Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 24 1 2 5 6 7 8 9 23 24
Szewa #1267016 01/06/2007 07:18
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
Originally Posted by Szewa
http://forum.bettingadvice.com/viewtopic.php?t=64514

Poczytajcie analizy Borata odnośnie tego meczu, jak i pozostałych.

Koleś miażdży laugh

"Poland has just one star, and that is Zurawski."

laugh laugh laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2005
Posty: 129
member
member
Dołączył: May 2005
Posty: 129
Originally Posted by Don Pedro®
Originally Posted by odgdog
Originally Posted by splinter
Wierze Aifla

laugh laugh laugh laugh
Najlepsza część dowcipu laugh

laugh nie zauważyłem tego przy kopiowaniu grin

Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976
Sam właśnie zwróciłem uwagę że ten borat jakies mega kosmiczne akcje tam wyczynia na bettingadvice laugh w końcu nick zobowiązuje!

hynek #1267778 01/06/2007 20:21
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
http://kabarety.tworzymyhistorie.pl/053_hrabi_kobieta.php

Dla mnie najlepszy Skecz w życiu jaki widziałem laugh

Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Przychodzi baba do lekarza z pługiem w plecach a lekarz do
niej:
Orzesz kur**

Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Japończyk rażony piorunem w okulary [wiadomosci.gazeta.pl]

Drzewa powalone, a skośny cały i zdrowy. Znaczy się, że chłop jak dąb, a nawet lepiej smile

Dołączył: May 2004
Posty: 29
newbie
newbie
Dołączył: May 2004
Posty: 29
może nie śmieszne ale ciekawe.Polecam posłuchać na słuchawkach..........
http://www.wrzuta.pl/audio/neIXB89Vsm/

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Komentarze laski dotyczące kompów:

Monika z Cheuma | IPHASH : XJ-8Z-08-V7 | 01.06.2007, 08:20
Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.8.1.4) Gecko/20070515 Firefox/2.0.0.4

Mój chłopak mi mówił że w notbuku który mi podarował a kosztował on 10 tysięcy ojro (czy możecie to sobie wyobrazić?) jest zapora ogniowa Vindows Wista i nic mi nie grozi jak korzystam z internetu. Wy musicie sobie oczywiście kupić i zainstalować antywirusy i antyspyware, no ale tak to jest jak się kupuje komputery za 2000 PLN w markecie.

Monika z Cheuma | IPHASH : XJ-8Z-08-V7 | 01.06.2007, 10:17
Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.8.1.4) Gecko/20070515 Firefox/2.0.0.4

Faktycznie korzystam teraz z Vindowsa XP ponieważ byłam na zakupach w prestiżowym markecie ALMA i korzystając z pobliskiej kafejki intranetowej postanowiłam napisać do Was kochani. Muszę przyznać że Vista jest lepsza bo jest ładniejsza od XP. Na szczęście dla mnie nie jest problemem przestawić się z Visty na XP ponieważ skończyłam kurs obsługi komputera zorganizowany przez urąd pracy w Cheumie.

Monika z Cheuma | IPHASH : BG-NS-JG-60 | 31.05.2007, 15:43
Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.8.1.4) Gecko/20070515 Firefox/2.0.0.4

Phiii... I czym się tu podniecać. Jakomś mientową podróbką Vindowsa. Ja mam najnowszy Vindows Wista w łaptopie za ponad 10 tysięcy ojro który dostałam od mojego chłopaka. Ja bym sie bała strasznie wkładać do mojego łaptopo-notbuka jakiegoś lajnuxa, który pewnie jest z Chin i pewnie rozklei się po miesiącu.

bartmarian | IPHASH : 2H-9K-2B-0J | 01.06.2007, 11:02
Mozilla/5.0 (X11; U; Linux i686 (x86_64); pl; rv:1.8.1.3) Gecko/20070309 Firefox/2.0.0.3

@Monika z Cheuma
"...zorganizowany przez urąd pracy w Cheumie"
Nie mówi się Cheum a Kask

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Komentarz kolesia na onecie pod artykułem o facecie, który się przebudził ze śpiączki:
Quote
Kolejny sukces PIS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!
grin

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258


Z okazji dnia dziecka? tongue

lupus #1269718 02/06/2007 06:33
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by lupus


Z okazji dnia dziecka? tongue
Chyba nie ten dział...

lupus #1269719 02/06/2007 06:34
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891


laugh

Stoin #1269799 02/06/2007 08:12
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by Stoin


laugh

Emu to struś australijski z rzędu kazuarowych (obejmujem ptaki zamieszkujące Australię)

Struś to ptak z rzędu strusie (zamieszkują Afrykę), a podgatunkiem strusia nie jest napewno Emu.


Człowiek, który zadzwonił do tej "informacji" skompromitował się swoją własną bronią, dziwne tylko, że w informacji siedział jakiś "Pan", który nie widział co to jest Emu wink

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Zapewne było, ale chyba warte odświeżenia wink



"...żeby Pan zlikwidował światło u Szczupaka... "


Fanka Radia Maryja [?] grin

Stoin #1269947 02/06/2007 17:00
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Originally Posted by Stoin


laugh

Pochodna wielbłąda laugh
Za moje pieniądze pan tam siedzi ?? grin

Dołączył: Mar 2005
Posty: 844
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 844
[Linked Image]

Re-match Ligi Mistrzów

Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Originally Posted by SenDPL
Re-match Ligi Mistrzów
Nie ma letko. Azerowię będą musieli udawać Milan laugh

Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Originally Posted by Master.com back
Originally Posted by Stoin


laugh

Emu to struś australijski z rzędu kazuarowych (obejmujem ptaki zamieszkujące Australię)

Struś to ptak z rzędu strusie (zamieszkują Afrykę), a podgatunkiem strusia nie jest napewno Emu.


Człowiek, który zadzwonił do tej "informacji" skompromitował się swoją własną bronią, dziwne tylko, że w informacji siedział jakiś "Pan", który nie widział co to jest Emu wink


No czy ja wiem czy to az taka kompromitacja dzwoniacego. Jak sam napisales EMU TO STRUŚ tyle ze z Australii smile

Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Emu tylko potocznie sie nazywa strusiem.
w rzeczywistości to inny gatunek z innej rodziny.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Stru%C5%9B
http://pl.wikipedia.org/wiki/Emu

maycj #1271539 03/06/2007 00:32
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
[Linked Image]

Co by tu zagrać [Linked Image]

Strona 7 z 24 1 2 5 6 7 8 9 23 24

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (forty, ANZELMO, Lukasz111, betowiec), 1,787 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,334
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1