Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 11 1 2 4 5 6 7 8 10 11
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Originally Posted by robert423
Originally Posted by BAHmVIP
Originally Posted by Skipper
Komu działa, temu działa frown


to działa: http://62.99.138.60/?lc=pol



adres ustalono na podstawie:
http://www.robtex.com/dns/expekt.biz.html

PS.
100% zwrotu aż do 40 PLN (10 EUR) na ZAKŁADY NA ŻYWO na French Open
Czy strona tego "robtex" jest godna zaufania??
Niby odsyła na stronę Expektu ale teraz to cholera wie


Chodzi bardziej o to czy wiarygodne jest IP.

Znalazłem info z lutego na szwedzkim forum:


Mailet är med all sannolikhet helt legitimt. Alla kontouppgifter och historik finns när jag loggar in på .biz.

Expekt.com finns på 62.99.138.61 och expekt.biz finns på 62.99.138.60


Domain Name: EXPEKT.BIZ
Domain ID: D2306183-BIZ
Sponsoring Registrar: GLOBEDOM DATENKOMMUNIKATIONS GMBH
Sponsoring Registrar IANA ID: 276
Domain Status: ok
Registrant ID: SH1603
Registrant Name: Thomas Zweimueller
Registrant Organization: Expekt.com Sportwetten GmbH ...


http://cqcounter.com/whois/
również wskazuje na expekt.biz

Na czarnych listach tych witryn nie ma.





Bonus: Unibet
BAHmVIP #1263168 31/05/2007 02:46
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Ten adres http://62.99.138.61/?lc=pol jest jak najbardziej poprawny.

frees #1263977 31/05/2007 15:37
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976
Panowie hula wam dziś ten cholerny expekt ?

hynek #1264076 31/05/2007 16:46
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801

działa przez ten link z ip ...



artbledo #1264126 31/05/2007 17:23
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976
Teraz to i mnie chodzi smile Ale tak czy inaczej coś strasznie niestabilny ten expekt

GBocian #1267035 01/06/2007 07:38
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
jak to jest z tymi wypłatami? zmieniło się coś, że nagle pobierają niby 60zł prowizji? ja wypłacam non-stop na mb, ale znajomy chciałby na konto i wyskoczyła mu taka informacja... o co chodzi? smirk

_Korver_ #1267041 01/06/2007 07:45
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
qrwa, albo przeglądajcie temat albo niech któryś z modów umieści tą informacje w pierwszym poście tematu
- numer waszego konta należy poprzedzić symbolem PL (standart IBAN ), wtedy nie będzie żadnej prowizji 60 złotych

gryzonko #1267135 01/06/2007 16:47
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
dzięki za miłą odpowiedź crazy

PS. standard wink

_Korver_ #1267314 01/06/2007 18:36
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
poleciłem znajomego, który wpłacił i zagrał od razu za 2stówki, a Expekt zablokował moje konto!!

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Kolejna promocja w expie:
'Zdobądź darmowy zakład na Europejskie Kwalifikacje 2008 już teraz!

Spotkania EUROPEJSKICH KWALIFIKACJI będą rozgrywane w tą sobotę oraz nadchodzącą środę na boiskach całej Europy. Przygotowaliśmy z tej okazji dla wszystkich klientów naszego serwisu ofertę na zakłady "połowa czasu/pełny czas". Do zdobycia 40 PLN (10 EUR) na zakład na kolejne środowe mecze.

Złóż zakład "połowa czasu/pełny czas" na sobotnie spotkania kwalifikacyjne i niezależnie od tego czy wygrasz czy przegrasz - otrzymasz kwotę równą wniesionej stawce na kolejne mecze Europejskich Kwalilfikacji rozgrywane w środę (na zakłady "połowa czasu/pełny czas" aż do 40 PLN)'

Tylko nie wiem czy kazdy dostaje te 40zł czy jest losowanie bo nizej:
'
Oto jak prosto skorzystać z tej oferty:
Złóż jeden zakład "połowa czasu/pełny czas" za minimum 4 PLN (1 EUR) na jakiekolwiek sobotnie spotkanie Europejskich Kwalifikacji odbywające się 2 czerwca tutaj.
We wtorek, 5 czerwca, na Twoim koncie zostanie dodana kwota wniesionego wcześniej zakładu (aż do 40 PLN). Wszystkie zakłady “połowa czasu/pełny czas” za stawkę minimum 4 PLN (1 EUR) na sobotnie spotkania Europejskich Kwalifikacji będą brały udział w promocji (bez względu czy okażą się one wygrane czy przegrane).
Wykorzystaj zdobyty bonus na zakład "połowa czasu/pełny czas" na jedno z kolejnych spotkań kwalifikacyjnych rozgrywanych 6 czerwca.'

agr1 #1268683 02/06/2007 00:11
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Nie, cos mi sie przewidzialo z tym losowaniem. Sorki..

agr1 #1271437 02/06/2007 23:45
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Originally Posted by agr1
Otrzymaj AUTOMATYCZNIE w ciągu 48 godzin drugie 150zł GRATIS!!!
to jakaś ściema! mija trzeci dzień i mój kumpel nie dostał AUTOMATYCZNIE bonusu mimo że wysłał do nich maila... ściema!

Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
z expektem to normalne, trzeba uzbroic sie w cierpliwosc i popisac z nim sporo meilow a bedzie tak jak powinno byc.
Chlopaki maja tam niezly bajzel przez te bonusy wszelkiego rodzaju...

Cambell #1275632 04/06/2007 18:19
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Parę dni temu była promocja bodajże zwrot do 40 PLN za pierwszy zakład live na RG. Czy to jeszcze aktualne ???

Farciarz #1275647 04/06/2007 18:33
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
To byla promocja do 1 czerwca.
Jesli nie ma na stronie glownej o tym wzmianki to znaczy, ze juz nie sie skonczyla (tak jak ta).

agr1 #1276953 05/06/2007 04:45
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Ile teraz kasa idzie z Expa?

codi #1277054 05/06/2007 05:35
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976
Originally Posted by codi
Ile teraz kasa idzie z Expa?


Ja czekam od piątku wink Jak wysyłałem ostatnią wpłatę zwykłym przelewem z banku to bodaj trzeciego dnia kasa była na koncie.

hynek #1278072 05/06/2007 21:44
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Witam

Panowie sluchajcie dzisiaj dostalem kase od Expekta na konto Inteligo jednak srodki sa zablokowane na 30 dni ,wiecie co moznaby im napisac zeby odblokowali kase??

LEWY #1278390 05/06/2007 22:54
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
pewnie wypłacałeś na kartę - zadzwon do nich na infolinię , i trzeba złożyc wniosek o zdjęcie blokady , ponoc skutkuje

crossmen #1278556 05/06/2007 23:53
Dołączył: May 2005
Posty: 973
old hand
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 973
grał ktos z tej oferty na polowa czasu pelny czas na expekcie??

Strona 6 z 11 1 2 4 5 6 7 8 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa, Sensei, burbon, aker, betowiec, 11kera11), 3,177 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,799
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1