|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304 |
Właśnie zakupiłem dla mojego syna kierownicę Logitechu (taką z wibracjami), z nadzieją, że usprawni to jemu pogrywanie w ulubione Lego Racers. Ale moja komputerowa ignorancja nie pozwala mi spowodować współpracę tego urządzenia z grą.
Dodam, że jak zawsze najpierw zainstalowałem soft Logitechu, podłączyłem później zgodnie ze sztuką i ... nic. W ustawienia gry znalazłem tylko jakieś standardowe ustawienia sterowania z klawiatury.
Pytanie: co powinienie zrobić żeby kierownica działała razem z Lego Racers? Jak w ogóle programuje się te armie przycisków na kierownicy?
Z góry dzięki za pomoc tak sie zastanawiam zaznaczam ze nie mam doswiadczenia z kierownicami ale czy taka gra raczej dla dzieci bedzie obsługiwała kierownice nie sądze co innego coliny czy inne nascary tam pewnie wszelkie mozliwe typy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304 |
kupilem auto z zagranicy. prosze o szybka lekcje gdzie mam sie teraz udac (jakie urzedy) i co pozalatwiac by moc normalnie go uzytkowac. idziesz do starostwa wydzial komunikacji dajesz papiery dostajesz papiery tablice oczywiście nie odrazu idziesz do US płacisz potem OC gdziekolwiek no i wsio hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 543
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 543 |
Mam prośbę do userów z Warszawy, moze któryś z was zna wykaz punktów bukmachera Milenium w Warszawie? Na ich stronie jest podany tylko jeden punkt.Czy to jest mozliwe aby w tak dużym miescie mieli tylko jeden ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832 |
A gdzie dokładnie chcesz to sie rozejrze jak bede w poblizu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930 |
W niedziele mam zerówke z matmy i niemoge sobie [rzypomniec jak sie liczylo stosujac wzór Cramera np. takie zadanie
x=y=z=3 x-y=z=2 x=y-z=1
Wiem ze liczylo sie wyznaczniki ale niepamietam jak sie spisywalo jako macierz..pomozecie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,228
a.k.a. "dave_k.o."
|
|
a.k.a. "dave_k.o."
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,228 |
[quote=czubek]kupilem auto z zagranicy. prosze o szybka lekcje gdzie mam sie teraz udac (jakie urzedy) i co pozalatwiac by moc normalnie go uzytkowac. Najpierw urząd celny uiszczac tam opłate za kupno zazwyczaj to grosze około 15 złotych pozniej tłumacz przysiegly musisz prztłumaczyc dokumenty i jak bedziesz u tłumacza to go pilnuj zeby niczego nieprzekrecil z numerami itp bo sie czesto myla a pozniej trzeba chodzic i kombinowac od nowa nastepnie wydział komunikacji a na koniec us. I pamietaj zeby robic ksero dokumentów przynajmniej zawsze po dwie kopie przydaja sie później w nastepnych urzędach
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 543
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 543 |
A gdzie dokładnie chcesz to sie rozejrze jak bede w poblizu  Najbardziej interesowała by mnie Pr-Płd , Wawer. Dzięki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
W niedziele mam zerówke z matmy i niemoge sobie [rzypomniec jak sie liczylo stosujac wzór Cramera np. takie zadanie
x=y=z=3 x-y=z=2 x=y-z=1
Wiem ze liczylo sie wyznaczniki ale niepamietam jak sie spisywalo jako macierz..pomozecie ? http://pl.wikipedia.org/wiki/Wzory_CrameraPowinno wystarczyć...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689 |
mam pytanie, jak spakować przykładowo 1000 małych plików po 10 w jednym archiwum za jednym zamachem ? (żeby wyszło 100 zipów) Kombinowalem z winzipem i winrarem i nie widziałem takiej opcji
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Panowie mam pytanie, a kieruję je głownie do osób znających się na tenisie. Ostatnio troszkę pogrywam, ale rakietę pożyczam od kumpla, więc przymierzam się do zakupu własnego sprzętu. http://www.allegro.pl/item202989820_rakieta_tenisowa_tour_pro_27_wilson.htmlCzy takowa rakieta będzie dobra. Gramy typowo amatorsko, na razie to takie sobie po prostu przebijanie, bo ostatni raz grałem w wieku 12 lat chyba. Zaznaczam, że na clay'u  Dzięki za poradę :PIWO:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960 |
panowie znacie jakies nie wiem " preparaty "  do wybielania zebow, z gory mowie ze nie mam zoltych zebow  myje je regularnia ale jakos bialuskie strasznie nie są niestety 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
poszukuję śmiesznych zdjęć o tematyce sportowej  macie jakieś dobre strony? zależy mi na dobrej jakości
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
poszukaj na stronie www.widelec.org [ widelec.org] moze cos znajdziesz bo pojawiaja sie tam tez zdjecia o tematyce sport
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 162
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2005
Posty: 162 |
jak mogę sprawdzić na stronie IANA.ORG do jakiej organizacji przyznany jest adres IP? z góry thx
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 3,798
Zysk Daje Ryzyko
|
|
Zysk Daje Ryzyko
Dołączył: May 2006
Posty: 3,798 |
poszukuję śmiesznych zdjęć o tematyce sportowej  macie jakieś dobre strony? zależy mi na dobrej jakości moze tu cos znajdziesz http://www.kibice.net/forum/viewtopic.php?t=6&start=0
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
"Das ist wirklich "Perła Mazur". So was ist einmalig im Lyck. Sehr schone Lage - direktes Kontakt mit Natur, Ruhe, Kinder - und Familires Klima, gute Kuche und viel mehr. Danke schon fur schones Abend. Bis nachstes Jahr oder schon zum Sylwester"
Przetłumaczy ktoś na polski, prosze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
"Das ist wirklich "Perła Mazur". So was ist einmalig im Lyck. Sehr schone Lage - direktes Kontakt mit Natur, Ruhe, Kinder - und Familires Klima, gute Kuche und viel mehr. Danke schon fur schones Abend. Bis nachstes Jahr oder schon zum Sylwester"
Przetłumaczy ktoś na polski, prosze. To jest rzeczywiscie "Perła Mazur"? Tak wiec co jest takiego niezwyklego w Lyck - to chyba jakas nazwa miejscowsci. Bardzo dobre polozenie - bezposredni kontaky z natura, cisza, rodzinna atmosfera, dobra kuchania i wiele inych. Dziekuje bardzo za udany wieczor, Do nastepnego roku lub do Sylwestra
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832 |
Witam, właśnie pisze podanie z prosba o powtorzenie klasy  Niech ktoś powie czym mozna to motywowac ?? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689 |
"Das ist wirklich "Perła Mazur". So was ist einmalig im Lyck. Sehr schone Lage - direktes Kontakt mit Natur, Ruhe, Kinder - und Familires Klima, gute Kuche und viel mehr. Danke schon fur schones Abend. Bis nachstes Jahr oder schon zum Sylwester"
Przetłumaczy ktoś na polski, prosze. haber, co robiłeś z tą niemką w sylwestra ? 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|