|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,771
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,771 |
gra ktoś ode mnie z grupy czy nie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
Zabielany - shiva 3-0 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Bzyku vs Zostać_modem_MLS 3:1Dzięki za grę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Fro-Gowysp 3:1 Fro-Samos 3:2 lub odwrotnie, tak to jest jak się gra na 2 stoły naraz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,771
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,771 |
dantech - mario88 3:0
Jeszcze raz graty dantech. Zapraszam kolejnych graczy, przesłałem wam swoje gg, odzywajcie się.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159 |
Moje gadu jak by ktos chcial zagrac z grupy D
5291079
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Bzyku vs Shiva 3:0Dziękuję za grę  Juppii - awans 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801 |
zostać modem_MLS vs Shiva 3:1
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Ma ktoś może gg do moich dwóch rywali grupowych, a mianowicie Boubsona i _zvonimira_ ? Chciałbym dziś rozegrać z którymś z nich mecz a nie mam do nich żadnego kontaktu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 586
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 586 |
maki-1raul1 3:0  Jak jest ktos z grupy d to zapraszam gg 2559663.1raul1 dzięki za gre 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
Tata
|
|
Tata
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292 |
Zapraszam z grupy D. Moj nr gg to: 10381655
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183 |
Trerow - blacky82 3:0
Koszalek i $T$ to wogole cos zagraja? 4302482 podbijac na gg chce to miec za soba
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832 |
ja rozegrałem jeden mecz,
Trerow - koszałek 3:2
Trerow miał wpisać wynik, ale jak widac...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520 |
Wojbest - DanTech 1 - 3 gratulacje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183 |
blacky82 - koszałek 3:1
dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Grupa A
Shiva - Bzyku 0:3
Zabielany - Zostac_modem_mls 3:0
Zostac_modem_mls - Shiva 3:1
Bzyku - Zabielany 2:3
Zostac_modem_mls - Bzyku 1:3
Zabielany - Shiva 3:0
1. ZABIELANY 3m 9p 9-2
2. BZYKU 3m 6p 8-4
3. Zostac_modem_mls 3m 3p 4-7
4. Shiva 3m 0p 1-9 Grupa B
Mario88 - Skull -:-
Dantech - Wojbest 3:1
Wojbest - Mario88 -:-
Skull - Dantech -:-
Wojbest - Skull -:-
Dantech - Mario88 3:0
1. DANTECH 2m 6p 6-1
2. Wojbest 1m 0p 1-3
3. Mario88 1m 0p 0-3
4. Skull 0m 0p 0-0 Grupa C
$t$ - blacky82 -:-
koszałek - Trerow 2:3
Trerow - $t$ -:-
blacky82 - koszałek 3:1
Trerow - blacky82 3:0
koszałek - $t$ -:-
1. TREROW 2m 6p 6-2
2. Blacky82 2m 3p 3-4
3. Koszałek 2m 0p 3-6
4. $t$ 0m 0p 0-0 Grupa D
aramis - maki -:-
1raul1 - Gib01 -:-
Gib01 - aramis -:-
maki - 1raul1 3:0
Gib01 - maki -:-
1raul1 - aramis -:-
1. Maki 1m 3p 3-0
2. 1raul1 1m 0p 0-3
3. Aramis 0m 0p 0-0
4. Gib01 0m 0p 0-0 Grupa E
Sensej - KIDD 3:2
_zvonimir_ - Boubson -:-
Boubson - Sensej -:-
KIDD - _zvonimir_ -:-
Boubson - KIDD -:-
_zvonimir_ - Sensej -:-
1. Sensej 1m 3p 3-2
2. Kidd 1m 0p 2-3
3. _Zvonimir_ 0m 0p 0-0
4. Boubson 0m 0p 0-0 Grupa F
Fro_lech - remik -:-
Gowysp - Samos -:-
Samos - Fro_lech 2:3
remik - Gowysp 3:1
Samos - remik 1:3
Gowysp - Fro_lech 1:3
1. REMIK 2m 6p 6-2
2. FRO_LECH 2m 6p 6-3
3. Samos 2m 0p 3-6
4. Gowysp 2m 0p 2-6 Tak to wygląda na podstawie wyników wpisanych w temat. Prosił bym $t$ o uzupełnienie o wyniki, które ludzie przysyłali na priv i będziemy mieli jasny obraz sytuacji. Jak się okaże, że się ktoś opiernicza z graniem meczów, będą bany 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456 |
Ja nie mamżadnych wyników, dostalem jedynie od trewora ale już widze uatualnione, ja zagrałem z Treworem bodajrze  oczywiście 0:3 wtopa
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,771
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,771 |
mario88 - Skull 3:2
wojbest kiedy gramy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183 |
Ja nie mamżadnych wyników, dostalem jedynie od trewora ale już widze uatualnione, ja zagrałem z Treworem bodajrze  oczywiście 0:3 wtopa no to kaman podbij na gg 4302482 i pykniemy s\woj mecz
|
|
|
Link skopiowany do schowka