckland a w tamtym roku Robredo pyknął Stepanka 6-4 6-3 na Clayu ale wiadomo to jest Davis cup i całkiem inna motywacja ale dam za małe pieniążki na Hiszpanów. W deblu będzie ciężko. Czeska para i hiszpańska para bardzo dobrze grają w debla więc dla mnie no bet.

#126871 06/02/2004 13:16
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
no wiec wobec Szanownego Episkopatu na co warto dzisiaj stawiac? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#126872 06/02/2004 13:38
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Gregorr no to jesteśmy na duuuuuzym plusie po
Frytce i Enqviscie.

#126873 06/02/2004 13:41
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Nie podawałem tego przed meczem Phillipa z Enqvistem bo myślałem, że jest to ogólnie znana informacja:

PAT CASH is considering applying for a restraining order against Mark Philippoussis, after claiming to have received two threatening phone calls last week.

The bombshell development comes on the eve of Australia's first-round Davis Cup tie which, if Cash decides to pursue his complaint, could affect Philippoussis' preparations ahead of the big clash against Sweden in Adelaide from Friday.

The former Wimbledon winner last night said he was "repeatedly threatened with the most hostile form of physical violence" by Philippoussis. And he said he might make a formal complaint to police about it.

Cash said the enraged Davis Cup star rang him on Wednesday after he publicly blamed pop star Delta Goodrem's presence at the Australian Open for his fourth-round loss.

Philippoussis, who was coached by Cash for 18 months, lost 6-2, 6-2, 6-4 to 50th-seed Moroccan Hicham Arazi.

Later, Cash - talking on Melbourne radio - insinuated that the 19-year-old singer had kept Philippoussis up the previous night.

The 27-year-old then telephoned Cash to vent his fury. Cash said he called Philippoussis back half an hour later to explain his media comments, only to receive the second of "the two most abusive telephone calls I have experienced in my life".

"Both times he completely lost his cool and evidence would seem to suggest that it's pretty clear I hit a nerve," Cash said yesterday before flying to New Zealand.

"I'm not prepared to suffer such a string of foul-mouthed insults - not from anyone, least of all Mark Philippoussis - who I regard as the most blatant waster of talent in the current game of tennis," Cash told The Daily Telegraph yesterday.

"Currently I'm deciding whether to make a formal complaint of his threatening behaviour to the police.

"A restraining order in the build-up to Australia's opening match in their Davis Cup defence against Sweden next week might make interesting reading for him."

Cash revealed Philippoussis had accused him of sabotaging his chances in last year's Wimbledon final by writing in Britain's Sunday Times - on the morning of the final - about Philippoussis' passion for strip clubs and his relationship with Russian beauty Anna Kournikova.

Cash and Philippoussis' working partnership ended in 2000 and the fallout has simmered uneasily beneath the surface.

Cash commented on Tuesday: "It looked like he (Philippoussis) was up all night doing whatever ... getting busy.

Następnym razem będę umieszczał takie Info

#126874 06/02/2004 13:48
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
Ci którzy dalej doszli w Ausralian teraz odpadaja to tylko taka drobna uwaga - woczraj udalo sie z Enqvistem .
Dzisiaj moze Mirnyi - Safin 1 2.60
Kurs naprawde kuszący

#126875 06/02/2004 14:02
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
hmmm podajcie z dwa / trzy zdarzenia na ktore warto dac troszke pieniedzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#126876 06/02/2004 14:07
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,842
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,842
Pavel - Kratochvil 1,25 STS

Strona 1 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, betowiec, forty, rafal08, Sensei, Lukasz111, burbon, 11kera11, ElNinho[mmdea]), 2,825 gości, oraz 13 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,505
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1