|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 89
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2001
Posty: 89 |
> 531. Wisla Kr. - Stomil 1 1,3 > 533. Orlen - Widzew 1 1,75 > 536. Slask Wr. - Anwil (+10) 2 1,85 > 541. Ukraina - Niemcy 2 2,5 > 545. Irlandia - Iran 1 1,4 > 556 Polska - Wlochy (21) 2 2,55 > > Przelicznik: 37,5 > No panowie teraz prosze pomoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) wszystko do przodu tylko pytanie co z pozycja: 541. Ukraina - Niemcy 2 2,5 Uwaga : obowiązuje mecz i rewanż Ta uwaga to przepisana ze strony STS wiec co mam o tym sadzic? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )) mam czekac na rewanz? czy uznac X <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> (((
Przemek
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 556
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 556 |
Niestety, ale to byl remis...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548 |
Musisz uznac remis bo ta uwaga tylko sugeruje ze ten mecz jest rozgrywany systemem : mecz i rewanż
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 89
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2001
Posty: 89 |
Czy ktoś wie kiedy pojawi sie lista mezy na ten tydzień ? a moze ktoś juz takową ma?
Zalecki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 89
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2001
Posty: 89 |
Oczywiście chodzi mi o listę która powinna znajdować się na stronie www.sts.pl [ sts.pl] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Zalecki
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631 |
wyciungłem ten temat, bo mam pytanie (istotne), czy ktos z was sie orientuje czy w Zakopanem jest jakis punkt profesjonala lub sts?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
W Zakopanem? Byłem tam jakieś 4 miechy temu i nie znalazłem .Wydaje mi się że nie ma.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 100
member
|
|
member
Dołączył: May 2001
Posty: 100 |
Profa i STS-u nie ma ale jest TOTOMIX. Wiem że to nie za wiele ale zawsze coś. Adresu nie mogę podać, a lakalizację tak - na Krupówkach spytaj o dyskont spożywczy BIEDRONKA, nad tym sklepem jest punkt TOTO-MIX-u.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631 |
ok dzieki, zawsze to cos
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 265
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 265 |
Czy ktoś wie czemu nie ma kursów STS w necie? Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631 |
bo albo jeszcze nie wiedza skad by je tu zerżnąć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> albo ich zafajdany webmaster jeszcze dupska nie ruszył
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 265
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 265 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 265
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 265 |
a może ktoś już wysyłał w STSie kupony w dniu dzisiejszym.
Jeśli tak to powiedzcie, czy jeśli się tam pofatyguję to czy znajdę czystą tablicę kursową, czy też będę mógł coś zagrać. W dalszym ciągu w necie nie ma kursów.
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
DZISIEJSZA OFERTA STS-U NA NECIE JEST. SPRAWDZ JESZCZE RAZ BOMBI. DLA PRZYKLADU PODAJE KURSY NA NHL : OTTAWA-TORONTO 2.00-4.00-2.55-1.33-1.56 WASHINGTON-FLORIDA 1.80-4.20-2.85-1.26-1.70 NEW JERSEY-LOS ANGELES 1.80-4.20-2.85-1.26-1.70 Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 265
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 265 |
A dziękuję! Teraz już jest. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
To SKANDAL aby czekać w kokejce 45 minutowej,tablice nie uzupełnione,jakieś pogaduszki, ogladanie równoczesne serialu , aby zobaczycyć stawki należy poczekać na swoją kolej min 10 no chyba ze na chama sie wbijemym. STS w LUBLINIE na ulicy OKOPOWEJ (taka mała reklama)
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam wszystkich!!!
czy któs mógłby mi podać numer telefonu do sts'u najlepiej do centrali.
pozdrawiam marcin
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631 |
na ich stronie masz maile podane, a jesli chodzi o telefon, to zadzwon do biura numerow i oni ci powinni podac
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Niestety w biurze numerów nie maja do nich telefonu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a na maila juz tydzień nie odpisują
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka