|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808 |
Z mojego życia skreślam zakłady bukmacherskie! uważam iż one są głupie, beznajdziejne i do tego nie przynosza korzysci. wady: strata kolegow strata czasu strata kasy strata lepszego spedzenia czasu i jeszcze wiecej.. nei chce mi sie wymieniac Jaki to jest sens życia jak grasz? Wstajesz rano robisz analize 1-2h, patrzenie wynikow 10h. Wszystko d oczasu wchodzi. Zostaej jeden mecz i WTOPA  Czyli caly dzien wtopa. A przez ten czas mogles zaocszczedzic kase, wyjsc gdzies z kolegami itp. a tak G*WNO!! :STOP: BUKMACHERSTWIE! P.S ide na truskawki odrobi to co stracilem... pozdro dla tych co słali mi wyniki i w ogole za analizy itp. jest ktos za?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 6,503
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 6,503 |
podpisuje sie obiema rekami 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808 |
rozumiem mozna co jakis czas obstawic, ale nie ciagle i same wtopy. Wyobrazcie sobie, ze moj kumpel gral codziennie w maju i ani jeden kupon mu nie wszedl!!!!!!!!! czyli caly maj mozna wykreslic z jego zycia...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Wielu już było takich jak Ty, z takimi deklaracjami  Mnie się wydaje czy Ty miałeś nick uzależniony_91? :GRIN:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Zastanawia mnie tylko w tym, po co siedzieć te 10 godzin i śledzić wyniki? Przecież w tym czasie, możesz spotakć się z kumplami/dziewczyną, nie tracisz czasu i z listy już spadają 3 punkty  Tylko ta kasa ... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808 |
Wielu już było takich jak Ty, z takimi deklaracjami  Mnie się wydaje czy Ty miałeś nick uzależniony_91? :GRIN: Mialem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Dobra Michał, trzymamy Cię za słowo. Wara mi się pojawić na QCZ :GRIN: 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808 |
-error]Zastanawia mnie tylko w tym, po co siedzieć te 10 godzin i śledzić wyniki? Przecież w tym czasie, możesz spotakć się z kumplami/dziewczyną, nie tracisz czasu i z listy już spadają 3 punkty  Tylko ta kasa ...  jak nie siedzisz przed wynikami to juz nie mozesz wytrzymac. Weszlo czy nie? wygrali?? i tylko sie zastanawiasz. lepiej odpuscis gre i zyc spokojnie. Mniej strsu przynajmniej. Ja tka robie i tyle 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808 |
Dobra Michał, trzymamy Cię za słowo. Wara mi się pojawić na QCZ :GRIN:  Od czasu do czasu zagram jakis kuponik 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Nie mam więcej pytań .... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Temat do kasacji 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 130
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2007
Posty: 130 |
Ja juz nie gram od ponad miesiaca i zyje mi sie lepiej tzn. bezstresowo. Nie wstaje rano i nie mysle co tu zagrac i nie robie tych durnych analiz codziennie. Teraz sie wylamalem i zagralem tasme za 5zl na Reprezentacje i wygralem 30zl na cukierki. Jedyne co gram i jestem zadowolony to od wlasnie tego ponad miesiaca w SUPERTOTO. Sa tam analizy ale przynajmniej raz na tydzien i calkiem inne emocje, bardziej zdrowe 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789 |
Kolega tutaj zauważył, że stracił kolegów , przyjaciół itd. To ja inaczej dzięki obstawianiu i działaności w tym sektorze poznałem wspaniałych ludzi, którzy stali się dla mnie przyjaciółmi. Gdyby nie bukmacherka nie poznałbym ich. Dzięki nim stałem się innym człowiekiem. Poza tym jak już zostało zauważone w temacie w czasie trwania meczów może iść z przyjaciółmi do kina, na rower czy na imprezę. Ja podczas trwania wydarzeń sportowych ruszam z przyjaciółmi w miasto, bo są oni dla mnie ważną częścią mojego życia. Jeśli chodzi o trafianie to Maj był dla mnie udany. W każdym razie nie można poddawać się i trzeba walczyć dalej. Ja powiem, że trochę podzielam zdanie tutaj kolegi co założył temat, ale w jednym punkcie. Gram już trochę i zauważam co raz bardziej, że trzeba bardziej na rynku bukmacherskim zachowywać się jak wytrwany rekin giełdowy. Nie muszę grać codziennie a może wystarczy tylko raz na dwa tygodnie. Obserwuje rynek bukmacherskim niczym giełdowym. Śledze różne rynki i kiedy widzę słabość jakiejś drużyny czy też problemy to wtedy gram przeciw niej. Granie na siłę nie przynosi dobrego efektu w końcówce tego sezonu własnie robiłem eksperymentu i efekt zły. Dlatego grajmy z głową i spokojnie. Trzymajmy się własnym zasad, lig które lubimy a efekt będzie naprawdę dobry. Życzę wam wytrwałości w tym co robicie.
.::Think Twice::. Ignorator.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
-error]Zastanawia mnie tylko w tym, po co siedzieć te 10 godzin i śledzić wyniki? Przecież w tym czasie, możesz spotakć się z kumplami/dziewczyną, nie tracisz czasu i z listy już spadają 3 punkty  Tylko ta kasa ...  jak nie siedzisz przed wynikami to juz nie mozesz wytrzymac. Weszlo czy nie? wygrali?? i tylko sie zastanawiasz. lepiej odpuscis gre i zyc spokojnie. Mniej strsu przynajmniej. Ja tka robie i tyle  AS.Romek tez rzucal granie... uzalezniony91, spokojnie, po Twoim nicku mozna stwierdzic ze chyba masz dopiero 16 lat, pojdziesz do pracy bedziesz stawial wyplaty, piekna sprawa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
-error]Zastanawia mnie tylko w tym, po co siedzieć te 10 godzin i śledzić wyniki? Przecież w tym czasie, możesz spotakć się z kumplami/dziewczyną, nie tracisz czasu i z listy już spadają 3 punkty  Tylko ta kasa ...  jak nie siedzisz przed wynikami to juz nie mozesz wytrzymac. Weszlo czy nie? wygrali?? i tylko sie zastanawiasz. lepiej odpuscis gre i zyc spokojnie. Mniej strsu przynajmniej. Ja tka robie i tyle  AS.Romek tez rzucal granie... uzalezniony91, spokojnie, po Twoim nicku mozna stwierdzic ze chyba masz dopiero 16 lat, pojdziesz do pracy bedziesz stawial wyplaty, piekna sprawa  Taa, a później będzie czekał do pierwszego na następną wypłatę, bo na chleb nie będzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Dobra Michał, trzymamy Cię za słowo. Wara mi się pojawić na QCZ :GRIN:  Od czasu do czasu zagram jakis kuponik  od wyplaty do wyplaty pewnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
pojdziesz do pracy bedziesz stawial wyplaty, piekna sprawa  rzeczywiście super sprawa  hehe a może zrobimy strajk ? ostatnio to jest w modzie  powiemy, że to zrujnowało nasze portfele i domagamy sie darmowych bonów co miesiac na kwote minimum 100pln aby się odgryźć 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
Gorzej jak to co utyra przez miesiąc przegra  . Czasem najlepiej zrobić sobie przerwę taki odpoczynek i regeneracja dobrze robi znam to z własnego przykładu i powiem szczerze iż to działa spróbuj i sam się przekonaj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,034
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,034 |
10 godzin przed live  to juz proponaowałbym leczyć się od uzależnienia choć z drugiej strony zamiast bezsensowanie gapić się w cyferki w tym czasie możeesz pomysleć o czymś na nowy dzień, przynajmniej nie tracisz czasu jak już musisz przy tym siedzieć.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|