Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
#1284776 08/06/2007 17:43
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
...co warto u Was zobaczyć?
smile

Bonus: Unibet
Llama #1284811 08/06/2007 18:26
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808
Plan Pierwszej Miłości smile

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
ja nie z wrocławia ale sie tam wybieram niedługo także dołączam się do prośby Llamy. Piszcie co tam u Was ciekawego. Ja byłem raz, widziałem rynek i Hale Ludową smile aaa i dworzec pkp wink

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
Ja w tamtym roku bylem tam na kursie na manewowego i bylo troszki czasu na zwiedzanie, ale ogolnie to mi sie nie podobalo, wszyscy zachwycaja sie starowka a mi to jak zwykle budnyki, do ZOO mozna pojsc, ze 2 godziny zajmie zwiedzanie, panorame jaks tam tongue , jak bylem to nie udalo Nam sie znalesc jakies dyskoteki, a przeszlismy dosc duze okolice Wrocławia, czy sa jakies smile

Skull #1285175 08/06/2007 22:40
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
A co Llama wybierasz się? smile

Podobnie jak ja. Chciałem wpaść do Wrocławia w tegoroczne wakacje. To miasto mi się tak szalenie podoba, że już od kilku lat marzę by się tak wybrać, ale niestety znajomych brak frown

No ale to chyba nie szkodzi na przeszkodzie. Przeglądałem fotki z tego miasta na setkach stron internetowych. Mam nadzieję, że pobyt tam będę wspominać miło.

:PIWO:

shane #1286638 09/06/2007 17:19
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
mh, cisza. trzeba puścić prowokację wink
CZYLI W WASZEJ ZAPYZIAŁEJ WIOSCE NIE MA NIC WARTEGO ZOBACZENIA? grin tongue

Llama #1286663 09/06/2007 17:37
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Originally Posted by Llama
mh, cisza. trzeba puścić prowokację wink
CZYLI W WASZEJ ZAPYZIAŁEJ WIOSCE NIE MA NIC WARTEGO ZOBACZENIA? grin tongue
Hehe zaraz pewnie będzie rebrejk tongue

Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
jak bylem na GP 2004 to dobrego browarka na Rynku podawali laugh ot co laugh

Cholo #1286700 09/06/2007 18:11
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Dzisiaj można się we Wrocławiu nieźle ochłodzić. Taką oto pogodę podaje dla Wrocka pewien serwis turystyczny:

[Linked Image]

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Podobno Wroclaw jest bardzo zakorkowany? Prawda to ?

rivex #1286780 09/06/2007 19:10
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
nie, juz nie jest tak bardzo zakorkowany, koncza budowe placu grunwaldzkiego i na legnickiej owczesnie przerabiaja trakcje tramwajowa w okolicach nowego centrum handlowego na legnickiej - moim zdaniem korki to standard w porannych godzinach i w godzinach powrotu z pracy ale nie jest tragicznie

co do wroclawia

w dzien na pewno mozna odwiedzic zoo czy tez ogrod japonski, ktory znajduje sie w niedalelkiej odleglosci od zoo

w nocy bardzo przyjemnie wyglada ostrow - najstarsza dzielnica wroclawia, w wiekszosci jest tam zabudowa sakralna ale w polczeniu z iluminacja w nocy prezentuje sie swietnie

no i rynek - rowniez lepiej wieczorowa pora na niego zajrzec jak wszystkie kamieniczki beda podswietlone - mozna znalezc kamienice , w ktorej brakuje jednego okna aby byla zachowana symetria wiec zostalo domalowane, czy tez mozna poszukac krasnali, poza tym ciekawa fontanna w samym centrum rynku

co do piwa wspomnianego przez gvizdka pewnie byl w spizu

Quote
Restauracja Spiż, istniejąca na wrocławskim Rynku już od piętnastu lat, oferuje niepowtarzalną szansę skosztowania piwa wyrabianego na miejscu, w piwnicach Ratusza. Najlepiej przyjść tutaj z grupą przyjaciół &#8211; przestronne wnętrza i wielkie stoły sprzyjają swobodnej atmosferze. Do piwa o różnych smakach zawsze dostaniemy tradycyjny chleb ze smalcem, a jeśli to nie zaspokoi naszego głodu, możemy zamówić jedną ze staropolskich potraw w restauracji na górze. Podczas wieczoru będziemy także mieli okazję zaobserwowania produkcji lokalnego piwa zgodnie z pięćsetletnią recepturą. Zajrzyjcie koniecznie, taka okazja trafia się tylko raz!

poza tym na rynku jest jedna z najstarszych karczm europy - piwnica swidnicka

w nowej galerii arkady nalezacej do czarneckiego sa zbudowane dwa akwaria - w gornym plywaja rekiny, a w dolnym jest rafa koralowa

co do klubow to kazdy znajdzie cos dla siebie - w miescie chyba prym wiedzie Studio P1 gdzie cyklinie sie odbywaja imprezy z cyklu bansonalia, przy czym aranzacja klubu jest bardzo fajan - szkoda tylko, ze dj to parowa i kazda impreza wyglada tak samo, poza tym caly pasaz niepolda ta same kluby, metropolis, droga do mekki, bezsennosc, garaz, ibiza i jeszcze kilka innych, na rynku mamy bananowa daytone gdzie murzyni puszczaja swoje plemienne rytmy i mozna spotkac "dziewczyny" z serii "jak masz stowke to moge z Toba wyjsc bo mieszkam niedaleko", na rynku jest tez radiobar, 57 - chyba tak sie nazywa ten klub czy tez zwiazki gdzie stosunek bawiacych sie dzieczyn do chlopakow jest na korzysc dziewczyn

mowia, ze wroclaw fajne miasto... polska wenecja - strasznie duzo mostow

rivex #1286789 09/06/2007 19:14
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Zapraszam wszystkich do mnie smile


Co można zwiedzić ? hmmm... Hala Ludowa , Rynek , Stadion Olimpijski , Dworzec (w piątki i czwartki ... Świetne Panie :grin smile , ( Akademik grin Świetna Voodka smile ) Dużo można jeszcze wymieniać ... jak coś wartego uwagi mi przyjdzie na myślę to napisze ... Jeżeli ktoś się wybiera to dajcie znać piwo

Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Oczywiście kluby nocą jeszcze smile

Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Nie polecam wieczorami chodzić koło Trójkąta (wtajemniczeni wiedzą o co chodzi ) smile


Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Originally Posted by __Michal__
Plan Pierwszej Miłości smile
w duzej mierze krecony jest na kampusie poliduby czy tez medyka - bynajmniej mnie kiedys zdarzala sie na niego wpadac wedrujac po kampusie

[Linked Image]

serialowa klaudie kiedys spotkalem w jednej z galerii ale nie chciala dac numery telefonu

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
może wtajemnicz niewtajemniczonych? grin

Llama #1286799 09/06/2007 19:20
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
ivo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
Originally Posted by Llama
może wtajemnicz niewtajemniczonych? grin
Ulice Trauguta,Pulawskiego,Kosciuszki tworza trojkat.

ivo #1286804 09/06/2007 19:22
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Originally Posted by ivo
Originally Posted by Llama
może wtajemnicz niewtajemniczonych? grin
Ulice Trauguta,Pulawskiego,Kosciuszki tworza trojkat.
skad ta nazwa? otoz jak w bermudzkim - wchodziles na niego albo juz nie wychodziles albo wychodziles ale np z niekompletna zawartoscia kieszeni czy tez nie dokonca anatomia taka jak jest w podrecznikach do medycyny

ogolnie trojkat sie troche uspokoil - moim zdaniem nie warto zaglebiac sie w dzilnice zieleniaka

nOcnY #1286811 09/06/2007 19:27
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
No to już wiadomo o co Chodzi smile Nie będę wyjaśniał smile

nOcnY #1286812 09/06/2007 19:27
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
mh, ciekawie. rozumiem, że policja omija łukiem te okolice?

jak wygląda komunikacja miejska; tzn. dużo kanarów? bilety są czasowe czy jednostkowe?

Strona 1 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, aker, Sensei, JelineK, betowiec, alfa, latajaca_holenderka, burbon), 2,512 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,111
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1