|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689 |
Nie jesteś pierwszy i nie ostatnio na tym forum co spektakularnie rzuca a za tydzień dalej gra 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
|
|
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318 |
Dla mnie również nie jest to sposób zarabiania na życie ale hobby 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929 |
Dobra Michał, trzymamy Cię za słowo. Wara mi się pojawić na QCZ :GRIN:  yyyyy ????
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Dobra Michał, trzymamy Cię za słowo. Wara mi się pojawić na QCZ :GRIN:  yyyyy ???? quasi czat 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
Kiedy stawiam 3000 zl to uwielbiam kiedy wynik rozstrzyga sie w ostatnich minutach taki juz jestem i sie nie zmienie co czlowiek to inne potrzeby. swiete slowa , nie ma nic bardziej irytujacego gdy np. grasz over 2.5 i po 10min jest pozamiatane , nic tylko sie pochlastac za brak emocji 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
To jak się pojawi na quasi czat ostrzeżeni może ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,576 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,576 Likes: 11 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929 |
-error] Dobra Michał, trzymamy Cię za słowo. Wara mi się pojawić na QCZ :GRIN:  yyyyy ???? quasi czat  aha  bo juz sie balem.... 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
Grasz kursy @1.20 źle Grasz @1.80 źle Grasz progresją 20 dni jesteś na spory + masz chwiejną psychike grasz za całość źle Grasz płatne typy w miare Ci idzie ponosi Cie wtapiasz źle Grasz na chybił trafił źle
Musisz już powiedzieć sobie Pass :D:D:D
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Ja też kiedyś nie wyobrażałem sobie dnia bez grania, analizowania, śledzenia w nocy wyników na żywo. Od kiedy zacząłem pracować, rzadko gram, najczęściej bez analiz, poprostu zaglądam od czasu do czasu w ofertę i to co na pierwszy rzut oka wydaje mi sie interesujące to gram - efekt jest taki, że idzie mi lepiej niż gdy spędzałem po 5-10 h dziennie na analizowaniu, układaniu kuponów itd.
|
|
|
Link skopiowany do schowka