|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 405
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 405 |
witam może mi ktoś wytłumaczyć podczas wpłaty i rejestrowania karty jest takie pole do wypełnienia numer wydania karty co ja mam tam wpisać
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 26
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2007
Posty: 26 |
witam może mi ktoś wytłumaczyć podczas wpłaty i rejestrowania karty jest takie pole do wypełnienia numer wydania karty co ja mam tam wpisać Numer wydania karty ? Wydaje mi się, że chodzi o datę... Zwykle karty wydawane są na 2 lata, także od "expire date" na karcie odejmij sobie 24 miesiące 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048 |
mam pytanie: gdzie moge zobaczyc zaklady ktore postawilem, bo mam z tym problem?? :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928 |
Moj profil --> Historia zakładów --> wybierz przedział czasowy
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048 |
Moj profil --> Historia zakładów --> wybierz przedział czasowy tak robilem i nie dziala
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048 |
Moj profil --> Historia zakładów --> wybierz przedział czasowy tak robilem i nie dziala ma ktos pomysł jak to zrobic, abym widzial kupony ktore postawilem ?? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 26
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2007
Posty: 26 |
Moj profil --> Historia zakładów --> wybierz przedział czasowy tak robilem i nie dziala ma ktos pomysł jak to zrobic, abym widzial kupony ktore postawilem ??  Dokładnie tak jak napisał punterUK : historia zakładów --> przedział czasowy....i koniecznie rozwiń rolkę 'stan zakładu' i wybierz 'znalazł nabywcę' (standardowo ustawiona jest w punkcie 'Nie znalazł nabywcy'. Aby sprawdzić aktualne zakłady, czyli takie, które masz w toku wybierz 'Aktualne zakłady' i również koniecznie wybierz pole 'Znalazł nabywcę'. Myślę, że teraz powinno być OK. W razie czego pytaj,to spróbojemy może innego rozwiązania 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 26
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2007
Posty: 26 |
Moj profil --> Historia zakładów --> wybierz przedział czasowy tak robilem i nie dziala ma ktos pomysł jak to zrobic, abym widzial kupony ktore postawilem ??  Dokładnie tak jak napisał punterUK : historia zakładów --> przedział czasowy....i koniecznie rozwiń rolkę 'stan zakładu' i wybierz 'znalazł nabywcę' (standardowo ustawiona jest w punkcie 'Nie znalazł nabywcy'. Aby sprawdzić aktualne zakłady, czyli takie, które masz w toku wybierz 'Aktualne zakłady' i również koniecznie wybierz pole 'Znalazł nabywcę'. Myślę, że teraz powinno być OK. W razie czego pytaj,to spróbojemy może innego rozwiązania  Ewentualnie rozwiń jeszcze z rolki zamiast 'Znalazł nabywcę' to ' Uregulowany'.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048 |
[quote=punter UK]Moj profil --> Historia zakładów --> wybierz przedział czasowy tak robilem i nie dziala ma ktos pomysł jak to zrobic, abym widzial kupony ktore postawilem ??  Dokładnie tak jak napisał punterUK : historia zakładów --> przedział czasowy....i koniecznie rozwiń rolkę 'stan zakładu' i wybierz 'znalazł nabywcę' (standardowo ustawiona jest w punkcie 'Nie znalazł nabywcy'. Aby sprawdzić aktualne zakłady, czyli takie, które masz w toku wybierz 'Aktualne zakłady' i również koniecznie wybierz pole 'Znalazł nabywcę'. Myślę, że teraz powinno być OK. W razie czego pytaj,to spróbojemy może innego rozwiązania  Ewentualnie rozwiń jeszcze z rolki zamiast 'Znalazł nabywcę' to ' Uregulowany'. [/quote] dziekuje, pomogło 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 31
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jun 2007
Posty: 31 |
hej jakie sa promocje dla nowych urzytkowników i moze z polecenia kogos innego
a czy owe promocje jak sa dla nowych urzytkoników obowiązuje przy wpłace moneybookers
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
hej jakie sa promocje dla nowych urzytkowników i moze z polecenia kogos innego
a czy owe promocje jak sa dla nowych urzytkoników obowiązuje przy wpłace moneybookers Są promocje przez polecenie, ale nie obejmują wpłat za pomocą moneybookers. Trzeba wpłacić przelewem, kartą albo netellerem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,054
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,054 |
hej
mam problem
gram w pokera i wiem ze jest 150 $ dla nowego uzytkownika, ale dostaje sie e pieniadze po 10 $ za kazde 400 punktow
Tylko ze jak wpprowadzam w specjalne miejsce moje dane to dostaje komunikat ze bledny login lub username.
z tego co wiem kase wplacaja w srode z tej promocji wiec moze trzeba czekac do niej
pozdro i dzieki za odpowiedz
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Założyłem sobie wczoraj konto na betfair.
Dziś próbuje przelać środki z moneybookers. Niestety muszę wpisać jakieś Hasło Betfair. Czy ktoś może wytłumaczyć co to jest i skąd wziąć.
Od razu mówię że nie jest to hasło, które podaje przy logowaniu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
dobra już wyjaśnione cos im się spierniczyło i dlatego hasło nie wchodziło
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382 |
Założyłem sobie wczoraj konto na betfair.
Dziś próbuje przelać środki z moneybookers. Niestety muszę wpisać jakieś Hasło Betfair. Czy ktoś może wytłumaczyć co to jest i skąd wziąć.
Od razu mówię że nie jest to hasło, które podaje przy logowaniu. Ciekawe. Ja zawsze wpisuje to co przy logowaniu. Co prawda nie wpłacałem przez Money BOokers tylko przez Neteller-a i kartą ale zawsze daje hasło do logowania.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382 |
Czy ktoś z kolegów używa (czy komuś to działa) aplikacji Betfair Direct? Od trzech dni walczę z tym i po zainstalowaniu nie może się to uruchomić. Nie mam pojęcia z czym problem. Piszę do Batfair i nawet odpisują szybko ale coś nie możemy trafić z przyczyną. Czy ktoś to już przerabiał??
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
Za to kocham betfair : [ Linked Image] [ Linked Image] Skontrujemy ładnie tuż przed meczykiem lub u innego buka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928 |
się ktos ładnie machnął  wystawiłeś czy przyjąłeś?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
Wystawiłem - jak zawsze na nockę - tak dla przypału po kursach 50-250 wystawiam za kilka, kilknaście USD ... Rano patrzę - a ten zakład przyjęty  Już chyba trzeci czy czwarty raz mi na betfair ktoś "łyknął" takie kursy ... Chyba musi być konkretny pewniak
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928 |
no to ładnie  ten zkład na gemy jest również na żywo. ja osobiscie poczekałbym do zakonczenia pierwszego seta i +4.5 skontrował na BF po lepszym kursie bo teraz wycisniesz z tego max 50/50. ale w sumie liczy sie pewny zysk. 'diecezja' nalezy do Ciebie 
|
|
|
Link skopiowany do schowka