|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Jak kto bedzie mial linka do tego wypadku to poprosze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,031 |
Smutne wiesci z Krosna, to dosc pechowy tor, tez tam dokladnie rok temu kaleka na cale zycie zostal R Wilk-obecnie trener marmy rzeszow. Zuzel bywa okrutny.
Rzeszow dzis zgodnie z planem, osmio pkt handicap pokryty, torun 58-35. jak sie do tego ma ten handi -2(milenium), -4(unibet)... Takiego wyniku mozna bylo sie spodziewac, a niektore booki wystawiaja takie promocje, zal tylko ze nie zlapalem wyzszych kursow. pozdrawiam i do zob na nastepnym 'zuzlu'
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Jakieś pomysły na finał ZK ? Gapiński /Sledz 1 Walasek / Bali 1 z pytajnikiem Gollob /Jaguś 1 z mniejszym pytajnikiem i bardziej ryzykowny choć może nawet mniej niż Walasek  Ząbik / Protasewycz  2 Ktoś ma lepsze pomysły lub podobnie rozumuje ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Zawody przerwane z powodu opadów deszczu po 16 biegach. Z regulaminu expa : Aby zakłady były ważne musi się odbyć co najmniej 12 biegów w spotkaniu. To oznacza Walas/Balli 1 1.68 cięzko ale IN Gapiński/Sledz 1 1.40 tutaj łatwo Gollob/Jaguś 1 zwrot :/ Pepeta/ząbik 1 2.25 IN łatwiej niż walasek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,326
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,326 |
Oto dzisiejsze spotkania
Polonia Bydgoszcz - Unibax Toruń
Unia Tarnów - ZKŻ Kronopol Zielona Góra
Unia Leszno - Marma Polskie Folie Rzeszów
Atlas Wrocław - Złomrex Włókniarz Częstochowa
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,326
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,326 |
6800 10.06.2007 19:00 Tarnow-Zielona Gora(+6) 1.85 8.00 1.85 6801 10.06.2007 19:00 T.Gollob-G.Walasek(+3) 1.85 6.00 1.85 6802 10.06.2007 19:00 R.Holta-P.Protasiewicz(+3) 1.85 6.00 1.85 6803 10.06.2007 19:00 T.Gollob (12,5 pkt) 1.85 1.75 6804 10.06.2007 19:00 G.Walasek (9,5 pkt) 1.90 1.70 6805 10.06.2007 19:00 Wroclaw-Czestochowa(+10) 1.85 8.00 1.85 6806 10.06.2007 19:00 H.Andersen-G.Hancock(+1) 1.85 6.00 1.85 6807 10.06.2007 19:00 K.Bjerre-S.Ulamek 1.80 6.00 1.90 6808 10.06.2007 19:00 J.Crump (12,5 pkt) 1.85 1.75 6809 10.06.2007 19:00 Leszno-Rzeszow(+10) 1.85 8.00 1.85 6810 10.06.2007 19:00 L.Adams-N.Pedersen 1.85 6.00 1.85 6811 10.06.2007 19:00 J.Hampel-S.Nicholls(+1) 1.85 6.00 1.85 6812 10.06.2007 19:00 L.Adams (12,5 pkt) 1.80 1.80 6813 10.06.2007 19:00 K.Kasprzak (10,5 pkt) 1.90 1.70
oferta z millenium i brak spotkania derbowego ups
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831 |
za to toto syf sie nie popisal ten buk to zenada jesli chodzi o zuzel...brak slow
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
Za to Unibet wystawił Polonię Bydgoszcz po 1.55 i ja do wziąlem dorzucając Leszno oraz Wrocław.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743 |
W Toto-syfie ekstraliga ma min. liczbę kombinacji czy mogę singielka zagrać?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
dodam: wyjątkowo mocno wziąłem tę Polonię.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
dodam: wyjątkowo mocno wziąłem tę Polonię. no wlasnie widac ze stawką to dowaliłeś im bo juz 1,35  buszmen mam nadzieje ze wpadasz dzis do nas na zuzel 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Bwin wystawia Polską Ekstraligę?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
Bwin wystawia Polską Ekstraligę? tak ale oferty mozna sie spodziewac gdzies okolo 16/17 bo mecze sie zaczynaja od 19 wiec wczesniej oferty niebedzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,322
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,322 |
W Toto-syfie ekstraliga ma min. liczbę kombinacji czy mogę singielka zagrać? musisz dodac jeszcze 2 zdarzenia niekoniecznie zwiazane z zuzlem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
A, ze kurs spadł - moim zdaniem tam i tak spore value. Bez przesady, wobec takich osłabień Apatora i sytuacji w tabeli Polonii - nie może ona przegrac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831 |
Andersen over 11.5 w Bwin wyglada apetycznie. Na dzien dzisieszy jest lepszy od Crumpa i mysle ze lider zespołu bedzie dzis robil trojeczki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831 |
Jagoda i Zagar dzis nie jadą?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831 |
w bwin jakas pomylka. adams jest dwa razy linia 14.5 i 12. 5 . tam gdie 14.5 chyba nicki mial byc:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
Jagoda i Zagar dzis nie jadą? Jaguś jedzie
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|