|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756 |
Ostatnio pojawil sie blog rekalmujacy poznan jako najlepsze miejsce do studiowania :)) zamierzam rozpoczac studia oczywscie zaocznie od pazdziernika ale mam problem z kierunkiem. Mysle ze zyszej szkole komunikacji i kierunku zarzadzania i inzyneria produkcji. Czy ktos mial kontakt z ta uczelnia i jakie wrazenia ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
zarzadzania i inzyneria produkcji Nie wiem jak miasto, ale kierunek koszmarny, jakbym mial drugi raz wybierac na bank bym czegos takiego nie wybral, rycie i rycie,  politechnika
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756 |
zarzadzania i inzyneria produkcji Nie wiem jak miasto, ale kierunek koszmarny, jakbym mial drugi raz wybierac na bank bym czegos takiego nie wybral, rycie i rycie,  politechnika no wiesz to nie jest politechnika ale uczelnia prywatna  a co bys wybral madralo?
|
|
|
Link skopiowany do schowka