Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 3 1 2 3
#1275265 04/06/2007 06:08
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808
Z mojego życia skreślam zakłady bukmacherskie! uważam iż one są głupie, beznajdziejne i do tego nie przynosza korzysci.
wady:
strata kolegow
strata czasu
strata kasy
strata lepszego spedzenia czasu
i jeszcze wiecej.. nei chce mi sie wymieniac

Jaki to jest sens życia jak grasz?

Wstajesz rano robisz analize 1-2h, patrzenie wynikow 10h. Wszystko d oczasu wchodzi. Zostaej jeden mecz i WTOPA mad

Czyli caly dzien wtopa. A przez ten czas mogles zaocszczedzic kase, wyjsc gdzies z kolegami itp. a tak G*WNO!!

:STOP: BUKMACHERSTWIE!

P.S ide na truskawki odrobi to co stracilem... pozdro dla tych co słali mi wyniki i w ogole za analizy itp.

jest ktos za?

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2006
Posty: 6,503
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 6,503
podpisuje sie obiema rekami tongue

Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808
rozumiem mozna co jakis czas obstawic, ale nie ciagle i same wtopy. Wyobrazcie sobie, ze moj kumpel gral codziennie w maju i ani jeden kupon mu nie wszedl!!!!!!!!! czyli caly maj mozna wykreslic z jego zycia...

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Wielu już było takich jak Ty, z takimi deklaracjami wink

Mnie się wydaje czy Ty miałeś nick uzależniony_91? :GRIN:

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Zastanawia mnie tylko w tym, po co siedzieć te 10 godzin i śledzić wyniki? Przecież w tym czasie, możesz spotakć się z kumplami/dziewczyną, nie tracisz czasu i z listy już spadają 3 punkty wink
Tylko ta kasa ... blush

Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808
Originally Posted by shane
Wielu już było takich jak Ty, z takimi deklaracjami wink

Mnie się wydaje czy Ty miałeś nick uzależniony_91? :GRIN:
Mialem smile

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Dobra Michał, trzymamy Cię za słowo. Wara mi się pojawić na QCZ :GRIN:

wink

Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808
Originally Posted by [T
-error]Zastanawia mnie tylko w tym, po co siedzieć te 10 godzin i śledzić wyniki? Przecież w tym czasie, możesz spotakć się z kumplami/dziewczyną, nie tracisz czasu i z listy już spadają 3 punkty wink
Tylko ta kasa ... blush
jak nie siedzisz przed wynikami to juz nie mozesz wytrzymac. Weszlo czy nie? wygrali?? i tylko sie zastanawiasz. lepiej odpuscis gre i zyc spokojnie. Mniej strsu przynajmniej. Ja tka robie i tyle smile

Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808
Originally Posted by shane
Dobra Michał, trzymamy Cię za słowo. Wara mi się pojawić na QCZ :GRIN:

wink
Od czasu do czasu zagram jakis kuponik smile papa

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Nie mam więcej pytań .... laugh

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Temat do kasacji laugh

Dołączył: Apr 2007
Posty: 130
member
member
Dołączył: Apr 2007
Posty: 130
Ja juz nie gram od ponad miesiaca i zyje mi sie lepiej tzn. bezstresowo. Nie wstaje rano i nie mysle co tu zagrac i nie robie tych durnych analiz codziennie. Teraz sie wylamalem i zagralem tasme za 5zl na Reprezentacje i wygralem 30zl na cukierki. Jedyne co gram i jestem zadowolony to od wlasnie tego ponad miesiaca w SUPERTOTO. Sa tam analizy ale przynajmniej raz na tydzien i calkiem inne emocje, bardziej zdrowe laugh

