|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Poprzedni temat. Moze polecicie jakies dobre seriale, moja klasfikacja seriali z ktorych jestem zadowolony prezentuje sie tak: Jericho 24 PB Lost Heroes 4400 Cos innego, warte uwagi?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
|
|
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318 |
A Tvp1 na którym odcinku 4400 przestała nadawanie tego serialu? Pomóżcie bo nie wiem który odcinek mam teraz ściągać...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Dexter CSI The Unit Joey Detektyw Monk The Tudors o Henryku VIII, ble 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,234
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,234 |
Moda na sukces  Tylko że kilka miesięcy będziesz musiał poświęcić na to 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017 |
Pierwsze z brzegu warte polecenia. The Shield, House, Rescue Me...w cholere tego jest. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
That 70s Show 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 992
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2007
Posty: 992 |
Dziś o 22.50 na TVN7 Donnie DarkoDonnie Darko odznacza się wybitną inteligencją, ciętym dowcipem i bujną wyobraźnią. Życie stanowi dla niego zagadkę, której nikt nie potrafi rozwiązać. Gdy w nocy na pokój Donniego spada silnik odrzutowy, chłopiec cudem unika śmierci. Chwilę wcześniej wywabił go z domu wielki królik Frank i przekazał informacje o zbliżającej się zagładzie ludzkości. Następnego dnia wszyscy są pod wrażeniem niezwykłego ocalenia Donniego. Ale demoniczny królik na stałe zagościł w życiu nastolatka. Wkrótce zaczynają się dziać dziwne rzeczy.Świetny film dający do myślenia z dobrą muzyką w tle. Niektórych zdaniem zbliżony do Efektu Motyla, jednak o wiele lepszy. Jak dla mnie wspólnie z Vanilla Sky (Abre Los Ojos) (najlepsza ścięzka dzwiękowa ever  ) jeden z najlepszych filmów. Warto!! P.S. Jeden z niewielu filmów po których płakałem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
The Tudors świetny serial! Aczkolwiek tylko dla tych co na słowo "historia", nie dostają dreszczy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
A kto może polecić dobrą stronę z napisami (mogą być angielskie) do filmosów ?
Pozdrawiam
SLAV
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017 |
Ściągnij sobie program napi-projekt.Ja teraz ściągam napisy z jego pomocą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Oglądaliście już traveler? Jakieś opinie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Oglądaliście już traveler? Jakieś opinie? ogladalem i mi sie podoba  troche za duzo podobienstw do PB...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499 |
Oglądaliście już traveler? Jakieś opinie? Trzeba oglądnąć z 5 pierwszych odcinków, na razie wydaje się trochę wtórny(PB sezon2-jak kolega wyżej zauważył). No i ta ucieczka mało realistyczna w 1 odcinku, ale można się przyzwyczajić oglądając te amerykańskie seriale. Ja dziś odświeże sobie "Drogę do zatracenia" 23.00 POLSAT. Nawet spoko filmik, raz go oglądałem i to dość dawno. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Ściągnij sobie program napi-projekt.Ja teraz ściągam napisy z jego pomocą  Dzięki Randall, właśnie czegoś takiego szukałem  Pozdrawiam SLAV
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
Hidden Palms Johnny Miller był szczęśliwym, spokojnym 15-letnim chłopcem, który otrzymywał dobre stopnie w szkole, a także miał świetne wyniki w dyscyplinach sportowych... aż do pewnego wieczoru, kiedy to jego ojciec popełnił samobójstwo. Obecnie, rok po tragedii, Johny mieszka w słonecznym mieście Palm Springs wraz ze swoją matką i jej nowym mężem. Patrząc z boku, Palm Springs wygląda jak raj na ziemi, baseny, pola golfowe i dyskoteki. Ale kiedy Johny poznaje sekrety i kłamstwa swoich sąsiadów, które zaczynają wychodzić na wierzch, wtedy on i jego rodzina zaczynają sobie zadawać pytanie: jak dobrze znasz ludzi, w których sąsiedztwie mieszkasz?
Czy ktoś oglądał ten serial i jest w stanie coś powiedzieć czy warto poświęcić mu trochę czasu ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
thx, naprawde niezly, taki inny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988 |
Poprzedni temat. Moze polecicie jakies dobre seriale, moja klasfikacja seriali z ktorych jestem zadowolony prezentuje sie tak: Jericho 24 PB Lost Heroes 4400 Cos innego, warte uwagi? Rodzina Soprano i długo, długo nic potem Black Donnellys, Early Edition, Gracze (Playmakers)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639 |
Dexter ... Jakies poltora miesiaca temu obejrzalem trzynasty odcinek tego serialu... I nie moge znalesc juz dalszych jego czesci. Wie moze ktos jak dluga jest przerwa w nadawaniu serialu ? Czy moze w ogole nie ma przerwy a ja nieudolnie probuje szukac dalszych czesci ? Ogladam teraz Heroes i wkrecil mi sie niezle. Jednak miejscami ogladam jeszcze ulubiona bajke mego dziecinstwa Capitan Tsubasa  Szkoda, ze nie sa to wszystkie odcinki tej kultowej bajki, ale Road to 2002 All Episodes. Czyli wybrane odcinki, jednak dobierane sa one tak, ze nie traci sie watkow i milo oglada sie w skrocie cala bajke - 52 odcinki. Jest to idealne oderwanie sie od wszystkich seriali typu PB, Dexter czy Heroes. Polecam od siebie ta bajke napewno nie jeden z was dobrze ja kojarzy  Pozdrawiam Pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|