Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
a jak jest u innych bukow ktos to gral??

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2005
Posty: 405
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 405
ja grałem w bwin ale też ostro sie zabieram do protestów jeżeli to nic nie da olewam ich czy oni nie rozumieją że dsq to jest automat na ostatnią pozycje

Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
my z mankietem czekamy na decyzje gamebookers - jest ktoś komu zaliczyło to jako wygrany ? Kubica - Fisichella ? Jeśli tak to w jakim buku?

Dołączył: Apr 2005
Posty: 405
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 405
i jak tam wam idzie to gówno bwin nie chce zmienić decyzjii jeżeli tak dalej będą postępować ja im podziękuje za współprace

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Originally Posted by Czesiek41
i jak tam wam idzie to gówno bwin nie chce zmienić decyzjii jeżeli tak dalej będą postępować ja im podziękuje za współprace


Z reg. Bwin

Wyścig: jeżeli co najmniej jeden z dwóch kierowców nie pojawi się na starcie, wszystkie zakłady zostaną unieważnione. Jeżeli jeden lub obaj kierowcy nie zakwalifikują się, zwycięzcą będzie kierowca, który zakończył więcej okrążeń . Jeżeli żaden z kierowców nie zakwalifikuje się a obaj mają taką samą liczbę ukończonych okrążeń, wszystkie zakłady zostają unieważnione.

Cięzko będzie z Bwin wygrać

Dołączył: Apr 2005
Posty: 405
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 405
no ok ale Fischicella nie zaliczył żadnego okrążenia bo został zdyskwalifikowany i ja im to próbuje przetłumaczyć

Dołączył: Apr 2005
Posty: 405
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 405
witam właśnie bwin zaksięgowali mi wygraną za zakład Fischicella Kubica po dwudziestu mejlach i tłumaczeniu im co to jest dyskwalifikacja dziękuje odwołuje wszystkie złe słowa na bwin Walczcie chłopaki

Uprzejmie informujemy, że wygrana za zakład GP Kanady- wyścig, Head-to-Head Fisichella/Kubica, Robert Kubica (POL/BMW-Sauber) została już zaksięgowana na Pana koncie zakładów.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności i prosimy o kontakt w przypadku dodatkowych pytań.

Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
no to pieknie..a GB wciaz milczy po mailach do nich...szmaciarze..ale nie odpuscimy..jutro szturmujemy angielski support.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Bwin rozliczył jako zwycięstwo Kubicy... Betsson rozliczył jako zwycięstwo Kubicy (brawo Banik!)... a amatorzy z Winunited nie potrafią tego zrobić mad

No co za amatorski buk i jeszcze gorszy support - co ja wysunę im kolejne argumenty to oni potrafią tylko jedno (wkleić wycinek regulaminu) jak zadaję pytania, prosze o argumenty to zapada po ich stronie "taka niezręczna cisza".

Zasłaniają się tym regulaminem (kierowca, który przejedzie więcej okrązeń), a Bwin mający identycznie skonstruowany regulamin jakoś potrafił rozliczyć zakład uczciwie.
W Bwinie zrozumieli czym różni się DSQ od DNF, a paniusie z Winunited za żadne skarby świata pojąć tego nie potrafią...

A już samych siebie przebili jak mi odpowiedzieli, że rozliczając zakłądy opierają się na o9ficjalnym wyniku wyścigu z www.formula1.com [formula1.com]
A ja to niby czego od nich oczekuję...?

Żenada ten buk

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Sa wystawione zakłady na to, czy Kubica wystartuje w Indianapolis. Tak po kursie 1,40. Czy ktoś mógłbyś się wypowiedzieć, jakie naprawdę są szanse na start Roberta w GP USA?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Takie, że wczoraj był na to kurs @1.80.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by Radek_89
Sa wystawione zakłady na to, czy Kubica wystartuje w Indianapolis. Tak po kursie 1,40. Czy ktoś mógłbyś się wypowiedzieć, jakie naprawdę są szanse na start Roberta w GP USA?

Gdzie można dostać taki zakład?

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Winunited

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Originally Posted by tomo
Takie, że wczoraj był na to kurs @1.80.
Tomo, to co robią bukmacherzy, to jedno, a co jest prawdopodobne to drugie. Według Ciebie będzie mógł wystartować?

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Wg mnie Kubica wystartuje załuję jedynie, że nie mogę tego zagrać, wszystko zależy teraz od Roberta, bolid zostanie przygotowany na wyścig:

"Byliśmy przygotowani na taką ewentualność i za Ocean, gdzie w ciągu tygodnia rozegrane zostaną dwa wyścigi, oprócz podstawowych bolidów naszych kierowców zabraliśmy dodatkowe podwozie. Prace nad nowym autem dla Kubicy rozpoczęły się natychmiast po zakończeniu wyścigu w Montrealu. Na Indianapolis bolid będzie gotowy" - stwierdził Mario Theissen.

Poza tym szefostwo BMW nie widzi żadnych przeszków, test 5 sekund powinien Kubica przejść bez większych problemów, skoro nieoficjalne badania nie wykazały u Rberta przeciwskazań do wyścigu. Owszem BMW jest przygotowane, na absencje naszego rodaka, ale chyba ani Sebastian Nettel, ani Timo Glock jeżeli by mieli jechać za wiele nie zdziałają, BMW chce by Robet jak najszybciej zapomniał o swoim wypadku, i chce bardzo by wystartował, Robert w wywiadach również wyraża ogromną chęć jazdy, wg mnie bardzo prawdopodobne, że pojedzie.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
*Vettel

Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
no i niestety gb rozliczyl jako lost pomimo ostrej korespodencji..zal

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Niepewna przyszłość wyścigu o Grand Prix USA

- Nie widzę konieczności rozgrywania jednego w sezonie wyścigu Formuły 1 na torze w USA. To nie jest dla nas bardzo ważny rynek, nie mamy tutaj wielu sponsorów, nie ma żadnego zespołu - stwierdził szef Formuły 1 Bernie Ecclestone na cztery dni przed niedzielnym Grand Prix USA w Indianapolis

76-letni Ecclestone dodał, że obecnie w teamach F1 jeździ tylko jeden Amerykanin, a zainteresowanie wyścigami jest o wiele mniejsze niż serią Indy Car.

Kontrakt Indianapolis Motor Speedway na organizację wyścigów Formuły 1 skończył się w ubiegłym roku. W tym został przedłużony tylko na rok, choć organizatorzy chcieli zawarcia umowy długoterminowej.

Na takie rozwiązanie nie zgodził się jednak Ecclestone, który niespodziewanie w czwartek wyraził zgodę na oficjalne poinformowanie, że doszedł do porozumienia w sprawie zorganizowania w Indiach pierwszego wyścigu F 1 już w 2009 roku.

Tor ma zostać wybudowany od podstaw w pobliżu Delhi.


może to i dobrze ?

tor w Indiach będzie zapewne o wiele bardziej bezpieczny - pewnie podobny do tego w Bahrajnie

Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Z tego co kojarzę to tor w Indiach ma być uliczny, więc o poziomie bezpieczeństwa z Bahrajnu możemy zapomnieć.
Ale jednego można być pewnym- widzów nie zabraknie grin

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Robert Kubica nie wystartuje w GP USA, zastąpi go Sebastian Vettel.

Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, aker, alfa, JelineK, latajaca_holenderka, betowiec, Akhu, bukma), 1,224 gości, oraz 18 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,830
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1