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Kolega tutaj zauważył, że stracił kolegów , przyjaciół itd. To ja inaczej dzięki obstawianiu i działaności w tym sektorze poznałem wspaniałych ludzi, którzy stali się dla mnie przyjaciółmi. Gdyby nie bukmacherka nie poznałbym ich. Dzięki nim stałem się innym człowiekiem. Poza tym jak już zostało zauważone w temacie w czasie trwania meczów może iść z przyjaciółmi do kina, na rower czy na imprezę. Ja podczas trwania wydarzeń sportowych ruszam z przyjaciółmi w miasto, bo są oni dla mnie ważną częścią mojego życia. Jeśli chodzi o trafianie to Maj był dla mnie udany. W każdym razie nie można poddawać się i trzeba walczyć dalej. Ja powiem, że trochę podzielam zdanie tutaj kolegi co założył temat, ale w jednym punkcie. Gram już trochę i zauważam co raz bardziej, że trzeba bardziej na rynku bukmacherskim zachowywać się jak wytrwany rekin giełdowy. Nie muszę grać codziennie a może wystarczy tylko raz na dwa tygodnie. Obserwuje rynek bukmacherskim niczym giełdowym. Śledze różne rynki i kiedy widzę słabość jakiejś drużyny czy też problemy to wtedy gram przeciw niej. Granie na siłę nie przynosi dobrego efektu w końcówce tego sezonu własnie robiłem eksperymentu i efekt zły. Dlatego grajmy z głową i spokojnie. Trzymajmy się własnym zasad, lig które lubimy a efekt będzie naprawdę dobry. Życzę wam wytrwałości w tym co robicie.

.::Think Twice::. Ignorator.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by __Michal__
Originally Posted by [T
-error]Zastanawia mnie tylko w tym, po co siedzieć te 10 godzin i śledzić wyniki? Przecież w tym czasie, możesz spotakć się z kumplami/dziewczyną, nie tracisz czasu i z listy już spadają 3 punkty wink
Tylko ta kasa ... blush
jak nie siedzisz przed wynikami to juz nie mozesz wytrzymac. Weszlo czy nie? wygrali?? i tylko sie zastanawiasz. lepiej odpuscis gre i zyc spokojnie. Mniej strsu przynajmniej. Ja tka robie i tyle smile

AS.Romek tez rzucal granie...

uzalezniony91, spokojnie, po Twoim nicku mozna stwierdzic ze chyba masz dopiero 16 lat, pojdziesz do pracy bedziesz stawial wyplaty, piekna sprawa grin

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by Experto
Originally Posted by __Michal__
Originally Posted by [T
-error]Zastanawia mnie tylko w tym, po co siedzieć te 10 godzin i śledzić wyniki? Przecież w tym czasie, możesz spotakć się z kumplami/dziewczyną, nie tracisz czasu i z listy już spadają 3 punkty wink
Tylko ta kasa ... blush
jak nie siedzisz przed wynikami to juz nie mozesz wytrzymac. Weszlo czy nie? wygrali?? i tylko sie zastanawiasz. lepiej odpuscis gre i zyc spokojnie. Mniej strsu przynajmniej. Ja tka robie i tyle smile

AS.Romek tez rzucal granie...

uzalezniony91, spokojnie, po Twoim nicku mozna stwierdzic ze chyba masz dopiero 16 lat, pojdziesz do pracy bedziesz stawial wyplaty, piekna sprawa grin

Taa, a później będzie czekał do pierwszego na następną wypłatę, bo na chleb nie będzie laugh

Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
(J) Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
Originally Posted by __Michal__
Originally Posted by shane
Dobra Michał, trzymamy Cię za słowo. Wara mi się pojawić na QCZ :GRIN:

wink
Od czasu do czasu zagram jakis kuponik smile papa

laugh laugh laugh
Bez komentarza smile

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by __Michal__
Originally Posted by shane
Dobra Michał, trzymamy Cię za słowo. Wara mi się pojawić na QCZ :GRIN:

wink
Od czasu do czasu zagram jakis kuponik smile papa

od wyplaty do wyplaty pewnie sonar

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Originally Posted by Experto
pojdziesz do pracy bedziesz stawial wyplaty, piekna sprawa grin

rzeczywiście super sprawa smile hehe

a może zrobimy strajk ? ostatnio to jest w modzie smile powiemy, że to zrujnowało nasze portfele i domagamy sie darmowych bonów co miesiac na kwote minimum 100pln aby się odgryźć smile

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Gorzej jak to co utyra przez miesiąc przegra wink . Czasem najlepiej zrobić sobie przerwę taki odpoczynek i regeneracja dobrze robi znam to z własnego przykładu i powiem szczerze iż to działa spróbuj i sam się przekonaj smile

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,034
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,034
10 godzin przed live laugh to juz proponaowałbym leczyć się od uzależnienia choć z drugiej strony zamiast bezsensowanie gapić się w cyferki w tym czasie możeesz pomysleć o czymś na nowy dzień, przynajmniej nie tracisz czasu jak już musisz przy tym siedzieć.

Strona 1 z 3 1 2 3

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (alfa, forty, rafal08, latajaca_holenderka, rymoholik, aker, $-man, kamel, Sensei), 2,483 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,299
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1