Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 14 1 2 3 4 13 14
Dołączył: Apr 2007
Posty: 97
F
journeyman
journeyman
F Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 97
na ekranie pod koniec rejestracji wyświetlony zostaje 4 cyfrowy kod. po zatwierdzeniu go zaraz dzwoni telefon i automat (po engliszu) mówi abyś wprowadził te cyfry. stukasz na klawiaturze i po sprawie. możesz obstawiać kasa . powodzenia. piwo

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2007
Posty: 97
F
journeyman
journeyman
F Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 97
pod koniec rejestracji - znaczy przy wpłacie kasy.

ps. wam też nie działa edycja postów?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 185
P
member
member
P Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 185
Originally Posted by Fc Marcin
na ekranie pod koniec rejestracji wyświetlony zostaje 4 cyfrowy kod. po zatwierdzeniu go zaraz dzwoni telefon i automat (po engliszu) mówi abyś wprowadził te cyfry. stukasz na klawiaturze i po sprawie. możesz obstawiać kasa . powodzenia. piwo

a co z telefonem od nich, i pytaniem o nazwisko, adres itd? juz nie aktualne?

edycja mi tez nie działa..

Dołączył: Apr 2007
Posty: 97
F
journeyman
journeyman
F Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 97
mnie tylko maszyna pytała o kod. rejestrowałem się w poniedziałek, więc chyba nieaktualne.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 185
P
member
member
P Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 185
znacie warunki polecania? jedna osoba dostaje 40euro, druga 20, czy jakos tak, ale jakie są warunki obrotu tym? i co nalezy zrobic aby je otrzymac?

Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Witam!

Korzystam z promocji ($100 ekstra dla kodu promocji: NEWUSER100). Całego obrotu jeszcze nie wyrobilem (jakies 4.5 raza obrocilem kwota wplaty), a na koncie pojawiła mi sie jakas dziwna sumka ok.72 euro.
Coz to takiego?
Czy jest to czesc uwolnionego bonusa (mial byc przeciez uwalniany caly, a nie po kawalku?
Czy po zrobieniu reszty obrotu dolicza mi reszte kasy?
Czy mozna to juz wyplacac?
Mial ktos podobny przypadek? wink

Pytan duzo, ale licze na Wasza pomoc.

Z gory dzieki za odpowiedz smile

Pozdrawiam piwo

Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Poszukalem, poszukalem i jestem juz troche madrzejszy ;p

Releasing bonus amount for: NEWUSER100 ---> €73.32 EUR

Tylko czemu uwolnili 73.32 e, podczas gdy wplacalem 100e i zagralem dopiero za ok 450e.

A moze chodzi o to ze wszystkie kwoty oni przeliczaja na dolce?

Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
prawdopodobnie dla tego że bonus wynosi maksymalnie 100 dolarów a nie 100euro. A 100 dolarów to około 75euro więc wszystko ok.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Originally Posted by juru15
prawdopodobnie dla tego że bonus wynosi maksymalnie 100 dolarów a nie 100euro. A 100 dolarów to około 75euro więc wszystko ok.

Tez mi na to wychodzi.

Dzięki smile

Pozdrawiam piwo

Dołączył: May 2007
Posty: 33
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 33
to sa k... i zl... z tego partybets wplacilem kase i co zablokowali mi konto a to jednyne konto moje u nich .moze mi ktos powiedziec o co tym durniom chodzi Your account has been temporarily frozen. Please contact our customer support in order to clear security issues as soon as possible i co mam im napisac z gory dzieki

Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Proszą Cię o kontakt w celu wyjasnienia zastrzeżeń jakie mają do Ciebie, konto nie jest zablokowane a jedynie (można to nazwać) czasowo zamrożone. Będą chcieli dokonać zapewne jakiejś weryfikacji po czym jak ją przejdziesz odblokują Ci konto. Możliwe jest również ,że jeśli korzystasz z sieci lokalnej to ktoś już założył konto z Twojego Ip (w sieci może być wspólne) i stąd te problemy.

Dołączył: May 2007
Posty: 33
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 33
widzisz moze chodzic o to ze do party podalem inny mail a wplacalem z mb a tam na inny napisze do nic a mozesz mi napisac po angiuelsku co im napisac??

Dołączył: Dec 2004
Posty: 185
P
member
member
P Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 185
Wystąpił błąd podczas logowania!
Przepraazamy za niedogodności, PartyBets obecnie nie przyjmuje zakładów z tej lokalizacji.

Możesz przeglądać i eksplorować stronę lub wypróbować którąkolwiek z naszych innych ekscytujących gier.


-----------------------------------------------------------

wtf? tez tak macie?

Dołączył: Sep 2006
Posty: 39
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 39
Mam to samo wplacilem kase i nie mgoe sie zalogowac o co tu chodzi ? Jakis walek czy co. Mam nastepujaca informacje

Your account has been temporarily frozen. Please contact our customer support in order to clear security issues as soon as possible.

Wie ktos o co chodzi?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 586
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 586
Originally Posted by marbor
Mam to samo wplacilem kase i nie mgoe sie zalogowac o co tu chodzi ? Jakis walek czy co. Mam nastepujaca informacje

Your account has been temporarily frozen. Please contact our customer support in order to clear security issues as soon as possible.

Wie ktos o co chodzi?
Według mnie konto zamrożone proszą o jak najszybszy
kontakt z supportem .

Dołączył: May 2007
Posty: 33
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 33
no ja sie z nimi kontaktuje ale oni pala h...i nie odpisuja na maile lachudry

Dołączył: May 2007
Posty: 33
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 33
jak ktos by wiedzial jak rozwiazac ten problem prosze zeby dal znac bo juz 3 dzien to trwa;/;/

Dołączył: Sep 2006
Posty: 39
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 39
Mi tez nie odpisuja co to ma znaczyc? Wplacilem 100 euro i teraz nie moge sie zalogowac poprostu cudownie.

Dołączył: Sep 2006
Posty: 39
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 39
Dear Marek,
We need to speak with you to validate your account. Please call us back from the number you have registered with us. This is a standard procedure and will take not more than 5 minutes of your time.
You can call us at the numbers mentioned below or reply back w


O co chodzi???Ktos wie???

Dołączył: May 2007
Posty: 33
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 33
to samo mi napisaly h.. i nie wiem i sie wkurw...

Strona 2 z 14 1 2 3 4 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, 11kera11, $-man, burbon, Lukasz111, latajaca_holenderka, aker, Zaixi, rymoholik, betowiec, alfa, Akhu, ANZELMO), 2,824 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,691
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1