Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 24 1 2 3 4 5 6 23 24
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
J
pewny piniądz
pewny piniądz
J Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
poszukuje kodu instalacyjnego do NBA 03 bo moj gdzies zaginal frown jakby ktos mial to prosze na priv albo tutaj..

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
Y55Q-GAEQ-AL5Q-AHR2
UQ9V-W9Y6-6596-we67
SNB7-TS8X-BUBX-BH86
E9AD-4998-8272-5YF8
1124-8E60-C075-83YS
hsdb-jhlm-kedm-8u8g
3CTA-VFZY-S8YZ-X4Q3
1111-1111-1111-1111


któryś z tych na pewno działa.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 188
L
member
member
L Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 188
potrzebuje jakis referacik na temat jakies firmy sposoby marketingu jakie prowadzi cos takiego

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
MA ktoś recenzje książki albo streszczenie z przedmiotu : Socjologia organizacji i zarządzania

Dołączył: Apr 2005
Posty: 319
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 319
Witam
kilka dni temu otrzymalem takiego maila, a poniewaz z moim angielskim nie jest za dobrze to mam prosbe aby mi to ktos przetlumaczyl o co tu chodzi, z gory dziekuje i pozdrawiam.


YOU HAVE WON.

CASINO LOTTERY PROMOTIONS
National Office,
Van Limburg Stirumstraat 40,
2316 TS, Leiden, Nederland
Serial Number: 652-662

We wish to congratulate you over your email success in our computer balloting held on 21th May 2007. This is a Millennium Scientific Computer Game in which email addresses were used. It is a promotional program by Casino aimed at encouraging internet users; therefore you do not need to buy ticket to enter for it. You have been approve for the star prize of US$ 850,000.00 (EIGHT HUNDRED AND FIFTY THOUSAND, DOLLARS) in the 2nd category.

These are your winning information’s:
Ticket Number; xxxxxxxxxxx
Lucky Number xxxxxxxxxxxxxx
Batch Number xxxxxxxxxxxxxxxx

To claim your winning prize you are to contact the below appointed Casino agent as soon as possible for the immediate release of your winnings:

Telephone lines are open between the hours of 8.00am - 9.30pm on Monday through Saturday

Customer Service Unit,
Telephone: +31-643-610-875 Fax: +31-847-120-111
Reply email:[email protected]
Reply email:[email protected]
Contact person: xxxxxxxxxxxxxxxxx

You must contact the appointed agent with your Full Names, Contact Telephone Numbers (Home, Office and Mobile Number and also Fax Number) via email to process the immediate payment of your prize. The Validity period of the winnings is for 15 working days hence you are expected to make your claims immediately.

Once again congratulations !!!

At your disposal, we remain.
Very Truly Yours,
Mr. Fred Davidson
Online Games Director
CASINO-LOTTERY
National Office,
Van Limburg Stirumstraat 40,
2316 TS, Leiden, Nederland.

INTERNET SWEEPTSTAKES LOTTERY COORDINATOR

------------------------ ALICE C'EST ENCORE MIEUX AVEC CANAL+ LE BOUQUET ! --------------- Découvrez vite l'offre exclusive ALICEBOX et CANAL+ LE BOUQUET, en cliquant ici http://alicebox.fr Soumis à conditions.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
SPAM, nic nie wygrałeś, ani nie wygrasz, wyrzuć to smile

Dołączył: Apr 2005
Posty: 319
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 319
dzieki crazy

Dołączył: Apr 2003
Posty: 365
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 365
Witam,

Czy ktos moglby poratować przykładowym projektem w MS Project 2003? nie musi być on jakiś skomplikowany, byle było cokolwiek.

[email protected]

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Lepsze fotki wychodza u Samsunga D600 czy moze Soniaka 750i ? Pomocy bo nie wiem co kupic :-(

Dołączył: Apr 2007
Posty: 620
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 620
mam taki problem

mam laptopa i zestaw kina domowego
chodzi o to ze mam np jakies filmy na dvd ( film jest avi, lub winamp media file + napisy text dokument) wiec na dvd nie wyswietla mi napisow , ogladam wszystko na laptopie w subedit i pytanie czy moge jakos podlaczyc laptopa do dvd zebym tam mogl ogladac za pomoca tego subedit z napisami?? to jest mozliwe??
nie smiac sie jesli to ciut glupi problem a rozwiazanie jest proste....

