Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 47 1 2 8 9 10 11 12 46 47
Dołączył: Apr 2007
Posty: 93
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 93
Tup tup... dopiero sie zaczyna wink
No i jutro pewnie jazda na Ferrum, nowa emisja akcji po 3 zl ? Taniocha, bedzie pompowanie wink

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252

mjecio gratuluje tupa

ja po porannej euforii wywalilem buty, zaraz idę na egzamin i nie lubię nie mieć kontoli nad swym rachnukiem a może bujać, choć po konferencji znów moze pojsc do gory...

jak wróce to zastanowie sie co dalej, elek w gore ale tam jak zacznie sie kupowanie i MN ruszy do akcji to i 25zl moze szybko peknac

a pamietacie jak kiedys ropczyce polecalem, kupic i zakopac hehe juz dawno ich nie mam w sumie ale realizowalbym zysk ten kto ma bo urosl juz znacznie a tam niewielkie pakiety sporo zmieniaja kurs

Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Sprzedalem przed chwila MSH po 11,58 (+3,4%) i Ecard po 3,72 (+2%). Zaczyna mi sie to podobac. Nie wiem czy to nie latwiejsza sprawa niz buki ;-) Mysle, ze po 2 dniach wzrostow w poniedzialek da sie to odkupic taniej.

Ciekawe co bedzie z Mediatel bo na razie mala korekta i nie moze sie zdecydowac czy wrocic do tredu spadkowego czy isc w gore. Tu licze na jakas pozytywna informacje.

Wojtek

Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
MSX nie MSH oczywiscie

Wojtek

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252

a ja przed chwila kupilem dubelek lzps + elek na poniedzilakowe wzrosty, zobaczymy czy wejdzie smile

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252

znów ja,, tak na gorąco.. egzamin dziś zdany smile

na lzpsiku ladna sesja i fajnie sie oplacilo wywalic, kupić na miniusie a jeszcze zielony skonczyl... mysle ze parkiet moze na weekend cos ciekawego opisac i to moze dac wzrosty poniedzialkowe... trzeba pamietac ze fundy sie pewnie niedlugo odkryja a bardzo prawdopodobne ze beda jeszcze kupowac, nie mowiac o wojasie...

elek , mam na nim kilka groszy straty na razie ale poniedzialek bedzie bardzo ciekawy i trzeba byc mocno czujnym bo wahania moga bys spore, a walne teraz juz pewnie przerwane nie bedzie a przecieki z niego beda smile

no nic.. ide odetchnac trochę..

aha polecacie jakies ksiazki o daytradingu? bo w sumie chcialbym cos poczytac , ostatnio wpadla mi w lapy pozycja Pringa...
ogólnie warto? i co polecacie?
pozdro

Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
J. Bernstein Inwestor jednosesyjny

Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
A jakie polecacie biuro do daytradingu? Dzisiaj popatrzylem troche na notowania ciagle i widze, ze doswiadczenia z Betfair duzo daja na gieldzie. Testowo kupilem jeszcze MSX po 11,4 i sprzedalem po 11,50. Niestety w M-banku znaczna czesc zysku zjada prowizja. Gdyby jakies biuro naliczalo prowizja od przyrostu / spadku ilosci akcji na rachunku a nie za kazda transakcje to moznaby pewnie niezle sie pobawaic.

Co do poniedzialku to ja wole zostac z pieniedzmi niz z akcjami chociaz mocno sie zastanawialem czy nie odkupic MSX po 11,05. Myslalem tez o TVN ale dalem spokoj z kupowaniem. W USA duzo nie brakuje, zeby z plusa zrobil sie minus a u nas nie bardzo widze wzrosty trzeci raz z rzedu.

P.S. elek = Elektrim?

