"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
#129458 21/03/2004 18:21
Dołączył: May 2002
Posty: 3,679
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 3,679
A ja dzis postawie sobie na Henmana, kurs jest baredzo dobry i zeby sie lepiej oglądało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#129459 21/03/2004 18:47
Dołączył: Sep 2002
Posty: 456
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 456
Kto ogladal wczorajsze polfinaly z udzialem Federea i Henmana niech sam wyciagnie wnioski. To co demostrowal Szwajcar w pojedynku z Agassim moglo przyprawic o zawal serca. Niespotykana jak na takiej klasy gracza liczba niewymuszonych bledow byla astronomiczna. I tylko dzieki rownie slabej grze Amerykanina udalo mu sie przebrnac do finalu. Wyglada na to, ze maszynka gdzies sie zaciela i trudno odblokowac trybiki. Henman za to zmiotl gladko Romuna i odprawil go z kwitkiem do domu. Pojedynek do 3 wygranych setow, wiec mecz bedzie dlugi i kazda minuta w palacym sloncu (30 C) nieco na korzysc faworyta. Ja jednak wierze, ze mu to za bardzo nie pomoze i za mala staweczke pociagne na Henmana. Niech niebiosa mu sprzyjaja i kase dla mnie przeliczaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#129460 21/03/2004 19:09
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,944
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,944
Quote
Oryginalnie wysłał Squezer:
[qb]Kto ogladal wczorajsze polfinaly z udzialem Federea i Henmana niech sam wyciagnie wnioski. To co demostrowal Szwajcar w pojedynku z Agassim moglo przyprawic o zawal serca. Niespotykana jak na takiej klasy gracza liczba niewymuszonych bledow byla astronomiczna. I tylko dzieki rownie slabej grze Amerykanina udalo mu sie przebrnac do finalu. Wyglada na to, ze maszynka gdzies sie zaciela i trudno odblokowac trybiki. Henman za to zmiotl gladko Romuna i odprawil go z kwitkiem do domu. Pojedynek do 3 wygranych setow, wiec mecz bedzie dlugi i kazda minuta w palacym sloncu (30 C) nieco na korzysc faworyta. Ja jednak wierze, ze mu to za bardzo nie pomoze i za mala staweczke pociagne na Henmana. Niech niebiosa mu sprzyjaja i kase dla mnie przeliczaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb]
sory stary ale to co juz zapisane w gwiazdach nie cofniesz...dlatego prosze nie rob tego albo po prostu przerzuc sie szybciutko na federera

#129461 22/03/2004 11:41
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
Quote
Oryginalnie wysłał JiroJiro:
[qb]Finał Federer - Henman ( mecz do 3 wygranych setów dla niekumatych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )

[/qb]
i kto tu jest niekumaty ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#129462 22/03/2004 12:26
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Nie moja wina że zmieniają "reguły gry" i nie informują o tym. Nawet bukmacherzy wystawili na ten mecz "set beting" do 3 wygranych setów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Strona 8 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników ($-man, aker, rymoholik, rafal08, forty, ElNinho[mmdea], betowiec), 1,895 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,347
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1