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
-
veteran
veteran
- Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
Mam następujące pytanko. Otóż chodzi o wojsko:) Mianowicie... NA komisji poborowej dostałem kategorię A. Już wtedy miałem problemy ze wzrokiem.Krótkowidz, coś koło -2 driopii (czy jak tam to się pisze:)Skończyłem liceum, teraz kończę licencjat, minęło kilka ładnych lat. Chciałbym wyjechać na jakis czas za granicę, tylko boje się żeby wojsko się nie przyczepiło. Obecnie moja wada wzroku wynosi już coś koło -5. Zastanawiam się czy nie mógłbym napisać jakiegoś odwołania, czy czegoś w tym stylu, żeby zmienili mi kategorię. Jak myslicie, to coś da? Może są jakiś inne myki?Wojsko same w sobie nie jest złe, ale szkoda na nie czasu... Pozdrawiam

Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Originally Posted by greku78
mam taki problem

mam laptopa i zestaw kina domowego
chodzi o to ze mam np jakies filmy na dvd ( film jest avi, lub winamp media file + napisy text dokument) wiec na dvd nie wyswietla mi napisow , ogladam wszystko na laptopie w subedit i pytanie czy moge jakos podlaczyc laptopa do dvd zebym tam mogl ogladac za pomoca tego subedit z napisami?? to jest mozliwe??
nie smiac sie jesli to ciut glupi problem a rozwiazanie jest proste....

podlacz laptopa do tv jak laptop ma wyjscie s-video
i gitara

Dołączył: Jan 2005
Posty: 790
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 790
Originally Posted by -Adrian-
Mam następujące pytanko. Otóż chodzi o wojsko:) Mianowicie... NA komisji poborowej dostałem kategorię A. Już wtedy miałem problemy ze wzrokiem.Krótkowidz, coś koło -2 driopii (czy jak tam to się pisze:)Skończyłem liceum, teraz kończę licencjat, minęło kilka ładnych lat. Chciałbym wyjechać na jakis czas za granicę, tylko boje się żeby wojsko się nie przyczepiło. Obecnie moja wada wzroku wynosi już coś koło -5. Zastanawiam się czy nie mógłbym napisać jakiegoś odwołania, czy czegoś w tym stylu, żeby zmienili mi kategorię. Jak myslicie, to coś da? Może są jakiś inne myki?Wojsko same w sobie nie jest złe, ale szkoda na nie czasu... Pozdrawiam

tu znajdziesz wszystko :

http://forum.wojsko-polskie.pl/

Dołączył: Aug 2006
Posty: 188
L
member
member
L Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 188
witam potrzebuje zrobic referacik na studia STRATEGIA I POLITYKA MARKETINGOWA na przykladzie dowolnej firmy jezeli ktos cos ma to prosze o pomoc

Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Kiedyś na forum podawano strony na, których można oglądać zdjęcia całego świata zrobione z satelity.

Najbardziej znana to oczywiście google maps.

Ja zaś poszukuję takiej, która oferowała zdjęcia samej Polski jednak w dużo większym zbliżeniu.

Pomożecie ....

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300

Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Proszę bardzo: http://geoportal.gov.pl

Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Originally Posted by _Way_
Proszę bardzo: http://geoportal.gov.pl

Wielkie dzięki. To własnie o tę stronkę chodziło.

Pozdrawiam piwo

Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Właśnie zakupiłem dla mojego syna kierownicę Logitechu (taką z wibracjami), z nadzieją, że usprawni to jemu pogrywanie w ulubione Lego Racers. Ale moja komputerowa ignorancja nie pozwala mi spowodować współpracę tego urządzenia z grą.

Dodam, że jak zawsze najpierw zainstalowałem soft Logitechu, podłączyłem później zgodnie ze sztuką i ... nic. W ustawienia gry znalazłem tylko jakieś standardowe ustawienia sterowania z klawiatury.

Pytanie: co powinienie zrobić żeby kierownica działała razem z Lego Racers? Jak w ogóle programuje się te armie przycisków na kierownicy?

Z góry dzięki za pomoc

Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
C
Pooh-Bah
Pooh-Bah
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
kupilem auto z zagranicy. prosze o szybka lekcje gdzie mam sie teraz udac (jakie urzedy) i co pozalatwiac by moc normalnie go uzytkowac.

Strona 4 z 24 1 2 3 4 5 6 23 24

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, forty, rymoholik, rafal08, latajaca_holenderka, alfa, burbon, betowiec, Lukasz111, Akhu, $-man, 11kera11, aker), 2,774 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,670
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1