Wojtek

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
ok dzieki Belisariusz, juz kiedys cos tam Bernstaina czytalem, podobalo mi sie... chwyce przeczytam ocenie smile

nie, wojtek elek to elmontwar który od zeszłego tygodnia ładnei urósł ale w poniedziałek ma kontynuacje przerwanego wczesniej zebrania, tym razem rewident spisal się ok.. więc w poniedziałek ważny dzień. choć niewykluczone że konsekwencje będą na kolejnych sesjach tygodnia

co do szerokiego rynku... hm ja obecnie mam mniej czasu i postanowilem brać akcje na bardzo krotko, choć obserwując obecną chwile to nie przewiduje załamaia większego w poniedziałek a nawet jeśli będzie obsówka na wigach to nie wszystkie spółki poddadzą się tendencji spadkowej

MSX nabyl jakąś małą spółeczkę, no ale ciekawe co oni tam kombinują.... mam ich na uwadze

Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Originally Posted by mura
znów ja,, tak na gorąco.. egzamin dziś zdany smile

na lzpsiku ladna sesja i fajnie sie oplacilo wywalic, kupić na miniusie a jeszcze zielony skonczyl... mysle ze parkiet moze na weekend cos ciekawego opisac i to moze dac wzrosty poniedzialkowe... trzeba pamietac ze fundy sie pewnie niedlugo odkryja a bardzo prawdopodobne ze beda jeszcze kupowac, nie mowiac o wojasie...


Gratuluje !!!
www.parkiet.com/forum/viewtopic.php...amp;sid=5e8744fb352beb9cbcc9cfa0c4fa1569 [parkiet.com]
pewnie z +5% w poniedzialek minimum. Wydaje mi sie, ze jeszcze bedzie warto w to wejsc tylko za ile?

Co myslicie o debiucie JWC? Da sie na tym jutro zarobic? Wg mnie gdyby kupic ramo po 85-90 to jest szansa, ze pozniej troche wzrosnie i da sie oddac z zyskiem.

Wojtek

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
elek to elektrim, ale mura uzywa tej nazwy do elektromontazu warszawa


Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252

no tak racja.. ale bynajmniej wiadomo o jakiej spółce pisałem, może już pojutrze nie będę się mylił bo zmienia nazwę na Stormm.. ?

nowy WK: mimo solidnych wzrostów od lutego lzps wciąz wydaje się pewną spółką, nie tylko na średni ale i długi okres....
piątek był bardzo istotnym dniem w historii firmy, zapewne wiele ludzi będzie realizowało zyski, nie spodziewając się tak dynamicznych wzrostów w najbliższym czasie... ale... będzie kto miał od nich odkupować wink spodziewam się w najbliższym czasie dalszego skupu i ujawnienia przynajmniej jednego fundu

Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Co sadzicie o firmie Drozapol? Zyski z I kwartal bardzo OK, wg mnie dalej moze byc tylko lepiej bo jak ma byc przy handlu materialami budowlanymi.
19 czerwca ma byc WZA i:
14. Rozpatrzenie wniosku w sprawie wyraŜenia zgody na nabycie/nabywanie akcji/udziałów
w spółkach w ramach grupy kapitałowej i podjęcie uchwały w tej sprawie.

To wyglada dobrze, gorzej wykres kursu gdzie robi sie glowa z ramionami i to z obrotami jak w podreczniku - duze przy lewym ramieniu a przy prawym sporo mniejsze. Chyba warto spojrzec co sie bedzie dzialo i jak nie pojdzie w dol to mozna kupic na jakis czas.

Wojtek

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
No ja to mam od dluzszego czasu i nie narzekam wink Juz byl prawie po 18 po infie o euro. Pozniej spadl - teraz jest cos ok 15 chyba. Ja mam i trzymam na dluzszy termin, spolka dobra fundamentalnie, zarzadzana dobrze. Prezes ok. Do tego firma z mojego miasta takze mam infa z pierwszej reki bo biore czasem tez od nich materialy. Warto wejsc w ta spolke. Juz nie jest tak zaleszczona, korekta dobrze zrobila, mysle ze ok.

btw: Jutro kupie chyba kredyt bank

Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pytanie techniczne: Ile czasu w Waszych biurach trwa anulowanie zlecenia? Zlozylem dzisiaj przed sesia zlecenie na JWC po 85. Jak zaczelo spadac po debiucie to chcialem wycofac przy cenie 88-87 i trwalo to na tyle dluugo, ze kupilem jednak akcje.
Mam niestety nawyk z Betfair gdzie anulowanie tego co sie wystawilo trwa ulamki sukund i sie nacialem bo widac bylo, ze po 85 nie warto brac tylko lepiej poczekac.

Wojtek

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
U mnie w bossa.pl to kilka sekund. To, ze cena byla 87-88 to nie znaczey, ze nie mozna zrealizowac zlecenia po 85. Sa duze wahania i dzis na JWC byl straszny ruch. Przy jakies luce w zleceniach czasami jest zbierany towar z "nizszych polek". Ja myslalem dzis o DT na JWC ale przed otwarciem nic ladnego nie bylo wiec nie wchodzilem.
Mam tylko STX i jak na razie OK. Rynek niemrawy ale i tak dobrze jak na -8% w Chinach. tam juz przelamali trend wzrostowy i dostaja po tylku. Moze to nie krach jeszcze ale na pewno zimny prysznic. Polowa spolek z glownego indeksu spadla o co najmniej 10%.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
W MBanku trwalo co najmniej 2-3 minuty i z pewnoscia cena nie spadla wtedy (tj w 10-15 sekund po wyslaniu zlecenia anulowania) do 85 - spadala dosc szybko ale bardzo plynnie, nie skokowo. Szkoda bo pomysl na daytrading byl chyba niezly i prawie sie udal gdyby nie to.
Moze przy takim rynku anulowanie zlecenia trwa dluzej bo wydaje mi sie, ze jak poprzednio anulowalem jakies zlecenie, zeby dac z inna cena to zmienili prawie od reki.

Ja kupilem troche STX po 7,48 i MSX po 10,82. Zastanawiam sie nad Drozapolem i LZPS ktore ma spora korekte.

Wojtek

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Dzis koncowka bedzie pewnie jeszcze gorsza.
mbank jednak nie dziala najlepiej. Ja czesto wystawiam i anuluje zlecenia - zmieniam cene albo w ogole wycofuje ...

Ja bym czekal z zakupami bo Stany najprawdopodobniej otworza na czerwono i dzis moga miec slaba sesje. Tak wiec jutro wcale u nas nie musi byc drozej ...

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Optymizm w USA az mnie przeraza. Niby zamowienia fabryczne gorzej niz oczekiwania ale gielda nie reaguje. Ostatnio jak zamowienia fabryczne byly lepsze to sie wszyscy rzucili na akcje i kupowali.
Kolejna rzecz: Wig20 na plusie. Tego sie w ogole nie spodziewalem. Widac jednak, ze kontrakty ciagna indeks w gore. Czytalem kiedys opinie jakies goscia, ktory twierdzil, ze duzi gracze ostro pogrywaja na dlugich na tej serii kontraktow. I na to wyglada. Niedlugo rozliczenie - moga byc jakies cuda po koniec. Nie wiem co pozniej ale to juz mi sie nie podoba. Polskie banki maja bardzo wysokie C/Z i nie ma podstaw do wysokich wycen bo nic poza Polska nie inwestuja ( no dobra - getin i Pekao cos niby dzialaja).
Spolki srednie nie moga zdazyc na wigiem20.
Dzis obrot normalny bo trzeba przeciez wziac pod uwage az 400mln na JWC.
Niby rynek pokazal sile ale ja jakos nie jestem przekonany. Pograli sobie dobrze na blue chipach. Czyli pod futures ...

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Witam Panowie

Chętnie poznam Wasze zdanie na temat mojego portfela (kolejnosc alfabetyczna):

Budopol
Elektromontaz Warszawa
Fasing
Fon
Gant
Mostostal Export
Stalexport

Strona 10 z 47 1 2 8 9 10 11 12 46 47

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, latajaca_holenderka, poozon, Lukasz111, betowiec, kamel), 2,940 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,389
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1