|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,679
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,679 |
A ja dzis postawie sobie na Henmana, kurs jest baredzo dobry i zeby sie lepiej oglądało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 456
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2002
Posty: 456 |
Kto ogladal wczorajsze polfinaly z udzialem Federea i Henmana niech sam wyciagnie wnioski. To co demostrowal Szwajcar w pojedynku z Agassim moglo przyprawic o zawal serca. Niespotykana jak na takiej klasy gracza liczba niewymuszonych bledow byla astronomiczna. I tylko dzieki rownie slabej grze Amerykanina udalo mu sie przebrnac do finalu. Wyglada na to, ze maszynka gdzies sie zaciela i trudno odblokowac trybiki. Henman za to zmiotl gladko Romuna i odprawil go z kwitkiem do domu. Pojedynek do 3 wygranych setow, wiec mecz bedzie dlugi i kazda minuta w palacym sloncu (30 C) nieco na korzysc faworyta. Ja jednak wierze, ze mu to za bardzo nie pomoze i za mala staweczke pociagne na Henmana. Niech niebiosa mu sprzyjaja i kase dla mnie przeliczaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,944
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,944 |
Oryginalnie wysłał Squezer: [qb]Kto ogladal wczorajsze polfinaly z udzialem Federea i Henmana niech sam wyciagnie wnioski. To co demostrowal Szwajcar w pojedynku z Agassim moglo przyprawic o zawal serca. Niespotykana jak na takiej klasy gracza liczba niewymuszonych bledow byla astronomiczna. I tylko dzieki rownie slabej grze Amerykanina udalo mu sie przebrnac do finalu. Wyglada na to, ze maszynka gdzies sie zaciela i trudno odblokowac trybiki. Henman za to zmiotl gladko Romuna i odprawil go z kwitkiem do domu. Pojedynek do 3 wygranych setow, wiec mecz bedzie dlugi i kazda minuta w palacym sloncu (30 C) nieco na korzysc faworyta. Ja jednak wierze, ze mu to za bardzo nie pomoze i za mala staweczke pociagne na Henmana. Niech niebiosa mu sprzyjaja i kase dla mnie przeliczaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb] sory stary ale to co juz zapisane w gwiazdach nie cofniesz...dlatego prosze nie rob tego albo po prostu przerzuc sie szybciutko na federera
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508 |
Oryginalnie wysłał JiroJiro: [qb]Finał Federer - Henman ( mecz do 3 wygranych setów dla niekumatych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )
[/qb] i kto tu jest niekumaty ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
|
|
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189 |
Nie moja wina że zmieniają "reguły gry" i nie informują o tym. Nawet bukmacherzy wystawili na ten mecz "set beting" do 3 wygranych setów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka